Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA 634 LUX
Guntis
Nesaprotu kā var būt talons aizturēts ?
 
Max
Smile Zeķīš kungs baudīja? Spoguļu salikums labs! Grin
 
aigars
Man arī tas pats Gunta jautājums ! ?
 
Retais
Talons (uzlīme) var būt aizturēts, ja kopumā transportlīdzeklis atbilst MK noteikumu Nr.466 prasībām, bet ir kāds viens sīkums, kas jānovērš. Man piemēram ir bijis, ka BMW aizdzinu uz skati un melnos pavarotņikus biju aizmirsis nomainīt - t.i. neatļauts signāllukturu pārklājums. Atļauja piedalīties ceļu satiksmē tiek dota, tik aiztur to uzlīmi, līdz novērsīs "trūkumu". Nekāda vaine ar nebija gadu bez uzlīmes pabraukāties..Grin Tik TA protokolu vadāju līdzi bardočokā, jo teorētiski tam ir jābūt līdzi, bet praktiski, policija izsitot cauri, pa pāris sekundēm redz TA/OCTA ir vai nav.

Kam vini interesanti Tev piesējās? Atceros,ka pat manai nekādi trūkumi netika konstatēti
 
Max
nedaudz paspiegoju. Ceru Raimonds nebūs pret.
UZLĪME AIZTURĒTA TA STACIJĀ Līdz 2017.g.TA 203.indikācija.
Cool pētot dziļāk 203. punkts ir Tālās gaismas lukri.
Labojis Max uz 12-03-2015 16:21
 
Guntis
AUTEKO maigi sakot -sukas bērni-.
 
aivarsz
TUF kalpotāji dreb par savām vietām, tādēļ arī ir pārspīlēti burta kalpi. Raimonds jau arī bija novests līdz kondīcijai, kad gribās lekties. Patiesībā, vēl bik un aizsūtītu šo uz numuru salīdzināšanu bez tam, kur mopēda krāsojums būtu jāmaina uz "pelēks", kā mūsu valstī pieņemts apzīmēt hromu. Jo tās nelielās ķirsītī krāsotās bākas izmērs sastāda pārāk nelielu tehnikas vienības virsmas laukuma, lai tiktu pieminēts kā pamattonis, vai otrs uzrādāmais tonis. IMHO
 
UgunsX
KO tādu Jawai vispār var pusotru stundu kratīt?
 
Guntis
Tak cilvēks raksta,ka tālās gaismas kontrolspuldzes neesamība.

Kāpēc esmu pārliecināts,ka viņas šim lukturim NEBIJA ! tāpat kā -vecenītei-.
 
AldisK
Šim modelim ar Lielo lukturi un mazo spidometru sākoptnēji bija tikai divas kontrollampiņas Lādēšanas sarkanā un tālās gaismas zilā. Mēģinot kaut ko kalifornijai uztaisīt vairāk, bija iespe'ja noirkt tikai šis divas krāsas. Tad nu es urbu plastmasiņas arā un taisīju mazas ripiņas zaļu un dzeltenu un līmēju veco vietā. Tā man tajā lukturī tragad ir četras lapmpiņas, sarkanā, zilā, dzeltenā un zaļā.
 
gacha2
Nu man arī ir šāds lukturis, varbūt īsti neatceros, jo nav vēl ar Jawu tik tālu tikts, bet sarkanā lampiņa dega pie ieslēgtas aizdedzes, zaļā dega pie tālajām gaismām. Varbūt kļūdos, bet katrā ziņā neitrālo nesignalizēja.
 
Max
Laikam jāsagaida paša saimnieka aprakstu par to kas tur īsti nepatika kungiem no TUF`a
 
Iet uz forumu: