Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Peteris - jawa 638-5-00
Peteris
Man arī ir ienācies viens mocītis, kurš ar laiku būs motocikls !
















Labojis Peteris uz 27-11-2014 10:06
 
AldisK
Čaklas rokas un gribēšana, tad jau viss būs kā iecerēts.
 
Kaarlis
Tev jau bija pāris skaistākas motora bildes, ko tad neieliec tās?
 
Guntis
Bildes vajag un drīkst autors pakomentēt,a ta nav skaidrs vai par kaut ko sūdzas vai lielās?
 
aivarsz
Foršs projekts, prieks, ka īstenojas paša spēkiem un ar draugu palīdzību. Laikam, 638-5, ir viens no tiem nosacītajiem Jawa gandrīz youngtimer modeļiem, kurš arī mani paķer, gan ar savu nosacīti labo veiktspēju, gan arī, visiem iedomātajiem un esošajiem trūkumiem. Vēlu veiksmi atjaunošanas procesā. Tiekamies kādā interesantā ceļojumā!

Skatoties pirmo bildi exponētajā galerijā, gribētos teikt, ka iepriekšējais saimnieks to mopēdu ir dikti mēģinājis lolot un kopt, bet, kā parasti, foršumu no neforšuma atdala tieva maza (brūna) Smile strīpiņa starp gaumīgo un ne tik ļoti, ar metālikas krāsu rotājot, zaļu un dzeltenzaļi strīpoto (tolaik, droši vien ļoti deficītu) izolācijas lenti izgreznojot vitāli svarīgās vietas. + visa tā atstarotāju un apgaismes pasākumu instalācija, kā arī papildmērierīču un iepriekšējās evolūcijas cienījamās aizdedzes atslēgas instalācija liecina, ka īpašnieks ir kādu vērā ņemamu savu dzīves daļu pavadījis šķūnītī, divvientulībā ar mīļoto dzelzi, ārpus ģimenes. Droši vien, tas ir pat ļoti labais stāsts. Savukārt, mums visiem svarīgs un gaidīts ir tava projekta gala rezultāts. Tādēļ- vēlreiz- lai izdodās bezgalskaists mocīc, labi kalpo, attaisno un pārsniedz projektā ieliktās cerības. Best regards. Smile
 
Peteris
[quote]Kaarlis rakstīja:

Tev jau bija pāris skaistākas motora bildes, ko tad neieliec tās?

Tās Kārli no otrā motora (donora) cik saprotu !





 
Kaarlis
Pirmajās bildēs jēdzīgākais motors, šajās tas, kurš donors. Visās ir ko ieraudzīt. Visādi šķībumi, korozijas sekas, nevietā esoši zobrati, atsperu fragmenti u.t.t.
 
Rebuss
Kārli. Kas bija ar kārbu? Jo cik nopratu zem slodzes leca arā no 3 roba.
 
Peteris
[quote]Rebuss rakstīja:

Kārli. Kas bija ar kārbu? Jo cik nopratu zem slodzes leca arā no 3 roba.

Neleca, bet atsperītes kulisei bija salūzušas, visas nianses zin Kārlis !
 
Peteris
Šis - ziemas darbiņš, daži sīkumi ir vēl palikuši !










Labojis Peteris uz 10-03-2015 14:42
 
Peteris
Arī man neiznāca ievietot visas bildītes kuras gribēju !
 
valdis 1
Es vispār vairs nemāku ielikt bildes, ne no datora, ne no telefonaAngry
 
Max
Smuks! Darbs labi padarīts!Smile
 
rechijs
Jā, darbs patiešām labi padarīts Smile
Ļoti sterila jawa Smile
Skaisti!
 
Kaarlis
Visu laiku neliek mieru doma, ka šī bāka nav šim modelim paredzēta. Citādi jau liekas pa smuko. Un par to sterīlumu... uzrīkošu jums atkal dzelzsceļu pārbraucienu. Tad jau redzēs kā būs ar to sterilumu. Grin
 
Guntis
Viss kopa gaumīgi un stilīgi,īpaši bāka.
 
AldisK
Ir pa smuko. Man arī bāka patīk. Ir, vai nav, paredzēta, tā ir cita lieta. Arī jaunajam čehu restailinga projektam ir bāka ar šiem lielajiem hromētajiem vaigiem. Tā kā, šķiet arī čehu dizaineriem ši bāka patī labāk.
 
rechijs
Jo vairāk hroma, jo labāk Smile Wink
 
Iet uz forumu: