Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas atklāšana 2014
aigars
Aigaru varam izdzēst, jo citi ir saplānojuši manu brīvdienu savādāk...
 
aivarsz
Šodien zvanīja Morgans un noziņoja, ka 26. datums šim pēkšņi ir kļuvis par darba dienu. Bija briesmīgi sapīcis par savu priekšniecību, jo šī iemesla dēļ pasākumā nepiedalīsies.
 
morgans
aivarsz rakstīja:

Šodien zvanīja Morgans un noziņoja, ka 26. datums šim pēkšņi ir kļuvis par darba dienu. Bija briesmīgi sapīcis par savu priekšniecību, jo šī iemesla dēļ pasākumā nepiedalīsies.
Ceru kas šīs būss pēdējās izmaiņas...es atkal piedalos,bet tikai uz Ikšķiles pasākumu. Nevar saprast kas pr-kiem galvā...laikam pavasaris Shock.
Labojis morgans uz 22-04-2014 22:40
 
Gatcha211
mēs būsim divi
 
Sviestc
Labrītt!
Es tā kā arī vēlētos piedalīties sezonas atklāšanas braucienā, bet bez Meldropa.
 
Dezinfektors
[quote]Peteris rakstīja:

Noprecizēsim dalībnieku skaitu, kuri piedalīsies vakariņošanai pie Meidropa. No vadītājas sapratu, ja kāds neieradīsies, tad par pieteikto ēdamo būs jāmaksā !
1. ZxZ - 1
2. PinkuJanis - 1
3. Ingemārs - 2
4. Olimaster - 1
5. Palsmanietis - 1
6. Kaasitis3 - 1
7. Erlands - 2
8. AldisK - 1
9. Monza - 1
10. Uldis638 - 1
11. Cyprus1 - 2
12. Morgans - 1
13. KarlisV - 1
14. Gatcha211 - 2
15. Aldis Cēsis - 1
16. Andrew_77 - 1
17. Dirnetajs - 1
18. Vecaiss - 2
19. Bargais - 1
20. Vmx - 2
21. AivarsZ - 1
22. Karlis - 1
23. Peteris - 1
24. Edmunds - 1
25. A. Grīnbergs - 1
26. Laacis_ar07

Esam - 32 saraksts tiek noslēgts !

Esmu apslimis! Uz kopīgo braucienu būšu, bet uz Meidropu nebūšu!!!
Labojis Peteris uz 24-04-2014 10:27
 
Laacis_ar07
Labdien,īpaši neesmu pieteicies,,Rīgu domāju ka nebraukšu,bet uz mazo aliņu labprāt,par mielastu ja vēl var maksāšu,bet neko daudz arī ja nesanāk pieteikties,neapēdīšu!Smilegalvenais ir cilvēkus satikt!
 
Peteris
[quote]Dezinfektors rakstīja:

[quote]Peteris rakstīja:

Noprecizēsim dalībnieku skaitu, kuri piedalīsies vakariņošanai pie Meidropa. No vadītājas sapratu, ja kāds neieradīsies, tad par pieteikto ēdamo būs jāmaksā !
1. ZxZ - 1
2. PinkuJanis - 1
3. Ingemārs - 2
4. Olimaster - 1
5. Palsmanietis - 1
6. Kaasitis3 - 1
7. Erlands - 2
8. AldisK - 1
9. Monza - 1
10. Uldis638 - 1
11. Cyprus1 - 2
12. Morgans - 1
13. KarlisV - 1
14. Gatcha211 - 2
15. Aldis Cēsis - 1
16. Andrew_77 - 1
17. Dirnetajs - 1
18. Vecaiss - 2
19. Bargais - 1
20. Vmx - 2
21. AivarsZ - 1
22. Karlis - 1
23. Peteris - 1
24. Edmunds - 1
25. A. Grīnbergs - 1
26. Laacis_ar07 - 1

Esam - 32 saraksts tiek noslēgts !
 
aivarsz
Par Biķernieku trasi runājot. Lūgums no MCA onkulīšiem apmeklēt Biķernieku iekšpusi, neraugoties uz katra klubiņa tālākajiem plāniem. Kaut uz pusstundiņu. Būs tā laimīgā iespēja ieraudzīt smuko Somu meiteni Miia Maria ar visu viņas vājprātīgo dragreisa mocīti, kas šodien ieradies Rīgā. Pielieku arī kādu foto.
miia_maria_drag.jpg
 
modza
MCA onkulīšiem tak ar gribās lai vairāk eiro centiņi ieripotu kasītē....
www.motopower.lv/...;start=440
Jeb es kļūdos?
 
Guntis
Nekļūdies
 
KarlisV
Ja godīgi, tad šoreiz man žēl to 10EUR.
2012 gadā piedalijās 4000 motocikli.
Baigie cipari
 
Guntis
Ja var ticēt infai nebūs jāmaksā,izņēmums ja dosies iekšā Biķeros.
 
modza
Varbūt skan egoistiski, bet vai mums to vajag? ...braukt iekšā Biķeros. Kā jau daži kolēģi no motopowera minēja, tad labāk tos 10 ērikus "ieliet" bākā. Nevis kaut kam maksāt no pirksta izzīstu naudas summu. Bet tas jau tikai mans subjektīvais viedoklis.
 
KarlisV
Piekrītu, visam jābūt samērīgam. Retrotūristā dalības maksa 20eur par trīs dienu tusu ar 4x ēšanu, kur tiek ieguldīts vēl liels darbs organizēšanā.
A kas šeit???
 
modza
KarlisV rakstīja:

Piekrītu, visam jābūt samērīgam. Retrotūristā dalības maksa 20eur par trīs dienu tusu ar 4x ēšanu, kur tiek ieguldīts vēl liels darbs organizēšanā.
A kas šeit???

A šeit drikstēs paskatīties uz somieti. Tikai...Pfft Ja katrs no mums pa tiem pašiem 10 ērikiem nopirktu ziedus priekš savas otras pusītes, "sausais atlikums" būtu daudz lielāks, nekā tā paskatīšanās uz somieti un viņas moci...Grin
Nu gan aizrunājos..
 
Dezinfektors
Ciko noprotu no jawistu plāna, tad jau nav nemaz plāns braukt iekšā Biķerniekos. Savācās pie Biķerniekiem un tad uz Meidropu. Jebkurā gadījumā, es neplānoju braukt iekšā. Es būšu tikai uz kopīgo kolonnu un tad prom.
 
aivarsz
aivarsz rakstīja:

Viss ir nepareizi. Patiesībā ir goda lieta iebraukt Biķernieku trasē, ja uzskatat sevi piederīgus moto saimei, kā arī samaksāt šo ziedojumu MCA, jo kā zināms, šāda pasākuma organizatoriskās izmaksas un darba stundas nav mazas. izrādīsim cieņu un izpratni par lietu būtību. Ielu bloķēšana maksā, policijas un citi pakalpojumi nav bezmaksas, Biķernieki tāpat. Tā lūk.

TĀPĒC, BRAUCAM IEKŠĀ, UZKAVĒJAMIES TUR TO LAIKA SPRĪDI, KO MUMS ATĻAUJ LAIKS, UN TAD DODAMIES TĀLĀK.

PUNKTS.
 
Guntis
Aivar es tev nepiekrītu un PUNKC.
 
Ainars
Es arī Aivaram nepiekrītu. Ja kāds kaut ko nespēj finasiāli noorganizēt, tad man nav pienākums maksāt tikai ētisku apsvērumu dēļ. Maksā par pakalpojumu nevis par to, ka kāds kaut ko organizē. Ja pakalpojums lietotājam nav interesants, tad viņš to nepērk un PUNKC.
 
Iet uz forumu: