Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Rīt pavizanamies 23.02.2014 ?
Guntis
Rīt sola bez nokrišņiem,pat līdz +8,izlaižam kādu aplīti?
 
Ainars
Es labprāt. Līkumu jau izmetu piektdien, uzreiz ap dvēseli labāk palika.
 
Kaarlis
Rīt esmu pa daļai piesiets pie mājas- ja ir vēlme, laidiet pie manis. Taisos viegli ietestēt savu melno šķūninga produktu. Sola rīt arī drusku saulaināku kā parasti...
 
Guntis
LABA IDEJA ! LAIŽAM uz -lapsu šķūnīti- ! Smile
 
Ainars
Tas nozīmē uz Olaini. Cikos?
 
Guntis
Nu sarunājam.Ko es varētu ieteikt?
13:00 Olainē? Pie Kārļa?
Es startēju no V-grāvja. Tiekamies Rīgā,kur? 12:00 ?

Uz Vienības gatves Dinazā? 12:00 ? es ar JAWA 360.
 
aivarsz
Nu jūs tak esat pilnīgi atkarīgi un dulli onkuļi.

Vai nav ienākusi galvā doma, ka jāpamaina darbs un kādu gadiņu jāpastrādā par kurjeru uz dienesta skūtera jeb, labāk, uz savas Jawiņas?

Katru dienu saņemsiet jaukas emocijas. Vai sals, vai ledus, vai pēcziemas glumais un retromocīti īpaši saudzējošais smilšusāls uz asfalta.

Bet, kas var būt labāks par to, ka darbs, vienlaicīgi ir arī vaļasprieks?
 
Kaarlis
Guntis rakstīja:

Nu sarunājam.Ko es varētu ieteikt?
13:00 Olainē? Pie Kārļa?
Es startēju no V-grāvja. Tiekamies Rīgā,kur? 12:00 ?

Uz Vienības gatves Dinazā? 12:00 ? es ar JAWA 360.

Tas tanks kur tikāmies z- svētkos ir aizklapēts- meklējiet citu vietu.
Jāaizslāj no rīta līdz tankštellei, jāuzjauc svaiga mikstūriņa, varēšu es ari uz kādu pusstundu pakļauties bara un moto instinktam. Grin
Bet par sāli pilnīgs po. Lielākais risks moto gadijumā ir pasūbējušas cinkotās detaļas, pārējais necietīs. Pie kam tikai tad ja ir mitrs bet laika prognoze pagaidām ir vienkārši perfekta!
 
edmunds
Sataisījos uz garāžu +1, slapjšs...bik pa sūru, lai būtu kaifs.
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
Nu negribīgi, bet grādi kāpj, no Norvēģu lapā (YR) solītās saules gan ne smakas. Ap kādiem 13.00 varētu būt bišķ labāk.
 
Ainars
Gunti, es dzīvoju Medemciemā. Tas ir braucot pa Jelgavas bāni 3km no Rīgas robežas pirmajā iespējamā pagriezienā pa kreisi. Varbūt apstājies un uzzvani man 29453616, tad brauksim pie Kārļa kopā.
 
Ainars
Kārli, kāds Tev telefona numurs?
 
Guntis
Pasākums domāju ,ka IZDEVIES.
Bijām trījs Ainārs,Kārlis un ... trešo es nepazīstu ( Grin )

Jauki pavadīta diena,gan vizinoties,gan ievērtējot -lapsu mājas šķūnīti- Grin

Ievērtēta tika melnā skaistule divkarburatora variantā.

Ievērtēts tika vēl kāds - šķjūnings Rīdzinieka gaumē - Grin

http://youtu.be/qRc4vrRU0bc
Labojis Guntis uz 23-02-2014 18:59
 
Kaarlis
Sveiciens visiem, kas nenobijās. Ap 14.00 saulīte sildija kā fermas cūkulampa! Grin Tā īsti vīri svin izbijušo vīriešu dienu. Un bildē pieķerts Guntis testējot Lapsu šķūninga studijas jaunāko produktu, vēl gan dīžu mainīšanas procesā.
img_0029.jpg
 
edmunds
Pēcpusdienā, kad beidzot bija +8 (nevis no rīta pie +1) Guntis mani izmānīja uz īsu braucienu. Ar ščībacainu un bezdvēseles aparātu, kuru nav zēl. Pabraucu ar Gunta 360 ar jauno karbi un īso ručku. Jāsaka - īsā ručka ir baigi asā...manuprāt pa asu priekš vairuma no Jawa braucējiem, kuri neizceļas ar došanu ručkā.... sajūtas tādas interesantas...nebrīnieties, ka Gunta nakamais mocis būs Suziki GSX1000 vai Honda Fireblade.... es mēģinu Gunti pierunāt uz šķībacainu čoperi, bet pēc īsās ručkas...nezinu...
MC Wild Hogs!
 
Ainars
Tad tāpēc viņa tā jawa tik labi iet. Šodien arī pamēģināju. Tieši tā, tiko iedod iekšās, tā jau spidometrā 80km/h. Sākumā likās,ka dēļ 385 karburatora un jauniem virzuļiem. Tomēr izrādās,ka vainīga īsā ručka.Shock
 
Iet uz forumu: