Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 638 5
Guntis
kaut vai benzīnu.
a-moto Andrejs(pulverkrāsošana) savu laik uzreiz teica,ka tikai ar lakošanu.
 
bilderis
Šaizen Sad Cerams ka sezonu novilkšu, jo vest visu uz struklošanu un tad krāsot man roka neceļās.
Labojis Guntis uz 29-01-2015 21:53
 
Kaarlis
Neķer kreņķi! Tev tur vēl nekas nav salikts. Rūpīgi attauko visas detaļas un aizved pārlakot. Nekāda smilšu strūkla tur nav vajadzīga.
 
Guntis
Palicis tikai nolakot,bet taisies atkal visu smilšot. Ko esmu palaidis garām?
 
bilderis
Ja ko darīšu tad pārtaisišu uz trisslāņu krāsu (grunts, krāsa, laka). Biju jau aizskrējis uz garāžu un pēc 10 min ņemšanās man krāsa uz ķīmiju ko spēju atrast garāžā ( bemdzīns, šķaidītājs, acetons ) nekādu reakciju nerādīja plus vēl bonusa vienu detaļu atstāju uz nakti bendzīna peldē, ja ne kas nebūs pa nakti notici atstāšu kā ir šo sezon!
 
bilderis
Nu nez krasa nemaz tik švaka nav! Visu nakti nostaveja bendzina un ne kadi nedz redzami nedz jutami defekti nav!
 
Kaarlis
Iespējams, pulveriem ir dažāds sastāvs un man vienkārši nepaveicās.
 
Dalgo
Nolikāt šo konkrēto pulverkrāsu līdz ar zemi Grin Cik man ir bijusi darīšana tad vienīgais kas to bojā ir larafēns Grin
 
Kaarlis
Nu,nu. Speciāli eksperimentēju ar dažādu ķīmiju. Viss kas ir saistīts ar acetonu kapitāli maitā. Piemēram Carb Cleaner. Auto mazgātavā skābi saturošās ķīmijas- visādi tur ātrie skalotāji. Ķīmiju kas domāta blīvju noņemšanai sekmīgi izmantoju aizkrāsoto vītņu tīrīšanai. Dichtungs-Entferner izšķaida pulverkrāsu pilnībā. Visu slinkums aprakstīt.
 
bilderis
Nu nez, ja jau akurati speciali visu negāž virsu tad jau turas man šķiet. Pec peldes bendzina visu nakti un pusi dienu krasai ne silts ne auksts, ne kadu izmaiņu! Plus zinu vienu cilveku kurš jau kadus 4 gadus brauc ar pulveri un nesudzas ka kaut kas bojajas. Lidz ar to pagaidam atstašu ka ir, ja jau galigi bojasies tad jaukšu un partaisišu. Vien uz priekšu ņemšu vera un uz reiz ari lakošu!
 
PinkuJanis
Tikko biju iebraucis pie krāsotājiem pēc rāmja. Gatavs jau bija, bet tavu skādi- nebija sapratuši ka gribu arī laku pāri! Šie domājuši, ka gribēšu ietaupīt un nokrāsojuši ar spīdīgo pulvereni. Teica ka turēšoties gana labi. Es gan uzstāju, ka lai nu uzlaiž gan pa virsu ar laku. Šie saprotoši piekrita- otrdien būšot gatavs. Vai tikai tas nav tāda veida tehnoloģiskais "seivings"- materiālu ietaupījums...ļaudīm, kas to dara pirmo reizi, reti vai pārdošanai. Es krāsoju otro rāmi un paliku uzticīgs padomiem- ja jau trīs kārtas, tad trīs!
 
cyprus1
Man arī sarkanā krāsa ir pulvera bez lakošanas.3 sezonas un nekādu defektu.
 
bilderis
Šodien nedaudz padarbojos ap krēslu. Pret uzlaušanas tunings ari ir pievienots.

Nedaudz vēlāk sildoties virtuvē pārbaudīju mājinieku pacietību pret mani un maniem krāmiem, tos mazgājot Grin
 
Kaarlis
Diezgan labi sanākot trauku mazgājamajā mašīnā. Tikai jādarbina tad, kad sievas nav mājās! Grin
 
valdis 1
Es ņēmu lìdzi vannā. Sad
 
cyprus1
Pilnīgi nopietni, kādreiz man ieteica metodi karburatoru iztīrīt vārot pulverūdenī.Vārīju ar` bet sieva arī lamājās nepajokam.
 
bilderis
Kaut kas pamazām notiek arī manā šķūnīti.

Labojis bilderis uz 15-02-2015 19:02
 
bilderis
Kur varētu meklēt orģinālos vadu savilcējus ? Uz stūri negribās likt parastos Depo pieejamos savilcējus.
 
bilderis
Sen neesmu ne ko darījis ap jawu jo esmu ārpus Lv robežām bet nu jau atkal būšu atpakaļ un sākšu ko krāmēties tāpēc arī jautājums vai ir kāds kurš man varētu mēneša laikā sapresēt kloķeni ?
 
konuss
Egons Siliņš
 
Iet uz forumu: