Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 689
Jaunākais lietotājs: Dzintars112
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
pērku
morgans
Ja nekas nav mainījies.... 29901113 (ja nemaldos Monika).
 
Batuts
Pērku priekš jawas 353 kreiso bardačoku un aizmugures dubļusarga to daļu kura tuvāk dzinējam.

pm
 
Kaarlis
Meklēju jawa 360 un 634 priekšējās dakšas apakšējās daļas jeb tautā sauktas glāzes. Abus komplektus. Pārhromējamus bet citādi lietojamus. 29divi 97viens42 Kārlis.
 
morgans
Man ir šādi tādi.
img-20171011-wa0000.jpg
 
Kaarlis
Paldies visiem kas atsaucās. 2 komplekti dabūti, pēc nomazgāšanas varēs novērtēt stāvokli.
Šobrīd meklēju jawa 634 priekšējās dakšas štoku gofrām gredzenus. Iepriekšejā bildē ir redzami. Varbūt Morganam viņi ir lieki?
Un Riča projektam 638 meklēju kārbas sekundāro vārpstu jeb lielo zobratu. To, kurš iet pārī ar 13 zobu parazītvārpstu.
 
koknesis
Gofru gredzeni man ir, šķiet, ka pat nocinkoti, tikai neatceros cik, rīt būšu laukos, paskatīšos !
 
http://atlasmotors.lv
morgans
Ja Koknesis neatradīs tad varēsi dabū tos gredzenus.
 
koknesis
Atradu 3 gabalus, ņemt uz Rīgu ?
 
http://atlasmotors.lv
opozits
Pērku vecās jawas aizmugures dakšu vēlams taisna un aizmugures dubļubleķi.. pm vai 29264566 Andris...
Labojis opozits uz 22-10-2017 23:19
 
Zhubiite
Interesē 638 pr. Dublinieks un dakšas.
 
Rich
Zhubiite rakstīja:

Interesē 638 pr. Dublinieks un dakšas.


Man viens pr.dufels mētājas, ja kvalitāte apmierinās, varu uzdāvināt. Atrodas Siguldā.
Ja kas, zvani: 29430333.
 
opozits
opozits rakstīja:

Pērku vecās jawas aizmugures dakšu vēlams taisna un aizmugures dubļubleķi.. pm vai 29264566 Andris...
paldies dubļu bleķis ir iegūts dakša arī.. vēl interesē tā detaļa kur stiprinas aizmugures rokturis galvenais lai sanu dzelzi butu vesali..
 
Rich
Kaarlis rakstīja:

Paldies visiem kas atsaucās. 2 komplekti dabūti, pēc nomazgāšanas varēs novērtēt stāvokli.
Šobrīd meklēju jawa 634 priekšējās dakšas štoku gofrām gredzenus. Iepriekšejā bildē ir redzami. Varbūt Morganam viņi ir lieki?
Un Riča projektam 638 meklēju kārbas sekundāro vārpstu jeb lielo zobratu. To, kurš iet pārī ar 13 zobu parazītvārpstu.


Sekundārā vārpsta dabūta.
 
Kaarlis
koknesis rakstīja:

Atradu 3 gabalus, ņemt uz Rīgu ?

Ņem droši. Var atstāt jawas bodē. Trešdien tur laikam iegriezīšos.
 
Rich
Labprāt nopirkšu aizmugures dubļinieka plastmasu 634 modelim.
tel.29430333.
Labojis Rich uz 02-11-2017 19:41
 
koknesis
Netieku gudrs kas ir aizmugurējā dubļu sarga plastmasa ?
 
http://atlasmotors.lv
Guntis
Kápéc man liekas,ka vokar veikalā redzēju(varbūt kļūdos).

P.S. es saprotu tā plastmasa,kas turpinās zem nr zīmes(nav gumijas).
 
Erlands
Veikalaa ir 638 modelim!
 
Gints13
Ja tā ir aizmugurējā dubļusarga gumija 634, tad tādu es šogad pavasarī nopirku Jawas bodē. Vienīgais tai gumijai nav uzraksts Jawa, čehi nevarot uzpūst to precīzi centrā Grin
 
Juris2
Perku jwas 634 motora blokus! Pm! Ir dabūts!
Labojis Juris2 uz 24-04-2018 23:31
 
Iet uz forumu: