Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Slēpes kājās, jawa garāžā.
Guntis
Lietus nelija,pat saulīte gribēja palūkoties pa kādu mākoņu spraudziņu,ap +2.
Bet visu ceļu nomāca doma,ka velti esi saposies šai tālajā ceļā.
Nekas neko labu neliecināja...

Atbraucot(es biju pietiekoši agri).Pārņēma neviltots izbrīns,par trases saimnieku sagādāto sniegu.
Par labo slīdamību.Kā arī priecēja mazais cilvēku daudzums(kopējais daudzums).

No kuriem 1/2 bija JAWA domu biedri,līdzjutēji un pat viens četrkājains draugs Smile

LABAIS ! PASĀKUMS ! Ne mirkli nenožēloju,ka izvilkos no mājām Smile

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/VW-3C/m1.sized.jpg
Labojis Guntis uz 09-02-2014 12:08
 
AldisK
Pasākums ir noticis!!! Braucot uz turieni man kā Guntim, likās, ka drīzāk vajag dubļu slēpes, bet trasēs sniegs bija pietiekoši. Izslēpojamies labi. Paldies visiems par labo kompāniju. Aivaram par organizēšanu un naktsmītnēm. Viena bilde no mana telefona.
fotoattls0059.jpg
 
aivarsz
Esmu mājās. Ar gandarījuma sajūtu par labi pavadītām brīvdienām jaukā vietā un jauku cilvēku sabiedrībā. Musīši sāp. Ir labi pavingrots Smile. Paldies Guntim par iepriekš publicēto atskatu. Paldies visiem, kas atrada iespēju un laiku atbraukt un piedalīties pasākumā, nobraucot cienījamus attālumus. Tas, jo īpaši, attiecas uz AldisK un KārlisV saimēm, kas mērojuši vislielākās kilometrāžas. Mežezers, kā vieta IR Top 5 čārtā Latvijas slēpojamo pauguru sarakstā. Fakts. Klientu servisa skatījumā (mans viedoklis) diemžēl, nav pārāk forši.Tie 120 km no Rīgas pa jauno šoseju ir tikai mazliet ilgāk, kā, piemēram, Cēsu trases.

Īpaša uzslava Oilmaster par centību un acīm redzamiem panākumiem apgūstot kalnu slēpošanas pamatprincipus, jo īpaši otrajā treniņu dienā. Tas onkulītis būs slēpotājs pēc vēl dažiem treniņiem.
Bez tam, ir labi vārdi ko teikt katram no jums, kas bija, piedalījās un izbaudīja šo kopā būšanu uz kalna.

Vai jūs esat gatavi ņemt dalību arī nākamājā gadā, 2 dienu kopslēpojienam kādā citā neierastā vietā?
 
uleens
Paldies par iespēju padzīvot pa kalnu arī no manas puses. Viens pats noteikti nebūtu aizbraucis. Vismaz tagad zinu kuras muskuļu grupas tiek nodarbinātas snovojot.
-Rolands-
250/559 1966.g
 
http://www.enclatvia.lv
KarlisV
Viss bija ļoti labi. Kārtējo reizi paldies Avaram par organizēšanu. Šo pasākumu arī nākamajos gados vajag ierakstīt moto kalendārā.
 
edmunds
Jā, pasākums bija ļoti labais, gan snowošana gan bohēma...visa muguras daļa zilumos..likās, nemaz tik daudz nekritu. Vistu mistērija, jeb pazudušie Rubeņu žāvējumi arī tika atrasti mašīnas bagāžniekā Grin

Paldies, ka Aivars tāds uzņēmīgs ar organizēšanu, citādāk šogad snowošana vispār ietu secen.

E.
MC Wild Hogs!
 
admin
Aivar, vai nav laiks ķerties pie kārtējā slēpošanas pasākuma organizēšanas ?
 
aivarsz
admin rakstīja:

Aivar, vai nav laiks ķerties pie kārtējā slēpošanas pasākuma organizēšanas ?


Šobrīd kā reize nedēļas garumā Slēpoju un organizējos, organizējos un slēpoju Austrijas pauguros. Runā, ka dzimtenē arī atkal esot ziema... Jāpalūr tīmeklī, ko jūs tur esat ar to dabu sadarījuši.
 
Guntis
sniegs apmēram 10cm sakritis tikai Rīgā līdz Siguldai mazinājās klājums.

Cēsis praktiski nebija snidzis.

Slidens bija uz -vella paraušanu-.

Viens pat vasarenēs to veica... šo murgu,ātrāk par 70km/h vnk nebraucu.

Līgatnē gribēju palaist(un palaidu fūres garām). Ja godīgi ne nobremzēt varēja,kur nu vēl uzsākt braukt.

Šodien jau viss nokusis,un braucu -kā ierasts-.

P.S Svētdien Ozolkans bija vaļā un -tika ziņots- ka VISS IR LABI Shock
 
Iet uz forumu: