Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uz Latgali
Retais
Kur no Rīgas braucēji brauc un tiekas?
 
Retais
Kāds no Rīgas vispār laiž?Smile
 
Retais
Ko tads klusums? neviens nebrauc štoļi?Grin
 
PinkuJanis
Zvaigžņu stāvoklis bija labvēlīgs- pēdējā brīdī lecu pasākumā. Tiekamies. Preiļos 11:30 pie lellēm.
 
morgans
Sveiciens no Latgales!
06092014617.jpg
 
siguldietis
Paļdies organizātoriem, cīši lobs pasākums!
 
morgans
Bauska mājās! Vienkāršiem vārdien KAPITĀLS PASĀKUMS! Paldies Dainim un viņa sievai par mūsu piektdienas uzņemšanu! Paldies mūsu līdzbraucējām par izturību un skaisto galdu! Paldies VISIEM par kompāniju. Atbraucot iestājās drusku tāds tukšums un saproti ka pavadītas vienas no labākajām brīvdienām labāko ''jawistu'' un vienkārši labu cilvēku kompānijā. Bildes un video lādējās...pacietīgi gaidam. SmileGrin
 
aigars
Es arī tikko ieripoju Birzniekos...Mēs ripojām ar pagarināto seansu...Bija ļoti labi, un tagad arī vēl ir labi! Paldies Visiem par jautro kompāniju! Wink Žēl, ka garā ziema priekšā...Angry
 
Retais
Tieši gribeju rakstīt - cīši lobs pasākums..Smile Kompanija super, nekautrējos pateikt, ka viens no labakajiem weekendiem kādu atceros. Ta kā nekad tāda pasākuma nebiju piedalījies, tad man tas izraisīja sevišķu sajūsmu un bija liels notikums, ko vnm atcerēšos.Smile
Māja biju jau kādu laiku, Viss bija labi, bet divus km pirms majām, man sajūga grozs ar skaļu brik brak pateica, ka pietiek braukaties, līdz mājām aizstumsi Jawu..Grin
Sitadu gabalu no vietas es vispār nebiju braucis un Jawa arī nē. Tagad viņa parādīja visus savus trūkumus un vajās vietas. Uz nākamo reizi, cerams, ka motors būs tik patl labs jka Zigmāram..Smile

Paskatījos ko pats esmu sabildejis.. lielāka daļā bilžu ta ka caur marliGrin

Vēlreiz VISIEM paldies par superīgajam brīvdienam Smile un Bargajam sevišķais Paldies par organizēšanu.

Mantas retro muzejs šodien vislabak patika..Grin Grin Grin Grin Grin
 
Eduards
Visiem sveicieni, mājas pagalmā ieripoju ap 18:40. Joku indukcene, visas nedēļas nogales garumā, deva labu španungu, smiekli dzirksteļoja visos cilindros, labsajūtas oktānskaitlis ir kārtīgi paaugstināts, pat grantētais ceļš pirms Bauskas, un meistarības konflikts ar gravitāciju, to nespēja mainīt.Wink Prieks bija satikt gan kā sen pazīstamus, gan jaunos Jawa kluba entuziastus. Tiekaies nākamajā pasākuma.Smile
 
Spiker
Nu baigi... Sad Neizsakāmi žēl, ka netiku, bet neko nepadarīsi, tāds darbs un motosezona priekš manis laikam beigusies. Sad
Bet forši, ka Jums gāja labi un bildes noteikti par to liecinās! Cool
Labojis Spiker uz 07-09-2014 21:27
 
AldisK
Pasākums izdevās ļoti labs. Laiks mūs lutināja. Paldies Dainim un sievai par uzņemšanu, ēdināšanu un izguldināšanu piektdienas vakarā. Paldiem Andrim par organizāciju. Un visiem pārējiem par labo kompāniju.
Mājās ierados ap 21.00. Tiesa gan, nedaudz aizķēros Rigā pie bērniem. Noripināti nedaudz pāri par 800km.
Šeit bildes no mana ziepju trauka. Izskatās, ka tās laikam ir pēdējās viņa mūžā. Bildes no kartes dabūju, bet pats trauks laikam varēs pildīt ziepju glabāšanas funkciju.
foto3.inbox.lv/...tgale-2014
Ja, nu kādam ir interese škiet, ka vajadzetu varēt arī nolādēt. Es centos ieriktēt lai to var izdarīt.
 
morgans
Nu šeit ar var aplūkot kādus foto no pasākuma. Pāris kungi iejutušies citos tēlos...izskatās labi. Diez kā būtu uz Jawas? Grin

http://failiem.lv/u/ptyxrrd#/G/0



p.s. video par kāda kalna forsēsanu un ne tikaiGrin būs rīt!
Labojis morgans uz 08-09-2014 00:07
 
Laacis_ar07
Winksuper! veči super! pēc visa šā nevaru darbā iebrauktGrin.Paldies visiem jautrajiem,,sapratu ka tehniskiem večiem ir netikai darbs,,bet māk arī atpūsties! Organizatoriem nu!!!cepuri no!Wink,un meičas super mūsu kolēgiem,,ja vinjas wv mašiu Mākoņkalnā uzbrauca! Ne katrs to var!GrinWink
Labojis Laacis_ar07 uz 08-09-2014 13:15
 
morgans
Kāds video apskatāms šeit......

http://failiem.lv/u/tggqlbg
 
bargais
Iztīrīju savu fotoaparātu
http://failiem.lv/u/zcwqbjv
 
Peteris
Pasākums tiešam izdevās! Paldies Dainim, Andrim un visiem pārejiem, kā arī tiem, kas bezbailīgi forsēja Mākoņkalnu !
Labojis Peteris uz 08-09-2014 14:06
 
PinkuJanis
PAĻDIS VYSIM DAĻEIBNĪKIM, ORGANIZATORIM I ATBAĻSTEITOJIM!
ITODA MAIZJA I ŠMAKOVKA SEŅ NABEJA PROVEITA.
PRĪKS KA AR JAWOM BRAUC CĪŠI LOBI CILVĀKI!
A PAR DZERŠONU-
KŪ TUR PADAREISI KA MUTEI GORDS!

VYSIM LOBU DĪNU I VĒĻ GARU SYLTŪ RUDIŅI.

PAĻDIS LATGOLAI!
 
ImantsLG
Paļdis Andrim par labi izplānotu izbraucienu un pārējiem par sastādīto kompāniju, Žēl, ka man pasākumi sakrita vienlaikus un nebija iespējas patusēt kopā ar visiem pie Rāznas, bet vienalga, superrrr. Paldies!
 
palsmanietis
loti labs pasakums paldies visiem kas organizeja un piedalijas.galvenais lai nepzud dzirksteleCool
 
Iet uz forumu: