Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Reanimējam 638?
Kaarlis
Ķeroties pie šī projekta, sāk nedaudz jukt jēdzieni restaurācija un arheoloģija. Kāpēc? Tādēļ ka lielākā daļa detaļu jāizrok no vismaz 25 gadus audzēta kultūrslāņa. Itkā jau nav ļaunuma bez labuma. Pilnīgi iespējams, slānis palīdzējis daudzām detaļām saglabāties labāk nekā ja būtu tīrs. Mocītim viena daļa melno detaļu netiks krāsotas, neviena detaļa pārhromēta vai pārcinkota. Tuvāko 2 nedēļu laikā rezultāts būs redzams. Sākam strādāt?
imag0389.jpg imag0305.jpg imag0303.jpg imag0302.jpg
 
Dezinfektors
Nav tik traki Grin es, savējo jaucot arī šādus skatus saskatījos. Tīrot to kulturslāni gan smaids sejā nebija.
 
Kaarlis
Re kāds smukums atradās- lauzts un liekts stūres statnis.
imag0391.jpg
 
Kaarlis
Ienākušās detaļas no krāsošanas. kamēr viss skaisti satīts, pat acis žilbst, tomēr attinot, skats sāk bojāties. Par A-moto darbu augsto kvalitāti liecina nekrāsotie plankumi uz dubļusarga un principiāla lakas neesamība uz melnajām detaļām. Sarkanās detaļas krāsotas citur.
imag0364.jpg imag0396.jpg imag0436.jpg
 
Guntis
Nevienam vairs neiesaku A-moto,vai stipri brīdinu par kvalitāti.
Droši ka darba šamiem pietiek un var izlaisties.
Diemžēl ...
 
Kaarlis
Neskatoties uz nepatikšanām sākas montāža- stūres statnis izlaists caur virpu un nocentrēts, citi liberiņi tiek nolikti savās vietās... jaunas lodītes gultņos. Visi elektro pričendāļi- arī vadu izolācija un savienojumi sakopti dzimtie.
imag0393.jpg imag0398.jpg
 
Kaarlis
Ak,jā! tas kurš pirmais atbildēs cik dzinēju redzams attēlā, saņems balvā 2l brāļa alus.
 
morgans
Viens dzinējs, Pārejais tikai rezerves daļasGrin
 
turists
Man sanāk 5 dzinēju fragmenti.
 
Guntis
Gandrīz saskaitīju Mārča ciparu,bet tur ir vēl vienns dzinējs.
Man sanāk 6gb,jo jautājums par dzinējiem kā tādiem(nevis tikai 638).
 
Kaarlis
Mocītis ticis pie pārlasītas dakšas, priekšējā riteņa un vēl visādiem čiburnātoriem. Sāk jau izskatīties pēc moča.
Gunti, pamato saskaitīto daudzumu.
imag0435.jpg
 
Kaarlis
Ja neskaita motoru- viss aptuveni savās vietās. Vēl kaut kur krāsotavu dzīlēs aizkavējusies bāka taču tas štrunts.
Spidometram un tahometram nez kur gadījušās pelēkas troses. Nebiju agrāk tādas manijis.
imag0440.jpg imag0439.jpg
 
Kaarlis
Tagad kārta motoriņam. Jaucot āra daudz detaļas kā no veikala. Galu galā, noskrējiens samērā mazs. Tomēr tas neattiecās uz gultņiem, kas gaudoja kā samaitāts putekļusūcējs.
daudzsološi izskatās arī rūpnīcā uzstādītais kartera starpgabals. Grin
Kartera dzīlēs sodrēju slānis kā virtuves skurstenī. Šķiet, viss skaidrs par tolaik lietotās eļļas kvalitāti. Gluži vai ikdienišķs šķībums neiztrūkstoši iemājojis arī cilindru lūkās un ieplūdes traktā.
imag0131.jpg imag0129.jpg imag0128.jpg imag0124.jpg
 
Guntis
Modza 638 no rūpnīcas pelēkas troses,kas arī mani savu laik izbrīnīja.

Ieplūdes kolektorā arī sodrēji/netīrumi. Laikam braucis bez gaisa filtra.
Labojis Guntis uz 18-06-2014 13:30
 
Kaarlis
Un aiziet! maratons ar frēzēm pa lūkām, starpgabaliem u.c kad bloki salāgoti, plaknes saslīpētas un viss cits sagatavots, laiks ieregulēt kārbu. Šoreiz divas paplāksnes pa 0,3 un 0,4 mm pašā laikā. Par to kā tika attīrīts dzinēja alumīnijs un cik stundās lai vēsture paklusē.
imag0451.jpg imag0463.jpg
 
Kaarlis
Perfekti sagatavotās sastāvdaļas nu var samontēt vienā veselumā. Virzuļus gan izzīmēju uz pagaidu pirkstu buksēm. Kad tie pabeigti, var montēt jau galīgajā variantā uz adatām.Un lai ar pievilkšanu negadītos kā dažam labam "patentētājam" Grin , izmantojam atbilstošus instrumentus.
imag0454.jpg imag0466.jpg imag0478.jpg
 
Dalgo
Vai tiešām nav iespējams bildes izvietot kā savādāk šai forumā? Šie pilnizmēra pundurīši tā bremzē pasauli, Jūsu serveris ir tik lēns, ka normāla optika vienkārši noveco gaidot, kungi, šo tak vajag labot, pašiem neriebjas minūtēm gaidīt lai ielādētos trīs jaunas bildes..?

p.s. Ak šie nebeidzamie konstruktori, cik maz vajag mazajām rociņām, pilnai laimei Smile
 
bargais
Dalgo rakstīja:

Jūsu serveris ir tik lēns, ka normāla optika vienkārši noveco gaidot, kungi, šo tak vajag labot, pašiem neriebjas minūtēm gaidīt lai ielādētos trīs jaunas bildes..?


Neesi iedomājies, ka varbūt Tavs dators ir pie vainas? Man ir tikai! TELE2 mobilais internets - nekas nebremzējas un viss atverās "so svistom"
 
morgans
bargais rakstīja:

Dalgo rakstīja:

Jūsu serveris ir tik lēns, ka normāla optika vienkārši noveco gaidot, kungi, šo tak vajag labot, pašiem neriebjas minūtēm gaidīt lai ielādētos trīs jaunas bildes..?


Neesi iedomājies, ka varbūt Tavs dators ir pie vainas? Man ir tikai! TELE2 mobilais internets - nekas nebremzējas un viss atverās "so svistom"
Turpinu es ar drusku ne pa tēmu...bet lattelekom internāts ar ver vaļā zibenīgi! Ir mēģināts arī "Bargā"variants...ar viss notiek ātri!
 
admin
Serveris tur ņepričom, vnk konkrētā foruma diskusijā daudz liela izmēra bilžu un dažiem viņas lēnām tiek lejuplādētas. Prātīgāk ir paprasīt adminam izveidot jaunu fotoalbumu un tur sakrāmēt bildes.
 
Iet uz forumu: