Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas noslēgums 2014.g. MCA
AldisK
Laacis_ar07 rakstīja:

Paldies visiem,labi pavizinājāmies.Mājup braucot pazaudēju 2ātrumu.uzreiz pat nepamanijuGrin. vienu brīdi tā kā raustijās degvielas padeve,iesākot no vietas pirmais ,otrais,tad uzdevu pilnu ručku(domāju lai izrauj to netīrumu cauri),bijn sājūta ka izleca no roba,,ieliku 3un maucu mājās,,kad biju jau Jēkabpils aplī,sapratu ka 2 roba nav,,dzirdās ka rauj zobu pret zobu,,? bez ponjas pagaidām! par sekām zinjošu.bet tas nesabojāja braucienu.Un šorīt uz darbu devos ar 360(71g.)Pfft

Nāksies sadalīt motoru. Un kārtīgi jādefektē kārba. Te viens labs apraksts par kārbas regulāciju. Ja saproti kā kā kārba strādā ātri atradīsi vainu.
www.retromoto.lv/...-t9609.htm
 
aivarsz
Arī es pievienojos vairākuma viedoklim. Paldies jums visiem, ka bijāt, paldies mammai dabai par jaukajiem laika apstākļiem. Saskaitīju 31 Jawa mocīti Mālpilī. 27 stāvēja Jawu rindiņā, pārējie 4 bija pieslēgušies citiem grupējumiem. Visai pozitīvi vārdi jāsaka arī par pārbraucienu uz Siguldu. Šogad praktiski nemanīju mazos jocīgos, kas parasti kolonnā taisa bardakus ar jocīgiem manevriem un apdzīšanām. Es, laikam vienīgais tāds Smile, bet vedu operatoru amatieri, kura centās jūs visus uzfilmēt. Jācer, ka kaut kas arī būs sanācis, šobrīd jēlmateriāls pie Bargā, ja būs kas jēdzīgs, ko montēt, gan jau pēc brītiņa Youtube ieraudzīsim.
 
Laacis_ar07
Paldies Aldi,skatīšos rūpīgāk.to sazobi jau pirms salikšanas testēju,šaibas liku,bet sajūta ka kāds zobrats vispār sabira!Grin.Jo slēdzās gangi visi okey kā nekas nebūtu,,tikai nav viens!
 
Rich
Man šī bija pirmā sezona starp Jawas vīriem, un esmu patīkami pārsteigts par tik foršiem
cilvēkiem, kurus tagad esmu saticis. Bija to vērts pagājušo vasaru ziedot Jawītes ķīlēšanai.
Paldies visiem par jauki pavadīto vasaru, tikai žēl kad tā ir tik īsa. Mans vēlējums - kā saka
Palsamanietis, lai jums vīri nekad nepazūd dzirkstele un viss būs OK.
Līdz nākamajai sezonai!
 
Laacis_ar07
Rich rakstīja:

Man šī bija pirmā sezona starp Jawas vīriem, un esmu patīkami pārsteigts par tik foršiem
cilvēkiem, kurus tagad esmu saticis. Bija to vērts pagājušo vasaru ziedot Jawītes ķīlēšanai.
Paldies visiem par jauki pavadīto vasaru, tikai žēl kad tā ir tik īsa. Mans vēlējums - kā saka
Palsamanietis, lai jums vīri nekad nepazūd dzirkstele un viss būs OK.
Līdz nākamajai sezonai!
Man dzirksteļo pozitīvisms vēl šodien,lab ka pamēgināju tos izbraucienus!Grin
 
aigars
Rich rakstīja:

Man šī bija pirmā sezona starp Jawas vīriem, un esmu patīkami pārsteigts par tik foršiem
cilvēkiem, kurus tagad esmu saticis. Bija to vērts pagājušo vasaru ziedot Jawītes ķīlēšanai.
Paldies visiem par jauki pavadīto vasaru, tikai žēl kad tā ir tik īsa. Mans vēlējums - kā saka
Palsamanietis, lai jums vīri nekad nepazūd dzirkstele un viss būs OK.
Līdz nākamajai sezonai!



Labi , ka es neesmu vienīgais, kam liekas, ka uzturos feinu dīvainīšu kompānijā...Dīvainīši - tāpēc, ka pārvietojamies ar veciem mocīšiem, kas īsti neiederoties pie retro, bet uz lielā japāņu vairākuma fona tomēr ir pamanāmi. Paldies par jautrajiem izbraucieniem!Wink
 
archa7
Šis man ar bija pirmais pasākums Jawas klubā.. paldies par labo organizēšanu un par izdevušos pasākumu..Jutāmies piederīgi Jawas bandai Smile Tagad priekšā remonta laiks lai nākamo gadu varētu nobraukt bez tehniskajām ķibelēm...A.
 
Erix
archa7 rakstīja:

Šis man ar bija pirmais pasākums Jawas klubā.. paldies par labo organizēšanu un par izdevušos pasākumu..Jutāmies piederīgi Jawas bandai Smile Tagad priekšā remonta laiks lai nākamo gadu varētu nobraukt bez tehniskajām ķibelēm...A.


Jaa, jaa..pieliec jostu kulbai, citaadi Jawas banda ko sadomaas...Grin
 
Iet uz forumu: