Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Taisam 638 bagāžnieku.
Rihards638
Paldies. Ja grib protams visu var izdarīt. Ļoti ērts un estētisks varijants, kofereri arī top ziema liederīgi izmantota būs.Smile
 
uldis_638
Pasūtīju pērn pie J.Rozīša. Termiņš ~ 1 nedēļa. Kvalitatīvs darbs, individuāla pieeja - atsaucīgs meistars!
Izmaksas ja pareizi atceros 220eur.
riga-20150615-01583.jpg riga-20150615-01582.jpg

Labojis uldis_638 uz 10-01-2016 14:25
 
uldis_638
foto
img-20150615-01579_2.jpg img-20150615-01580_2.jpg
 
uldis_638
fot
img-20150628-01613.jpg
 
Laacis_ar07
Super skaisti un praktiski! malači! mazliet pat skauž,Grin,Es šādu pakalpojumu būtu uz mieru nopirkt,ar visām somām,,tikai priekš 634!Pats es šito.....nekad!
 
Dalgo
izskatās tāds pārāk samocīts..
Un tās kanalizācijas caurules arī ir vajadzīgas?! Sad
 
Kaarlis
Katram savs skatijums uz ekipu. Man tās kanalizācijas trubas arī nesaista. Bagāžnieka un kastu turētāju caurules izlocītas godam. Tiesa gan, šā veida plastmasas olveida kastēm, sevišķi givi augšpusē kombinācijā ar jawu- manā uztverē vizuāli nepieņemama kombinācija. Kas nu kuram...
 
aivarsz
Ja cilveeki neko neradiis, nebuus kriteeriju, peec kaa tiekties,ko kopeet, uzlabot, noniecinaat vai uzslaveet. Mans personiigais viedoklis- bagaazzas stiprinaajuma risinaajums ir visai labs. Konkreetaas Givi vai Kappa kastes arii man ne visai patiik, bet taas ir praktiski vieniigais aatri noklipseejamais (lasi eertais) gatavo cieto plastikaata kastu risinaajums Jawa 634 un 638 modeliem, kas ietilpst starp izpuuteeju un aizmuures dugaam. Manaam cellojumu vajadziibaam- drusku par mazu. Citaadi- kaa tuurisma inventaars OK. Bet, katram ir savs skatiijums, nepiecieshamiibas un atbilstossa projekta iistenossana dziivee. Ja runaajam par passgatavotaam saanu kasteem, tad viens no praktiskiem risinaajumiem, kas mani tiessaam aizkkeera ir Dalgo alumiinija koferi. Praktiski, kaut ne bez tehniskaam nepilniibaam. Finaalam- praktiski visi bagaazzas paarvadaassanas darbinni, ko esmu redzeejis forumaa vai dabaa uz Jawa mociishiem manii ir atstaajussi pozitiivas emocijas par radosso jaunradi. P.S. Arii kanalizaacijas elementu pielietojums, tajaa skaitaa. Wink
 
Dalgo
Katram sava izpratne par gaumīgu kravas pārvadāšanu. Man gan kaut kā vispār nepiesaista tās kastes aizmugurē uz astes, pas sāniem vēl var padomāt.

Priekš sevis esmu atradis ideālo variantu! Vienīgi nedaudz var piekrist Kārlim par kastu asajiem stūriem, bet tas ir tikai galvā, dabā ar tiem nekādas problēmas nav bijušas.

Vīzija par sava bagažnieka konkrētām aprisēm jau bija galvā pirms šīs tēmas aizsākšanas. Minimāli metāla, gaumīgi praktisks skats. Nekas neatlika, kā taisīt pašam.


content32-foto.inbox.lv/albums/d/danston/JAWA-350-638/baaggg.sized.jpg
 
Laacis_ar07
Drīkst redzēt stiprinājumus?šādas gan es varētu izlocīt,ja ne pats,,tad blakusmājā metālistiem kas jumtu bleķus loka,,paprasīšu! Un Gunča sametinās!Grinun cik aluu plāksne bieza?
Kastes akurātas,Spānijā visi ar tādām brauc,,un motocikli tur gatavās lamatas salīdzinot ar LV,(attieksme)Un kastes šiem nesimetriskas dauzītas,,bet lielas!Grin
Labojis Laacis_ar07 uz 12-01-2016 15:42
 
Guntis
Tās santechnikas trubas,tikai stulbeņiem ir neizprotamas.
 
Dalgo
Lai būtu kur nokārtoties?
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

Tās santechnikas trubas,tikai stulbeņiem ir neizprotamas.

Tur 2x pa 07,,un lai nelēkā pa virsu belašus var uzkraut!Grin
 
Dalgo
Uzlabotā versija: www.jawaklubs.lv/...awa3_1.jpg
 
aivarsz
[quote]Dalgo rakstīja:

Uzlabotā versija: www.jawaklubs.lv/...awa3_1.jpg[/quote

Tās uzlabotās versijas tak ir redzētas bezgala daudzas. Katram pēc savām vajadzībām un ieskatiem par konkrētā uzlabojuma īslaicīgu vai ilglaicīgu pielietojumu. Skaisti, praktiski, vai uz sitienu, bet funkcionāli un pa lēto konkrētam pasākumam. Vajag tik radoši izpausties. Smile
 
Peteris
Es, izvēlējos uztaisīt bagāžnieku no nerūsējošā tērauda caurulītēm, vienīgais, sānu koferi varēja būt lielāki !



 
KarlisV
Taisi cik skaisti gribi, bet realitātē tas izskatās tāGrinGrinGrin
41.jpg
 
Dalgo
Ļoti patīk tās noputējušās (iespējams arī izlijušās) dubļainās somas Grin un apkrāmēties ar en'tajām kannām un burkām ar eļļu.
 
Iet uz forumu: