Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
bremzes
oilmaster
Savam 361 Sport pirms brauciena speciāli gatavoju bremzes. Iedevu resnākas, lai salīmē, tad Mārcis izvirpoja trumuļus un apvirpoju pēc izmēra + priekšā 2 kulaku sistēma no 634. Rezultāts, bremžu nav vispār gandrīz.. Saķere ar tumuli pa visu loku, mazgāts ar breik kleener, bet nekā..
Pārējiem saviem močiem liku jaunas kalodkas no 640 un viss bremzē ļoti labi, ja salīdzina ar akmens kniedētajām no laikiem, kad zāle bij zaļāka un nemaz nerunājot par jaunlīmētajām.
Jāskatās materiāls. Pēc tam biju līmēt ČŽ 502 un stāstīju savu bēdu. Tad man piedāvāja tādu sarkanu materiālu, tip no padumjajiem laikiem saglabājies ar azbesta piejaukumu, redzēs. Vienīgi šis materiāls jau pusgadu atpakaļ esot uz beigām bijis. Tas, ko viņi man uzlīmēja moš Kamazam der, bet JAWA nebremzē un es neesmu vienīgais.
Taka jāskatās, viņiem tur materiāli mainās un ne visi der.
 
Guntis
content21-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/634B/IMG-20200623-072615.sized.jpg

Kā novērst lufti bremžu trumuļa savenojumā ar dakšu ?
1. Argona metināšana un pēc tam apstrādājot?
2. Likt metāla plāksnīti ?
 
aivarsz
Jau gadus 10 es braucu ar plāksnīti. Vienkārši un ilgmūžīgi. Droši vien ,ka nepareizi, bet strādā.
 
Guntis
Neredzu neko nepareizu,problēma ar biezumu,cik ?

P.S. -pēc- taustes (zinātniskās),izgriezu plāksnīti... no konzervu bundžas. Pirmo reizi saliekot problēma...iespiest/apspiest samontējot mezglu. Salīdzinot ar rezervē esošo bramžu loku turētāju...šis savu laiku nokalpojis,bet ar plāksnīti viss -ok-. mainot (kādreiz) bremžu uzlikas,tiks uzlikts rezervē esošais(ar plāksnīti,bonusā).

trešais variants tiek paturēts prātā,bet diezin vai tiks pārbaudīts. Tad jau labāk uzmetināt virsū alumīnija kārtu(argona metināšana),ar vēlāku apfrēzēšanu.

apskatot aizmuguri... nu kāpēc... čehi ... ka viņus. Kas apskatīs sapratīs,kāpēc aizmugurē NAV un NEBŪS problēmas.
Labojis Guntis uz 02-07-2020 20:43
 
Kaarlis
Lai jawai būtu bremzes...
1) demontēt eksistējošos lokus
2) uzlīmēt jaunas sarkanās uzlikas
3) Izvirpot trumuli
4) salikt suportā un apvipot pēc trumuļa izmēra - 0,1
5) pareizi samontēt
5) Likvidēt koroziju un citus sū no mehānisma detaļām.
7) Pielietot montāžas procesā smērvielu vajadzīgajos punktos smagām slodzēm un pasargātām pret izskalošanos.
Izmaksas summējot reiz 2, ieguvums reiz n.n.n.n.n
Ja kādas nesaprata tad varbūt nevajag āmurus sist un cirvjus lauzt
Labojis Kaarlis uz 03-07-2020 00:16
 
Iet uz forumu: