Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa un sviests!
Guntis
Talants,nav sviestcs Smile bet romāns kā Aspazijai Smile

www.ss.com/...bomxl.html


nu vai vismaz Lācim Grin
Labojis AldisK uz 30-05-2019 07:58
 
AldisK
Gunti!
Iezīmē nokopēto saiti, un tad uzspied apakšā uz zemeslodes ikonu. Tad citiem tā uzreiz atvērsies tikai uzspiežot uz tās.
untitled.jpg
 
aivarsz
Mārcis ir riktīgi literāri izpaudies, tirgojot Aigara mocīti.
 
gacans
Un aplasījis ar pirms pārdošanas !!!Grin
 
Ragaciemnieks
aigars rakstīja:

Cjaw, visiem! Jūs piespiedāt arī mani izlasīt to Pīiiiiii tēmu. Tur taču viss ir baigi forši par dūmotājiem sarakstīts, nav ko cepināties. - Mēs esam nosaukti par baigi turīgiem džekiem , kas aiz gara laika krāmējas ar lūžņiem , lai priecinātu sevi un apkārtējos...!Wink
Katram savs!
Aigars Birzniekos.


Nu mana parlieciba ka lidz Jawai ir ,, jaizaug'' skaidrs ka reti kurš jaunais moto braucējs tiko A2 nolicis vai A kategoriju nekāro jawu jo nav sajēgas. skaidrs ka lielakajai dalai mums tas ir ari hobijs, patīk kaut ko paskruvēt, nevis pirst dīvanā pie Viņas melo labāk, kā arī nostaļģija no jaunibas gadiem... un arī aiz labas dzves Smile jo garažā blakus Hārlim, vēl stav ČZ vai Jawa vai pat 2...3.. (Otomārs piemēram )

mans ceļš atkal lidz Jawai un ČZ bija : sākot no ~16 gadiem : Riga 7; Jawa 350/634; CZ350/472; RMZ Stella; Minsk;IZ Planeta sport;Honda cb750; Ducati 999s; yamahaR1; Ducati monster s4rs; Suzuki gladius SV650; yamaha mt03; jawa 350/640; ČZ 180/487.4 Cagiva Oilmasters.
 
otomars
novecojusi info Ati Wink harlis nav vairs viensGrin
 
Ragaciemnieks
otomars rakstīja:

novecojusi info Ati Wink harlis nav vairs viensGrin


Vispār skaisti! Smile Wink garažā vieta vel pietiek ? vai piebūve drīz vajadziga ? Smilekas tev ta par otro CZ ir labak pastasti!!!
 
Iet uz forumu: