Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Spoguļi 634.8
aivarsz
Sveikiņi. Kaut kad pagājušajā gadā iegādājos 634.8 JAWiņu ar abiem ~ oriģinālajiem trapecveida spoguļiem. Kreisais- oriģināls. Labais- 99% līdzīgs oriģinālam. Laikam, tomēr, arī oriģināls, tikai mazliet savādākā izpildījumā. Sākotnēji- vēlējos reanimēt. Paraudzījos uz problēmu komplicētāk, un sapratu, ka nē. Viss, kas var būt slikti, arī ir slikti. Gan kāja, gan spoguļa korpuss, gan pats spogulis, gan stiprinājumu daļa. Lietot varbūt var, bet tas viss nav domāts braukšanai, bet muzejam. Ambrazūra ar taisno mazo stikliņu, kurā nekas nav redzams, + sūdīgs alumīnija korpuss,
+++. Pēc tam, sāku meklēties netā. Nu tā, lai forma būtu tuva, kāta garums atbilstošs... Ieberzos baigi un ilgi. Bet, skola maksā naudu. 1) Ieguvu formu, bet ne kāta stiprinājumu. Dibenā. Jo nav iepējas pārtaisīt pa vienkāršo. 2)Ieguvu pareizo kātu, pareizo skata leņķi, korpusu no metāla, vislabāko kvalitāti, bet ne trapeci. Kvalitatīvi, un no ASV. Pašam baigi patīk, laba kvalitāte, ideāls stikls, bet nav īstā forma 3) No Ķīnas PSR man caur e-bay ienācās nākamais komplekts. Forma un skats - gandrīz kā vajag. Blin, kāta garums neregulējas, korpuss no spīdīgas plastmasas. Zinu, ka jums tā ir daudziem, bet man tomēr gribas to metālu. Ja paveiksies, pielikšu bildes. Ievērtējiet, varbūt kādam k-kas liekas vajadzīgs[img]?[img][img][/img][/img][/img]

Ai, riebjās man tā foto pievienošana. Nermāku. Gari un sarežģīti. Man ir bildes, ko parādīt. Bet, admins varētu iemācīt vienkāršā tekstā dažādiem idiotiem. Liekam Inboxos, failos, bildītēs, e.t.c. Vai tomēr, netērējot savu laiku, liekam mazizmēra bildītes no sava datora. Piedodiet, par stulbiem jautājumiem
Labojis aivarsz uz 30-03-2012 22:14
 
Guntis
Kātu jau nu taisi,ka pats.Nu kā visi te Smile Ņeržas stieni pērkam -Sāremā - ielā.Vītni gan jau kāds uzgriezīs.

Es zinu,kam vajag -oriģinālo- muzeja spogulīti. Gan jau -Dalgo- pieteiksies.Savu laiku es no sava šķīros ,lai tiktu Dalgo,cik esmu lasījis,viņam atkal viens trūkst.

P.S. Kas vainas manam variantam uz 634? i ceļu redzu(spogulis kā JAWA 360 mums pieņemtais-standarts-) un kāts no -ņeržas- ,viss funkcionē.
 
aivarsz
Smile Paldies par foršu atbildi.
 
turists
Ar vītnēm varu palīdzēt. Smile
 
Iet uz forumu: