Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA/ČZ raksti žurnālos un TV
oilmaster
Sveiki
Izveidošu šo sadaļu, kur mums likt informāciju par JAWAČZ motociklu publikācijām presē un TV.

Žurnāla Auto Euro Janvāra numurā atradīsiet rakstu par JAWA Klubu, braucienu uz Norvēģiju un JAWA motociklu Latvijā. Ir arī Arņa restaurācijas procesa apraksts šajā numurā.







Ja ir interese palasīt, tad šis žurnāls ir nopērkams, piemēram, Narvesenā
 
bargais
Atļāvos ieskenēt.
demokratiska_jawa_1.pdf [931.77kB / 1098 lejupielādes]
demokratiska_jawa_2.pdf [753.32kB / 1015 lejupielādes]
 
AldisK
Paldies, varēs nepirkt. Vienīgi kā jau parasti ar žurnālistiem, vienmēr mazas neprecizitātes.
 
AldisK
Decembrī par mūsu Novēģijas braucienu Bargā filmiņas saiti aizsūtīju zviedru javistiem . Viņiem tā bija ļoti patikusi un man atrakstīja Kejs Bernhardsons. Jaklubben žurnāla JAWABLADET redaktors vai kaut kas uz to modi. Viņš teica ka gribot par mums uzrakstīt šajā žurnālā. Mēs tur tā sarakstījāmies, kā nu es mācēju angliski. Nekādus tādus speciālus jautājmus neprasīja, aizsūtīju šādas tādas bildes, un tad uz kādu laiku pazuda. Dažas dienas atpakaļ uzradās esot nodrukāts žurnāls, vajag manu adresi atsūtīšot. Tā nu es nu jau vakar saņēmu. Raksts uz trim lapām un vēl pusotra lapa par manām jawām. Jāpameklē , lai iztulko. Jāredz vai esam daudz maz pareizi sapratušies.
scan0001_2.jpg scan0002_1.jpg scan0003_1.jpg scan0004_1.jpg

Labojis AldisK uz 13-03-2014 00:49
 
Guntis
Galvenais ka raksta,ko raksta es vāji nojaušu .
 
aivarsz
Nu forši! Jebkura informācijas apmaiņa un atpazīstamības veidošana ir apsveicama.
 
AldisK
Man ir idejas kā uztaisīt tulkojumu( neizmantojot gugle), tad ielikšu šeit tulkojumu.
 
AldisK
Šodien saņēmu tulkojumu. Var būt nebūs precīzs, jo tulkots tika no zviedru valodas uz angļu un tad uz latviešu. Zviedrs, kurš dzīvo Tukumā, slikti pārvalda latviešu valodu, un viņš savai sievai tulkoja angliski pēc tam latviski. Ir dažas neprecizitātes, ka parasti rakstos, bet apmērām jau būs.

Latviešu Jawaklubs 2013.gadā Norvēģijā.
Latviešu Jawaklubu dibināja 4 vīri, bet tagad ir 20 aktīvi biedri. 2013.gadā 11 Jawas bija Somijā un Norvēģijā. Pirms tam ceļojums uz Vāciju un Čehiju. Šogad plānota Lielbritānija un tikšanās ar britu klubu.
Klubam no 2010 gada ir mājas lapa www...2011.gadā pabūts S-Pēterburgā un Maskavā. Tūrē uz Norvēģiju bija 15 personas no tiem četri pasažieri. Norvēģijā daudz filmēts un internetā arī ir laba filma.
Interesanti, ka latviešu kluba biedri izvēlas tādu pašu ceļojuma maršrutu ko veic Zviedrijas Jawaklubs....
Šajā vasarā uz Lielbritāniju un angļu 60 gadu jubilejas pasākums. Tas ir aizraujoši redzēt citu valstu Jawu entuziastus un ceļot kopā.
Ja latvieši var, tad arī mēs varam. Latvieši plāno braukt no Rīgas līdz Klaipēdai, tad ar prāmi līdz Karlshamn un tad pāri trīs lielajiem tiltiem līdz Esbjerg Dānijā un tad ar prāmi līdz Lielbritānijai. Tad neliels laiks ceļojumam pa Angliju pirms jubilejas pasākuma.
Latvieši plāno mājupceļu caur Holandi, tad Ķīli un ar prāmi līdz Klaipēdai.
Ir jautājums: ja latviešu Jawasklubs ar 20 biedriem var ceļos uz Angliju, vai mēs ar 300 biedriem varam izdarīt to pašu?
Aldis Kārkliņš nosūtījis savas bildes no ceļojumiem.
 
oilmaster
Nu, re, mēs krutāki par 300 Zviedrijas JAWISTIEMGrin
 
turists
Nav gluži raksts, bet tomēr, šovakar 21.30 Pa OTV intervija ar mani. Runājām par RetroTūristu, Rumāniju un vēl šo to.
 
oilmaster
Kur var skatīties Ogres televīziju?
 
Guntis
jap man ar nav lattkom tv. man ir parastā kabeļtv,
 
palsmanietis
paldies marcim -norunaja varen interesanti.sveiciens no vecasmammasCool
 
aivarsz
Jā, nu diemzēl online versijas šamējiem vēl nav, tādēļ neizdevās to pasākumu noskatīties.
 
Kaarlis
Izkaroju es arī vietu pie tv un man jau likās, viss ok. bez liekas pārspīlēšanas, bez klajas žurnālistu standarta nekompetences- patika noskatīties.Wink
 
andiss
Vai tas bija Ogres TV oriģināl raidījums "Vairāk kā citi" kas vēsta par mērķtiecīgiem cilvēkiem Latvijā?

P.S. Mazliet pameklēju un atradu, ka tas ir īstais raidījums, bet diemžēl, viņu mājas lapā neatradu raidījumu arhīvu, bet gan jau Mārča kungs zina pareizos cilvēkus un kāds pārraides ieraksts drīzumā būs pieejams publiskai vairākkārt skatīšanai Smile
Labojis andiss uz 26-03-2014 01:29
 
turists
domāju, ka drīz būs pieejams apskatei plašāk zināmajos video portālos. Ziņošu! Smile
 
turists
Nav gluži žurnāls, bet tie kuri vēl uzspēj var pieteikties uz bilžu un stāstu vakaru par mūsu pagājušā gada Rumānijas tripu:

www.facebook.com/...836293055/

Jau iepriekš atvainojos par tik novēlotu informāciju.
 
aivarsz
Piedod, ka šoreiz esmu atteicis dalību tavā šoviņā, jo pasākums noteikti būs foršs. Visādi citādi rītvakar būtu klāt, bet gadījies ir tā, ka datums saka- jāuzņem kāds viesis paša mājās. Bet, ja ir spēks un veselība pēc Gandra, var noskriet arī gar mani Pļavniekos. Pa maziņo, kā teikt, jo parīt ir darba diena. Smile
Labojis aivarsz uz 15-04-2014 23:40
 
Peteris
[quote]turists rakstīja:

Nav gluži žurnāls, bet tie kuri vēl uzspēj var pieteikties uz bilžu un stāstu vakaru par mūsu pagājušā gada Rumānijas tripu:

www.facebook.com/...836293055/

Jau iepriekš atvainojos par tik novēlotu informāciju.

Ļoti žēl, bet netieku !
 
Iet uz forumu: