Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 638 1989.gada
Javists
Sveiki javisti!
Iedomājos izveidot šeit topiku par savu jawu, kura man jau pieder 2 gadus.1.gadu īsti nebraukāju dēļ kontaktiem. Pašlaik jawai dokumenti ir uz cita vārda, bet es ceru, ka vēlāk varēs pārrakstīt vai vismaz nopirkt rāmi ar dokumentiem. Gada sākumā uzliku elektronisko aizdedzi ar "ФУОЗ", bet nesen kautkas ar viņu nočakarējas un atvienoju viņu.
Pagājšogadu ieliku izslīpētus cilidrus un jaunus virzuļus. Tas tā palielam viss.
Tākā esmu students man naudas nav tik daudz lai uzreiz varētu visu atjaunot, ceru, ka nākotnē ar jawu varēs braukt jau legāli, nevis baidīties no ceļiniekiem.Smile
YouTube Video
 
Guntis
Ar FUOZ pajautāsim Kārlim,kad atbrauks.
Viņam ar viņš neaizgāja.
 
gacans
Labvakar ,priecīgus Ziemassvetkus. Padalieties pieredzē par FUOZ ,ir tur kāds jūtams labums,vai nav ...,
 
Kaarlis
Ar šo izstrādājumu ir jūtams diskomforts maciņā. Ja ir vēlme, varu pāris nestrādājošus uzdāvināt. Ja elektroniskā aizdedze visumā dod pozitīvu efektu, tad šo izstrādājumu gadijumā ir veicies ar 100% brāķi.
 
gacans
Skaidrs,tāda nojauta jau bija ...
 
Guntis
retrojawa forumā piedāvā viss visādas apsteidzes,bet tas laikam cits cilvēks.

P.s. skumji ja FUOZ nosprādzis. Vai esi mēģinājis sazināties ar -ražotāju-?
FUOz uzreiz nstrādāja,jau uzliekot?
 
navjawa
Kas tur vareja nospragt tur jau tikai viens tranzistors viena pic mikroshema un viens krens
Esmu ar mieru panemt un paskatities pa ziemas vakariem
 
Kaarlis
Bēdīgais stāsts tāds- pevienoju bloku- viss ok. Iedarbinu- rūc. Pēc 5 sekundēm noslāpst un nav iedarbināms. Lec atkal izslēdzot, ieslēdzot aizdedzi. Ir divi blociņi- abiem vienāds niķis. Uz galda saslēdzot normāli arī nestrādā tā saucamā sveču žāvēšana. Kaut kā dumi ģenerē impulsus. Atpakaļ nesūtiju 2 iemeslu pēc- ar to mērkaķi, kas tirgoja šausmīgi grūti komunicēt un galu galā pasta izdevumi....
Ja ir luste ņemties jāizdomā kā saskrieties un atdot tev tos loriņus.
 
Guntis
Kaarli es jau pasen teicu,ka man ir viens -urķis- labā nozīmē.
Riska mazināšanai vienu man otru kurzemniekam.
apsolu atdot atpakaļ.

P.S. kas tas par -urķi- kaimiņforumā? tas kas pat wapei fuoz uztaisījis?
Labojis Guntis uz 29-12-2014 11:06
 
navjawa
Kaarlis rakstīja:

Bēdīgais stāsts tāds- pevienoju bloku- viss ok. Iedarbinu- rūc. Pēc 5 sekundēm noslāpst un nav iedarbināms. Lec atkal izslēdzot, ieslēdzot aizdedzi. Ir divi blociņi- abiem vienāds niķis. Uz galda saslēdzot normāli arī nestrādā tā saucamā sveču žāvēšana. Kaut kā dumi ģenerē impulsus. Atpakaļ nesūtiju 2 iemeslu pēc- ar to mērkaķi, kas tirgoja šausmīgi grūti komunicēt un galu galā pasta izdevumi....
Ja ir luste ņemties jāizdomā kā saskrieties un atdot tev tos loriņus.

Acimredzot tev pic ierakstita pretaizdzisanas funkcija un nav svecu uzsildisanas funkcija var iesut cetras dazadas funkcijas kads pic tur stav 628 vai 84
 
navjawa
Atvainojos progamma kuru meginaju ir tris liknes un divas funkcijas
 
Kaarlis
Varu iedot katram pa eksperimenta objektam. No visa vismazāk interesē visādas tur uzsildīšanas un pretaizdzīšanas funkcijas. Interesē gaitā paspēlēties ar līknēm un papētīt reālo ietekmi uz dzinēja darbību. Manas aizdedzes variantā dzirksteles jauda ir vairāk kā pietiekama un problēmas ar svecēm neeksistē principā.
 
Guntis
Es ar nesaprotu,kam tā sveču sildīšanas f-ja.

Un pret aizdzīšana nemaz mani neinteresē.
 
navjawa
Var but kadam noderes darbojas teisi ka holla.Gribejas pievienot biditi bet nekadi neizdodas!
Labojis navjawa uz 04-01-2015 22:03
 
Iet uz forumu: