Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA 634 LUX
cyprus1
Es teiktu JĀ.
Galavārds lai paliek tev pašam,kā māksliniekam-kādu gleznu uzgleznosi tāda būs.Citiem atliek pieņemt vai nē.
 
Aigars_R
Es ar saku : JĀ !!!
Būsi pirmais, kurš būs uzlicis, un varēs dzīvajā apskatīt kā izskatās.
Zinu, būss forši, motociklam skats izmainīsies vēl uz smuko pusi.
Domāju, ka gumijas izveidos acij patīkamu un jawai atbilstošu kopskatu.
Bez viņām sajūta, ka kaut kas tai pr. dakšai trūkst (tas ir mans subjektīvs viedoklis).
Lēmums jāpieņem TEV !!!
 
valdis 1
Jā.
 
peterisp
NĒ!
 
Valdis
NĒ! Noteikti NĒ, Tu jau esi izdarījis pareizo izvēli, kā pats biji izdomājis. Grin Domāju ka šim konkrētajam eksemplāram, kur ir tik daudz hroma, tās gumijas ir liekas.
 
turists
Man tā dakša bez gumijām liekas takā nepabeigta.. štoki uz kopējā fona par tuevu. Tāpēc iesaku HROMĒTUS STAKANUS!! Smile
 
Dalgo
Pliki štoki atgādina bezgaumīgu nepabeigtu priekšu, vai nu gofras vai caurules.
 
Valdis
turists rakstīja:

Man tā dakša bez gumijām liekas takā nepabeigta.. štoki uz kopējā fona par tuevu. Tāpēc iesaku HROMĒTUS STAKANUS!! Smile


Glāzes šai dakšā nesanāks..inženieris.. Grin
 
turists
Teleskopiskās... Grin
 
Valdis
turists rakstīja:

Teleskopiskās... Grin


Manuprāt teleskopiskā glāzes domātas kam citam Grin
[img]http://s.thestore.com/media/catalog/product/resized-image-v5/trimmed/nocrop/600/600/600/600/t/e/l/telescopic-collapsible-stainless-steel-travel-shot-glass-with-key-ring-by-ckb-4.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Guntis
Pagājuša gadsimtā.Dzīvokļu maiņas dēļ.Skatījāmies dzīvokli,kuram esot ozolkoka parkets un veikts remonts.

Dzīvoklī parketu neredzot,jautāts tiek ,bet kur tad parkets?

Parkets esot aizšpaktelēts un uz viņa septiņas kārtas pretīgas(viņam likās gaumīgi) Rīgas laku rūpnīcas grīdas krāsa.

Ka liekot gumijas dakšai,nesanāk kā tam krievu oficierim,kam dzīvoklī ozolkoka parkets...

P.S. līdzīgs stāsts ir -trīs vīri laivā- kur šamie gāja skatīties ozolkoka paneļus(kas bija zem tapetēm).
 
turists
Nē priekš tam Lux jawai būs specializētie, noņemamie pagriezienurādītājstakaniņi.. Smile
 
valdis 1
Arī motorā iekšā ir skaistas detaļas, detaļas no vara ,hromētas un visādas interesantas formas tām piemīt. ! Un, tomēr, mēs nosedzam to visu skaistumu ar alumīnija vākiem!Grin
Labojis valdis 1 uz 10-01-2015 16:26
 
oilmaster
Lai iet!Grin
Nadziņš lampai.
 
turists
Te vēl kas no LUXiņa:
content31-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/Jawa_Lux_vadi/CUSTOM-PRACTICE-18.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/Jawa_Lux_vadi/CUSTOM-PRACTICE-19.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/Jawa_Lux_vadi/CUSTOM-PRACTICE-20.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/Jawa_Lux_vadi/CUSTOM-PRACTICE-24.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/r/retroturists/Jawa_Lux_vadi/CUSTOM-PRACTICE-29.sized.jpg
 
oilmaster
Paldies Mācim!
Ar visādiem papildus lariņuem... 2,5 pilnas darba dienas, lai savilktu pilnībā vadus..Shock
 
oilmaster
Tatad. No foruma lietotāja dabūts čābīgs gaisa filtrs. Tas tika nokrāsots un ielikts vietā. Ar Mikuni saiet perfekti.


Uzvirpota glāze eļļai, kas stiprinās pie korķa. 3 litri benzīna 1 korķis Smile


Eļļas tvertnei pārtaisīju krāniņu. Caurtece laba.


Beizdot dabūju hromu no Starta ielas un uzsists pirmais dūms. Bik būs jāparegulē un būs labu labais braucamais.Smile
 
Guntis
-krāniņam- vajag atslēgu priekšā,ka neiztecina....
 
Max
Un vēl laikam top PAV piekabes kronšteini?! Smile
 
oilmaster
Jap Pavs vilksies aizmugurē, bet pat to vēlāk.
Vakar devos tehniskās apskates virzienā.
No rīta mocīts mazliet ar ledu pārklājiesSmile


Te jau pie skates, Rigā bez rindām. Gāja interesanti. 1,5 h mani raustīja un beigās skate iedota, bet tehniskās skates talons aizturēts. Ir jau interesanti paklausīties, ka man stāsta kā JAWAI kas nāca...
 
Iet uz forumu: