Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Taisam 638 bagāžnieku.
Dalgo
Guntim kauns pateikt honorāru?
 
aivarsz
Skaists un gaumīgs darbs. Visu cieņu.
 
Guntis
www.motopower.lv/...al_id=7226

-JR- galerijā.

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWAdefekti/CAM00292.jpg

atsaite:

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWAdefekti/CAM00291.jpg
Labojis Guntis uz 07-03-2015 20:23
 
Dalgo
Atkāpjoties no bagāžnieku tēmas,
jautājums:
Vai 638 jawai (nevis 638-5) zem sēdekļa ir vieta pumpim, un ja ir tad cik ir attālums starp stiprinājumiem?
 
Guntis
Mani ar interesē.
 
Kaarlis
Jaunākajām jawa 638 jeb tā dēvētajām plastmasniecēm ir vieta pumpim. Izmēru tagad nepateikšu, varu kādu dienu nomērīt. Tikai varu piebilst ka mūsdienās ražotie pumpīši ir īsāki un neder.
 
Dalgo
Cik man ienāca informacija, tad garums ir 36 cm (starp stiprinājumiem) tad jāpiemeklē sakarīgs velo pumpis.
 
Erix
Labdien visiem jaunajā gadā!
Tīri intereses pēc jautājums. Kāda ir doma vadāt līdzi pumpi?
 
cyprus1
Nav jau auto kam līdzi ir rezerves ritenis,Jawisti brauc arī Retro pasākumos pa neceļiem,ir braucieni pa veco dzelzceļu.Nav jau tikai pa šosejām.Ja ir attiecīga līme līdzi un ielāps nebūs jāpaliek klusā vietā ar tukšu riepu.
 
Kaarlis
Ja nu tas kādam palīdz:
imag1779.jpg
 
Guntis
Darbiņš nu ir veikts:
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWA-638/CAM00307-1-.jpg

Sāni -nopogājas- ekselenti,kā jau tam jābūt.

Normāli(ikdienā)sāni klāt nebūs. sānu somu platforma pieskrūvēta ar četrām skrūvēm.
 
Erix
Smuki! Aizdomājos, ka man arī vajag stiprinājumus, lai brauktu uz divām dienām salidojumos.
 
Dalgo
Jautājums Gunčam par bagūzi!
Vai viss ir piesiprināts tikai pie aizmugurējo dugu stiprinājumu vietām, neizmantojot amortizātora augšējo stiprinājumu?
 
Guntis
Nevaru tomēr uz sitienu atcerēties(tomēr),bet bagažnieks ,ne rāmis, nav saulažami.

Domāju,ka apejot amortiztoru.

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWAdefekti/IMG-0148.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWAdefekti/IMG-0146.sized.jpg
Labojis Guntis uz 08-12-2015 20:42
 
Dalgo
Man jau liekas neforši, ja nestiprina pie amortizatoru skrūvēm, jo tad viss svars plēš asti uz leju vēl vairāk. Tā jau šī ir problēma šim modeli, bet tagad vēl papildus svars no sānu kastēm un aizmugures kastes..
 
Guntis
Kā var plēst ja atbalstas apakšā pie -ķepas-(pieskrūvēta)-misija neiespējama.

Tad arī -grabažniekam- ir jāsalokas(bezcers).

Manam rāmis jau pirms krāsošanas ir pastiprināts... vēl nezinot kas un kā būs,vai būs
content3-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWA-638/28052013127.sized.jpg

-JR- (Rozītis) ļoti labi pārzina savus veikumus. Par veikumu 9.5 balles pēc 10 skalas(mans vērtējums).

P.S. es zinu vēl DIVUS,kas pie viņa ir veikuši šādus darbus(638).Tik nesaprotu kāpēc tur sveci -zem pūra-. tiks manās rokā,-sabildēšu- un ielikšu sliņķu vietā(bildes).
 
Dalgo
Standartā tur viss būtu uz leju nolocīts.

Priekšpusē tā stiprinājuma vieta darbojas kā eņģe - ļauj aizmugurei locīties uz leju, tāpēc tur vajag stabilu atbalstu kas uzņem visu bagāžas svaru. Bez tiem papildus stiprinājumiem zem astes, tas viss izskatās baigi - ļiru ļeru..!
Labojis Dalgo uz 09-12-2015 11:40
 
aivarsz
Rozītis savu darbu zin ļoti labi, prot loģiski risināt iespējamās tehniskās problēmas, uzprojektēt dizainiski nevainojami un kvalitatīvi izgatavo. Es nezinu nevienu citu, kurš būtu uzmeistarojis tādu skaitu bagāžas stiprinājumus, aizsargdugas, e.t.c., kā Jānis. Nevajag raustīties. Reāli mezglam ir jānodrošina max 30 kg droša kravnesība astē.
 
Rihards638
Nu ja jau tēma ir- Taisām 638 bagāžnieku, tad jau lai iet ar...

P.S Vēl tikai jānokrāso.
content32-foto.inbox.lv/albums/r/richeliss/Bagaznieks/20160102-133505.sized.jpg
 
aivarsz
Tehniski un vizuaali diezgan jauks izstraadaajums ir sanaacis. Var kabinaat klaat da jebko. Bet, ja pasaakumu taisiitu ar domu kaart klaat konkreetas cietaas klipshu kastes, konstrukciju vareetu stipri vien atvieglinaat. Labs darbs.
 
Iet uz forumu: