Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas atklāšana 2014
Sviestc
Paldies visiem par foršo pasākumu!
Mums ļoti patika.
 
aivarsz
Kaut kas ir arī manā telefonā.
20140426_115540.jpg 20140426_115548.jpg 20140426_115556.jpg 20140426_123720.jpg 20140426_123736.jpg

Labojis aivarsz uz 27-04-2014 22:39
 
palsmanietis
paldies visiem jawistiem (ēm) par jauko kompaniju viss bija loti jauki,tikai gribas iemest akmeni MCA darzina par lielas kolonas neorganizaciju-mana skatijuma katram klubam tada reize jabrauc aiz sava barveza,pasas beigas visi parejie un nevajag jaukties citu klubu kolonas.Cool
 
aivarsz
Vēl k-kas no telefona.
20140426_175520.jpg 20140426_175525.jpg 20140426_175537.jpg 20140426_175542.jpg 20140426_175515.jpg
 
aivarsz
Vēl bikiņ.
20140426_175550.jpg 20140426_175602.jpg
 
kaasiits3
www.youtube.com/...e=youtu.be
Labojis aivarsz uz 27-04-2014 23:30
 
Kaarlis
aivarsz rakstīja:

Vēl bikiņ.

Nu, vienā bildē izskatās ka Palsmanietis ar Veco nevar sadalīt ādas kombiņu- katram sava daļa.. GrinWinkShock
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

aivarsz rakstīja:

Vēl bikiņ.

Nu, vienā bildē izskatās ka Palsmanietis ar Veco nevar sadalīt ādas kombiņu- katram sava daļa.. GrinWinkShock


Trāpīts, ir labi, tikai dzīvsvara parametri atšķirās. Visāi citādi toč izskatās, ka uzvalciņš viens uz diiem. Smile
 
AldisK
cyprus1 rakstīja:

Jauks pasākums,patīkamas emocijas.Tikai pārsimts metrus pirms garāžas pazuda lādēšana.Laikam zīme ka beidzot jāatvadās no orģinālās 6V sistēmas.

Ja finasiāli vari atļauties, tad noteikti dari. iesaku ņemt 12V vapi. Labāk no vairākiem aspektiem.
Citādi jau droši vien nekas liels tur nav, oglītes, kāds kontaktīņš.
Elektrībā vispār ir tikai divas kļūdas. Vai nu kontakts nav, tur, kur viņam jābūt, vai nu kontakts ir, tur, kur viņam nav jābūt. GrinGrinGrin
 
Guntis
foto.inbox.lv/...sword=moto

Daudz un dažādas bildes.

Paldies IEVAI ! Smile
 
Peteris
Paldies visiem kuri piedalījās sezonas atklāšanā !



















 
modza
Bija patīkami satikt un patērzēt ar domubiedriem, diena izdevās lieliska. Vienīgi atbraucot mājās nez kāpēc mocija tāda dīvaina izsalkuma sajūta....Grin Un cik zinu, tad man ne vienīgajam tā. Bet, "pa lielam", uz kopējā sestdienas fona tas tāds sīkums vien. Te bildītes no mana ziepju trauka, ja kādam patīk un noder, laipni lūgtum...
foto.inbox.lv/...atklashana
 
cyprus1
AldisK rakstīja:

cyprus1 rakstīja:

Jauks pasākums,patīkamas emocijas.Tikai pārsimts metrus pirms garāžas pazuda lādēšana.Laikam zīme ka beidzot jāatvadās no orģinālās 6V sistēmas.

Ja finasiāli vari atļauties, tad noteikti dari. iesaku ņemt 12V vapi. Labāk no vairākiem aspektiem.
Citādi jau droši vien nekas liels tur nav, oglītes, kāds kontaktīņš.
Elektrībā vispār ir tikai divas kļūdas. Vai nu kontakts nav, tur, kur viņam jābūt, vai nu kontakts ir, tur, kur viņam nav jābūt. GrinGrinGrin

Smieklīgi,varbūt,bet saglabājot autentiskumu neaiztiku skrūves kas savelk spailes.Vi'ņām no rūpnīcas tiek uzklāta krāsa,kaut kas līdzīgs plombes marķējumam.Tur bija vads atnācis vaļā.Pāris minūtes darba un atkal viss darbojas kā nākas,nu nepadodas orģinālsPfft
Finanses visu laiku par maz,bet kad vajag tad visam atrodas.
 
AldisK
Guntis rakstīja:

foto.inbox.lv/...sword=moto

Daudz un dažādas bildes.

Paldies IEVAI ! Smile

Gunti, lūdzu sarunā, lai atļauj nolādēt bildes pilnā izmērā, kādas nu kuram interesē savam albūmam. Laikam tai galerijai ir parole un man nekas neizdevās.
 
Guntis
Man izdevās nolādēt(pilna izmēra) visas bildes. Inbox liek nolādēt kā ZIP arhīvu.
Varu no sava kompja atsūtīt tev interesējošās uz epastu,kā arī citiem.
 
andiss
Lūk, arī dažas bildes no mana fotogrāfa Smile

foto.inbox.lv/...asana-2014
 
Ernests
andiss rakstīja:

Lūk, arī dažas bildes no mana fotogrāfa Smile

foto.inbox.lv/...asana-2014


bildes cik vien labas no telefona var būt, Smile atceros to fotosesiju uz VEF tilta balansējot pa bruģi un sliedēm.
 
marcux
Šeit neliels video Smile no manas kompānijas motosezonas atklāšanas brauciena!

Paņemiet popkornu un izbaudiet... Smile
YouTube Video

Labojis aivarsz uz 06-05-2014 19:45
 
aivarsz
marcux rakstīja:

Šeit neliels video Smile no manas kompānijas motosezonas atklāšanas brauciena!


Nu ko, malači. Kapitālus attālumus esat norullējuši ar visu baļļuku pa vidam. Tik tiem pārējiem mocistiem tas javas kreiserātrums varēja škist tāds skumjš un nogurdinošs... Sad
 
morgans
Video labais! Tie pārējies nemaz tik skumji nebija. Pielāgojoties jawas ātrumam varēja izbaudīt drusku citādu braucienu.
 
Iet uz forumu: