Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motobola festivāls 2014.
aivarsz
Sorry, informācija ienācās ļoti novēloti, bet varbūt atrodas dzirdīgas ausis, kas var un vēlas piedalīties. Ceru uz jūsu atsaucību.

2014. gada 31. augustā Biķernieku trasē norisināsies motobola diena - festivāls, kurā būs iespējams vērot Baltijas līgas motobola spēli starp Latvijas motobola kluba „Rīga” un Lietuvas „Bartuva” komandām.
Šīs ir īpaša diena visiem moto un velo braucējiem, sportistiem, fanātiem, sponsoriem un atbalstītājiem.
Sacensību dienā motobola klubs „Rīga” vienkopus vēlas pulcināt cafe racers, retro motociklu kā arī jebkuru citu motociklu īpašniekus, mehāniķus, ražotājus, pārbūvētājus. Tā pat uz pasākumu aicināti velosipēdu priekritēji, „fiksīšu” īpašnieki, ražotāji, velo/moto veikali un izplatītāji.
Drošas braukšanas skola pastāstīs un nodemonstrēs galvenos drošas braukšanas principus vadot motociklus, kā arī būs iespējams izbaudīt īpašo reibuma briļu iedarbību.
Būs Cafe Racers motociklu izstāde. Iespējams apskatīt „fiksīšu” velosipēdus. Tiek plānoti arī paraugdemonstgrējumi trasē.
Tuvojoties 1. septembim bērniem un jauniešiem, kuri apmeklēs motobola sacensības, būs iespējams atkārtot ceļu satiksmes noteikumus kopā ar Valsts Policijas bebru Brunu.
Ieeja pasākumā bez maksas!

Motobola festivāla programmas uzmetums
14:30 tiek atvērta Biķernieku trase pasākuma apmeklētājiem
15:00 – 16:50 pirms sacensību aktivitātes:
- Oficiālā pasākuma atklāšana, motobola kluba „Rīga” vadītāja uzruna
- Drošas braukšans skolas „dzēruma” briļļu testēšana
- Cafe Racers un Jawa motociklu izstāde
- Dip Dap velosipēdu stends un konsultācijas
- Konkursi pasākuma apmeklētājiem
- Bērnu vizināšana ar blakusvāķi, kā arī blakusvāģu paraugdemonstrējumi trasē
15:30 – 16:30 jaunāko satiksmes dalībnieku tikšanās ar Valsts Policijas pārstāvjiem pirms skolas sākuma, par noteikumiem. Konkursi, un paraugdemonstrējumi.
16:30 – 16:50 – sportistu iesildīšanās uz laukuma pirms spēles
16:50 – Cafe racers un Jawa motociklu parāde
17:00 – 18:30 – Motobola sacensībs. Spēle starp Latviju un Lietuvu.
17:15 – 17:25 – Spožākās Jawas noskaidrošana
17:40 – 17:50 - starplaiku konkurss dalībniekiem
18:05 – 18:15 – skaistākā CafeRacer motocikla noskaidrošana starp pasākuma apmeklētājiem
Pasākumā darbosies brīvdabas burgernīca ar uz oglēm grillētiem liellopa gaļas burgeriem, kā arī ceptiem kartupeļiem, atspirdzinošiem dzērieniem un lielisko ILLY kafiju.
*Pasākuma programma tiek papildināta un tajā iespējamas izmaiņas.

Info un kontakti: Edgars Vilcāns. E-pasts: vilcans.edgars@gmail.com tel. 29152315
motobols.png
 
Kaarlis
Jaunākais info sekojošs: Sazvanīts Edgars. Visām jawām un citai retrotehnikai zaļā gaisma. Pasākums bezmaksas. Svētdienas laikaprognoze tīri patīkama. man domāt jāizkustās! Tā pat, galu galā, jāiepazīstas kas tas par zvēru motobols. Vēlamais laiks Biķerniekos 14.30 vai mazliet agrāk.
 
Retais
izklausās tīri interesanti. Es ar varu ar savu JAWA braukt?Smile
 
aivarsz
Jo vairāk brauktgribētāju, jo foršāk.
 
Erix
Ja nebuus slinkums, piebrauksu.
 
italis
Erix rakstīja:

Ja nebuus slinkums, piebrauksu.


...par ko visi būs neizmērojami pateicīgi un jutīsies pagodināti.
 
Erix
Smile) Ja uzvareesu konkursaa "Spozaakaa Jawa", tad diez vai man kaads Jawists pateiksies par ierasanos.
Labojis Erix uz 29-08-2014 19:24
 
Kaarlis
Tā kā bērnudārzā! Grin Nez vai daudz šogad vēl būs svētdienas bez lietus. Un jābrauc arī, vismaz rīdziniekiem, nav tālu. Saņemās kas nu var.
Un man personīgi ir gluži vienalga kurš nu tur ir tas spožākais- galvenais lai pelnīti. Būšu tur jau nedaudz pēc 14.00. ( ar nespožu jawu Wink )
 
Guntis
Sviestcs un es taisamies,un pofig kam spožāka Grin
 
Retais
A tur ķip atbraukušie savas JAWAs varēs krāmēt uz apskati? Es pareizi saprotu?
 
morgans
Vāksies kautkur bariņā vai tīri individuāli brauks "Biķerniekos" iekšā?
 
Kaarlis
Vācamies katrs par sevi- nav jēgas kaut kur kopīgi tikties iepriekš. Edgars solija, ka biķeros būšot advancēti vīriņi zaļās vestēs, kas visu parādīšot. Vairāk pats nezinu.
 
Retais
Eu ap cikiem tur tikties var? Es neesmu gulējis sutku..bet gribētu saņemties un aizbraukt..Smile Tik ne uz tiem pustrijiem. Biš jāpaguļ un jānomazgā mocis... Sad

Kāds zina, kas tie;si tur jawām plānojas?
 
Erix
Pasaaakuma programma siis lapas augsaa. Neizguleejusies un pagiraini nebraucam! Neblameejam pasaakumu un netramdam policistus, kas var likt iepuust. Wink
 
Retais
Ta kā pa nakti pats strādaju nevis buhāju, šo piezīmi ignorēšu..Wink
 
Guntis
Jauks pasākums,man patika !
 
Retais
Jap piekrītu Guntim, pasākums super. Tik daudz JAWA dzinēju kopīga skaņa ir daudz skaistaka kā klasiskā mūzika.. Grin Jāgaida bildes un viģiki..Smile
 
zxz
Bija interesanti. Žēl, ka Cafe racer moči neatbrauca uz izbraucienu pa trasi.
 
UldisK
Bildes no motobola...

moto24.lv/...-2014.html
 
Kaarlis
Un arī delfos www.delfi.lv/...d=44913202
 
Iet uz forumu: