Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jelgavas rallijs (30.05.2014-1.06.2014)
Krisjanis
Kungi un dāmas!
Sākt sildīt motorus!
lh5.googleusercontent.com/-YyptNIH5HAQ/T8KKK1XBvuI/AAAAAAAAAEQ/xrfH2w6OsfM/w958-h719-no/IMG_0359.JPG
ierašanās no 30.05.2014
Starts 31.05.2014
31.05.2014 vakarā apbalvošana, iespējas platajam vakaram ar domu, ka no rīta agrumā var kopīgi uz Ikšķili šaut.
norises vieta Jelgava un rajons.
Pārbraucieni, ampelēšanās un izstāde Jelgavas centrā.
Sīkāka informācija tuvākajā laikā.
 
Krisjanis
Kā ierasts, pasākuma nolikuma pamatnoteikumi nemainās!

1.Dalībnieki-transporta līdzekļa vadītāji kuriem ir derīga attiecīgā transporta līdzekļa vadīšanas apliecība, ķivere un cimdi un apavi ar slēgtu potīti. Vēlams blīvs apģērbs.
2.Tehnika-
a.PSRS un sociālistisko valstu ražotie motocikli, motorolleri un mopēdi kuri izgatavoti pirms 1989.gada.
b.citu valstu ražotā attiecīgā tehnika kura ražota pirms 1984.g.
c.organizatora individuāli uzaicinātie.
d.tehnikai jaatbilst prasībām, kas tai ļautu pārvietoties pa kopējās lietošanas ceļiem.
e.organizators patur tiesības nepielaist dalībai pienācīgi nesagatavotu tehniku un dalībniekus.
Šogad pulcēšanās vieta pārcelta uz Jelgavas novada Līvbērzes pagasta "Priedniekiem".
Šeit no plkst. 9:00 - 10:00 notiks reģistrācija, starts pārbraucienam, kā arī apbalvošana un zaudēto kaloriju atgūšana.
Būs iespēja izbaudīt pirtspriekus, kā arī atklāt peldēšanas sezonu piemājas dīķī. Vieta tiks atrasta arī dalībnieku naktsmītnēm - teltīm.
Šajā vietā iespējama arī automobiļu novietošana tiem, kas uz pasākumu nedosies savā gaitā.
Kā jau iepriekš minēts, 1. jūnija rītā varam organizēties uz Ikšķiles senlietu tirgus apmeklējumu.
Ģeogrāfiskā informācija par Jelgavas novada Līvbērzes pagasta "Priedniekiem".
mapsengine.google.com/...GXgJEY7Nmc
 
Krisjanis
content31-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Jelgava-2012/afisa1.sized.jpg
 
edmunds
Man šķiet, līdz pagājušā gadsimta 50tajiem gadiem vārdu tehnika rakstīja kā technika
MC Wild Hogs!
 
Krisjanis
edmunds rakstīja:

Man šķiet, līdz pagājušā gadsimta 50tajiem gadiem vārdu tehnika rakstīja kā technika

jā, taisnība, būšu palaidis garām Grin
 
morgans
Ir vēlme piedalīties. Cik būtu dalības maksa? Kāds vēl taisās uz Jelgavu?
 
Guntis
vispaŗ ir uzrādīts 15,-eiro no dalībnieka. 10,-eiro nolīdzjutēja.

ceru ,ka par to pilnu bāku arī ielies - sponsori.
 
Krisjanis
Guntis informē pareizi par dalības maksu. Tad, kad sponsori būs piemēram statoil, tad arī runāsim par pilnām bākām. Dalības maksa tāda pati kā citus gadus, tajā ietvertas divas kārtīgas ēdienreizes u.c izdevumi. Varu nomierināt - peļņu uz jūsu rēķina negūstu nekādu Smile tā kā tikai mieru, tiekamies!
 
Guntis
Neviens tev tak neko nepārmet(pat domas tādas nav,un būt nevar !).
Vai nu divi vai trīs no manas puses būs(JAWAs protams).
Bet nu uz vienndiennieku 31.05
 
Krisjanis
Ahāa! nu es laikam pēdējās dienās pārāk saasināti uztveru apkārt notiekošo Grin tas priecē, gaidīsim!
 
morgans
Krisjanis rakstīja:

Guntis informē pareizi par dalības maksu. Tad, kad sponsori būs piemēram statoil, tad arī runāsim par pilnām bākām. Dalības maksa tāda pati kā citus gadus, tajā ietvertas divas kārtīgas ēdienreizes u.c izdevumi. Varu nomierināt - peļņu uz jūsu rēķina negūstu nekādu Smile tā kā tikai mieru, tiekamies!
Par maksu skaidrs. Bākas pielies paši.Wink Man šī būs pirmā dalība šajā pasākumā tapēc nebija skaisdrības par maksu.Pārmetumu galīgi nekādu...man nemaz nebūtu žēl ka par šādu pasākumu organizēšanu kāds gūtu finansiālu baudījumu Smile
 
Krisjanis
Laiciņš solās būt kā radīts motocikletēšanai! Gaidām ciemos!
 
Krisjanis
Šodien pie Mītavas tehniķiem viesojās LNT brigāde. Sestdienas rīta raidījumā LNT brokastis no 9 - 11 rītā būs sižets par motociklu parādi Jelgavas svētku ietvaros.
content31-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/20140529-122900-2.sized.jpg

Re, kas man šovakar uzcepās..
[img]http://content10-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo_1.sized.jpg[/img] is not a valid Image.
Tas nozīmē, ka gaidīts ir ikviens!
 
Ernests
labi, Krišjānis pierunāja, es piedalos. Smile
 
uldis_638
No Rīgas puses kāds laidīs varētu sastādīt kompāniju?
 
morgans
Sapratu ka Guntis no Rīgas virzīsies. Es no Iecavas puses.
 
Krisjanis
Mēs Jūs gaidām!
content31-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo_2.sized.jpg
Atrašanās vieta visiem skaidra? Māja Priednieki atrodas lielceļa Tukums - Jelgava posmā starp Līvbērzi un Jelgavu. Zaļa māja pašā ceļa malā, orientieris - motocikls ceļa malā.
 
Guntis
PALDIES ! Par jauko pasākumu !

Jauki pavadīta dienā,perfektā kompānijā !

Pat laika apstākļi bija perfekti saorganizēti :)

(mācoties no kļūdām :) )

dažas bildītes:

1.pirmie putekļi,jeb sveiciens retrotūristam :)

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/VW-3C/CAM00025.sized.jpg
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/VW-3C/CAM00026.sized.jpg
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/VW-3C/CAM00027.sized.jpg

2. Kolchoza brigadiera motocikls:

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/VW-3C/CAM00028.sized.jpg
Labojis Guntis uz 01-06-2014 13:29
 
morgans
Pasākums bija labs...laiciņš foršs...paldies Krišjānim un citiem par kompāniju!Grin Dažas bildes no Jawu saimes un citiem spēkratiem.
p5315710.jpg p5315726.jpg p5315724.jpg p5315713.jpg p5315707.jpg
 
Krisjanis
Paldies visiem par kompāniju. Re ko raksta vietējie mediji:
www.jelgavasvestnesis.lv/...s_id=24931
m.zz.diena.lv/...oto-179905
kamēr norisinājās reģistrācija, cilvēki savos TV redzēja šādus kadrus Smile
YouTube Video

Labojis AldisK uz 01-06-2014 22:20
 
Iet uz forumu: