Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Velorex 560/ dubļsarga stiprinājums
djmaxx
Sveiki!

Atjaunoju savu Velorexu 560, veco variantu. Nav skaidrs kā izskatās mezgls, kur dubļsargs stiprinās pie rāmja bukses (priekšpusē)?
 
turists
djmaxx rakstīja:

Sveiki!

Atjaunoju savu Velorexu 560, veco variantu. Nav skaidrs kā izskatās mezgls, kur dubļsargs stiprinās pie rāmja bukses (priekšpusē)?


Nofočē un ieliec kā Tev tā vieta izskatās. Tur ja nemaldos bija divi varianti.
 
djmaxx
content22-foto.inbox.lv/albums/q/1maxx1/JAWA/DSC07953.jpg

Ir skaidrs ka starp dubļsarga kronšteinu un šo buksi kautkam jābūt - vienīgi kam?
 
oilmaster
hmmm...Vecāka blaķene nekā man...man tur vnk. 2 skrūves..palīdzēt nevaru, diemžēl.
 
zxz
Man arī savadaks variants.
P.S.
Ja vajadzēs jaunus blaķenes lukturus dod ziņu man ir vesels maisiņš balti un orandži.
 
turists
Hmm, kad Raimim un man taisījām blaķenes, kaut kur šitāds figurēja.. varbūt, ka manējai bija šis variants. Man viņa garāžā iepakota.. rīt iešu skatīties, tad ziņošu!
 
turists
Jā.. man ir tieši šāds stiprinājums.. diemžēl oriģinālais kronšteins ir zudis, bet, kā izrādās, esmu uzcepis pats pēc fakta.. Šobrīd nav fočika pie rokas, rīt nofočēšu un ielikšu.
 
treners
Šim Velorex 560 modelim ar šādu dubļusarga stiprinājumu amortizācijai bija jābūt ar gumijas spilvenu. Diemžēl manam blakusvāģim šī detaļa arī nav saglabājusies, orģinālu arī vēl nav gadījies redzēt...
 
djmaxx
treners rakstīja:

Šim Velorex 560 modelim ar šādu dubļusarga stiprinājumu amortizācijai bija jābūt ar gumijas spilvenu. Diemžēl manam blakusvāģim šī detaļa arī nav saglabājusies, orģinālu arī vēl nav gadījies redzēt...


Atļaušos nepiekrist - 1.gumijas spilvens nāk pirmajai versijai ar stikla lukturiem
2.versija ir mana jau ar plastmasas lukturiem un amotizatoru
3.versija ir ar citām dubļsarga formām, janajiem lukturiem, jauno atslēdziņu, hromēta roktura vietā ir apšūts rokturis.
 
oilmaster
Starpcitu man ir pārhromēta rokas turētaaj stīpa ar skrūveem blaķenei. Ja vajag, par hroma cenu 10ls kādam atošu.
 
turists
es atkal nolažoju.. un nepaņēmu fotoaparātu. Īsumā man tur ir tāds metāla kronšteins kas stiprinās pie dubļusarga ar 3 skrūvēm, un ar vienu skrūvi pie bukses, kas ir rāmī. Nekas vairāk pa vidu man tur nenāk. Vienīgi plāna gumija starp kronšteinu un dubļusargu..
 
treners
Vari jau nepiekrist, taču man nav pamata apšaubīt grāmatā rakstīto. Palasies šeit: http://jawaold.su/main.php?sec=__books&page=mih-12#10. Šāds rāmis ar gumijas spilvena amortizāciju nāca 560 modelim līdz 1964. gadam, tātad komplektā ar Jawas 354 modeli. 560/01 nāca ar jauno rāmi un atsperes amortizāciju no 1964. gada un līdz ar 360 modeli. Man ir 1963. gada rāmis ar gumijas amortizāciju, tāpēc grāmatā rakstīto man nav pamata apšaubīt.
Papēti savam rāmim vai nav pārurbti stiprinājuma caurumi, jo gumijas amortizācija pret atsperes 1 pret 1 neder.
 
turists
Atradās oriģinālais stiprinājums, tam izfrēzējumam jābūt taisnam bez paplašinājuma vidū.. tas ir izdauzīts.

content23-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/30-03-2012/IMG0099A.jpg
content23-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/30-03-2012/IMG0103A.jpg
content23-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/30-03-2012/IMG0100A.jpg
content23-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/30-03-2012/IMG0101A.jpg

Liekas, ka starp šo un rāmi nekas vairāk nenāk.. skrūve caur gareno izfrēzējumu un rāmī caur buksi. Pilnīgi pārliecināts par to neesmu, literatūru arī pētījis vēl neesmu, tāka spriediet paši.
 
djmaxx
Jā, šāds stiprinājums man arī ir. Papētiju jaunā tipa stiprinājumu un starp dubļsargu un rāmi ir 1-2cm atstarpe. Man dubļsargs praktiski beržas pret rāmi....
 
turists
Nu, es ieteiktu lieki galvu nelauzīt un vienkārši ielikt starpā distanceri.. tik lielu cik nu Tev šķiet vajadzīgs..
 
djmaxx
Var jau arī tā...
Es vienkārši esmu ļoti sīkumains un man patīk ka viss ir kā pēc kataloga.
 
Iet uz forumu: