Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 1
bargais

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uz Latgali
bargais
Ir radusies doma vēl šoruden kopīgi izgāzt kādu līkumiņu. Brauciena laiks - 6., 7.septembris. Virziens - Latgale. Lai varētu saorganizēt naktsmājas, braucienam piesakāmies līdz 28.augustam.

„Latgola – Mōras zeme”

Pirmā diena

1. 11:00 Satiekamies Preiļos Leļļu muzejā http://lellukaralvalsts.lv/index.php/lv.
2. Preiļi – Aglona, ap 30km.
Aglonā: Maizes muzejs (var pasūtīt ekskursiju ar Latgales ēdienu un dzērienu baudīšanu); II pasaules kara tehnikas un ieroču privātmuzejs; Karaļa kalns. www.aglona.travel/...skatities/
3. Aglona – mistiskais ezers Čortoks ( http://www.aglona...s-certoks/), ap 10km.
4. Čortoks – kāds no viesu namiem pie Rāznas http://www.raznasezerkrasti.lv/, ap 50km.
5. Ja atliek laiks, apmeklējam Mākoņkalnu
visitlatgale.com/...view?id=88.
6. Kaut kur netālu ir seno spēkratu privātkolekcija
rezeknesnovads.lv/...ava-majas/.
Ja ir jau vēls, tusējam pa viesu namu un 5.un 6.punktus atstājam uz otru dienu.

Otrā diena.

Nesteidzīgi mostamies. Ja labs laiks, var vēl padzīvoties pie ezera.
Mājupceļā apmeklējam privāto mototehnikas muzeju Atašienē
www.krustpils.lv/...ormasterpi, kas apmēram 110km no Rāznas, ja brauc caur Rēzekni Jēkabpils virzienā. Pa ceļam kaut kur var iekost pusdienas.
Pēc Atašienes dodamies katrs uz savu mītnes pagastu.
Labojis aivarsz uz 25-08-2014 11:05
 
morgans
Lēnām piesakos...lai gan skatoties šodien pa logu krata drebuļi Angry Varam mēģināt vēl uzkāpt skatu tornī pie purva.
 
bargais
Braucēju saraksts:

bargais + pasažieris;
morgans + 2;
AldisK;
palsmanietis;
Ziga_r +pasažieris;
Eduards + 1;
aigars;
Peteris;
Gatcha211;
Dainis Lācis;
Retais;
Arnis (Travel);
siguldietis Ingemārs+līdzbraucēja;
ImantsLG tikai uz sestdienu;
Rich;
Erlands + līdzbraucēja;
PinkuJanis.
Labojis bargais uz 06-09-2014 08:54
 
Eduards
Es piesakos pasākumā, dalībnieku sarakstu pielaboju.
 
Peteris
Ja kādam ceļš ved caur Ogri, tad tālāk varētu braukt bariņā, mans piedāvājums, varbūt, ir citi priekšlikumi !

 
AldisK
Dainis Lācis pie Jēkabpils apņemas izguldināt līdz 6 cilvēkiem. Domāju, ka piektdien jābrauc līdz Jēkabpilij.
 
Retais
Tā kā šogad uz citiem pasākumiem nepaspēju,tad gribētoskompānijaspēc aizbraukt. Tās aprakstītās vietas gan vienreiz redzējis esmu, bet nekas. Galvenais jau ar citiem jawistiem aizlaist..Smile
 
Retais
Skatos, ka plānojiet 6. un 7.datumu. Man 7.pa dienu jāstrādā..Sad nezinu vai sanāks izkļeņčīt brīvuSad
 
Retais
Ai pofig, es ar piesakos.... gan jau dabūšu brīvu..Smile

Tikai būtu labi zināt, kas jāmaksā un kur ta izgulēšanās...Smile
 
morgans
Retais rakstīja:

Ai pofig, es ar piesakos.... gan jau dabūšu brīvu..Smile

Tikai būtu labi zināt, kas jāmaksā un kur ta izgulēšanās...Smile


Gan jau priekšniecība apžēlosies. Sanāk jau gandrīz viens no pēdējiem izbraucieniem (neskaitot noslēgumu).Gulēšana laikam pie Rāznas ezera. Gan jau Bargais dos ziņu cik un kur.
 
Retais
Domājiet ķipa teltīs? Nebūs pa vēsu ? Shock Grin]
 
morgans
Varēs jau arī teltīs. Doma tomēr ir iekš telpām nakšņot.
 
bargais
Atskaitos, kas uz šo brīdi ir saorganizēts.

11:30 Preiļu leļļu muzeja leļļu galerijas apskate. 2 eiro no personas.
14:00 Aglonas maizes muzejs ar gidu + noslēgumā kārtīgs pusdienu galds. 10 eiro no personas.
Nakšņošana "Rāznas ezerkrastos". 15 eiro no personas + vēl kādi pāris eiro par brokastīm.
Pārējos apskates objektus apmeklējam bez iepriekšējas pieteikšanas.
 
Retais
A vakara dvēseles sildītājus un visu pārējo pa ceļam paķersim vai ne? + Ko līdzi šādos pasākumos vajag ņemt? man tāda baigā pieredze nav..Smile
 
Kaarlis
Retais rakstīja:

A vakara dvēseles sildītājus un visu pārējo pa ceļam paķersim vai ne? + Ko līdzi šādos pasākumos vajag ņemt? man tāda baigā pieredze nav..Smile

Galvenais lai varēšana gribēšanu nepārsniedz Grin, bet varbūt otrādi gribēšana varēšanu !
Labojis Peteris uz 04-09-2014 13:31
 
Erlands
Rīt ap pieciem vakarā izbraucam no Siguldas.Varbūt kāds grib piebiedroties!
 
Retais
Ei veči tad no kurienes kaun cikos? Kā jau runājām, mēsar Pēteri varētu Ogre pievienoties, bet cikos un kur?
 
Peteris
[quote]Retais rakstīja:

Ei veči tad no kurienes kaun cikos? Kā jau runājām, mēsar Pēteri varētu Ogre pievienoties, bet cikos un kur?

Mani plāni ir nedaudz mainījušies, mēs ar AldiK izbraucam šovakar 18.00 !
 
Retais
Kuri tad ir rītdienas brauceji un caur kurieni?
 
siguldietis
Rīt 8.00 izbraucu no Siguldas, paredzēts braukt pa jauno Maskavas ceļu līdz Koknesei un pēc tam pa Daugavpils šoseju. Ja kāds brauc no Rīgas puses varam tikties Glāzšķūņī DUS "Dinaz" ap 8.35.
 
Iet uz forumu: