Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Sānu bagažas nodalījimi-bardačoki
Spiker
Sveiki!

Sakiet,lūdzu, vai ir atšķirība sānu vāku (bardačoku) izmēros starp Jawa 634 modeļiem?
 
Dalgo
Nav atšķirības!
 
Spiker
Paldies, Dalgo! Tu baigi mani sarūgtināji... Frown
 
Dalgo
Kāpēc sarūgtināju? Ir vāki ar svītrām un bez, ir vāki ar caurumiem priekš hromētā uzraksta un bez caurumiem. Bet nu izmēri cik zinu ir vienādi.
 
Spiker
Nu redzi, problēma ir tāda. Dabūju jaunus sānu vākus, bet problēma tāda, ka neder. Vietā kur skrūvē pie rāmja 2 cm šķirba! Tas nozīmē ka rāmis ir laikam modificēts.... Tas arī mani sarūgtina...
 
Dalgo
Nu skaties vai rāmis un sānu vaki ir no 634. Varbūt labāk ieliec bildi, ja vari! Pieņemu ka paši vāki ir vienadi bet atšķiras to stiprinājumu kājas, un atšķiras arī urbumi rāmī, jo 638 tiešām ir galīgi savādāk ne kā 634.
 
Spiker
Nu tas varētu būt iespējams... Lieta ir tāda, ka vāki, kas man stāvēja virsū bija liekti tieši apstiprinājuma vietā, patiešām nezinu vai tie ir oriģinālie vai nē... No onkulīša dabūju 634 vākus, šis teica, ka no 634... 100 % tādi paši kādi man stāv virsū! Un tur arī tā šķirba parādījās-iepriekšējais saimnieks bija piedzinis tos stiprinājumus uz leju, bet jaunie nelocītiem vākiem stiprinājumi pa augstu. Neesmu vēl moci izjaucis līdz tādai kondīcijai, lai pateiktu, vai rāmis ir pārbūvēts. Būs jāpiemēra no kāda. Bilde sekos tuvākajā laikā....
 
Spiker
Beidzot esmu arī ticis pie bildēm! Vai sīe ir 634 vāki???

http://failiem.lv/u/rvvfdbt
Labojis bargais uz 19-10-2014 16:11
 
bargais
634 modeļa bardačoki pēc izmēra neatšķiras. Atšķirība ir tikai kronšteinos, kas satur vākus pie rāmja, atkarībā no stiprinājuma. Man zināmi 2 varianti. Pievienoju bildes
img_1820.jpg img_1821.jpg img_1824.jpg img_1826.jpg img_1827.jpg
 
Dalgo
Vāki izskatās pēc 634-8.00 vai 634-8.15, jo iepriekšējie bija vispar bez svītrām, pēcākie jau ar caurumiem priekš hromētiem uzrakstiem, kāpēc neder..? Labs jautājums!
 
Boris
Vajag noskaidrot kura gada rāmis, jo 1974-1975(1976) gada rāmjiem bija cita veida apakšējais (bardačoka) stiprinājums.
Labojis Boris uz 24-10-2014 07:19
 
Iet uz forumu: