Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Bukses.
valdis 1
Tāds man jautājums. Jawa 634 bukses kas nāk aiz gultņa riteņa rumbā(manuālī apzīmēta ar nr 10) ir vienādas pēc izmēriem priekšējam un aizmugurējam ratam.???
 
Guntis
Neredzu bildi vai linku. starp gultņiem bukses vienādas-distanceri.
Tie distancerīši kas starp zobratu,vai bremžu vāku ir dažādi.
 
valdis 1
JAWA 350.634-8-15/60 1979 Rezerves dalju katalogs (distanceri nr 10) kāds viņiem ir izmērs? Dabuju ratus izjauktā veidā. man ir kaut kādi ar izmēru 14mm biezi un daži 7 mm biezi. kuri būs īstie? Linku nesanāk ievietot !
Labojis valdis 1 uz 26-11-2014 16:58
 
aivarsz
valdis i rakstīja:

Tāds man jautājums. Jawa 634 bukses kas nāk aiz gultņa riteņa rumbā(manuālī apzīmēta ar nr 10) ir vienādas pēc izmēriem priekšējam un aizmugurējam ratam.???


Nē, nav vienādas, jo ja paskaties uzmanīgi to pašu manuāli, priekšējā un pakaļējā riteņa shēmās apzīmētās detaļas #10 ir ar dažādiem OE numuriem. Varbūt neprecīzii definēts tavs jautājums?
 
Guntis
valdis i rakstīja:

JAWA 350.634-8-15/60 1979 Rezerves dalju katalogs (distanceri nr 10) kāds viņiem ir izmērs? Dabuju ratus izjauktā veidā. man ir kaut kādi ar izmēru 14mm biezi un daži 7 mm biezi. kuri būs īstie? Linku nesanāk ievietot !


nu tad es tevi vecīt nesaprotu,piedod.

P.S. ja es tevi sapratu -riteņa rumbā-,tātad ! starp gultņiem,biezums NESVARĪGS,tie ir distanceri. Faktiski VISĀM JAWA vienādi !. biezuma NAV nozīmes un jēgas,
 
valdis 1
Nu labi, paldies, ka mēģinājāt iedziļināties šajā jautājumā! Ja atver manuāli kas ir pieejams šajā mājas lapā, tad var redzēt ,ka ar Nr. 10 ir apzīmēti distanceri aiz gultņa labajā pusē un nevis starp gultņiem !
 
Kaarlis
Jā, atšķirās. Eksistē vairāki izmēri. Pēc oriģinālā numura nez vai atšifrēsi milimetrus. Priekšā īsāka, aizmugurē garāka. Ja kaut ko nesajaucu. Otrādi būs sarežģīti salikt, ja kļūdīsies, viegli labojama lieta.
 
valdis 1
ok, paldies !!!
 
Iet uz forumu: