Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawasakki pasākums Somijā no 5-7 jūnijam 2015 gadā.
AldisK
Mājā ieripoju kādas dažas minūtes pēc 11 vakarā. Uz spidometra nobraukums ap 1360km.
Paldies jaukajai kompānijai.
 
Retais
Tagad lielākā problēma - bildes ....Grin
 
Guntis
Pasākums jauks,kompānija perfekta.

LIELS PALDIES ALDIM !

PALDIES ! ALDIM,KĀRLIM,AIVARAM,SANDRAI par labo noslēgumu JAWASAKKI noslēgumā.

P.S. Mārci ...,tu tak esi PREZIDENTS.

Bildes:

foto.inbox.lv/...-JAWASAKKI

es noripināju 1214km. Līdz Latvijai pretvējš neļāva ātri braukt,grūti bija pat noturēt atlauto.
Nepilnos 200km bāka bija TUKŠA.

Iebraucot Latvijā(koku aizvējā),motocikls jau gāja(cik nu spēja,man liekas ap 115km/h -reālais). Motors izturēja,miera vējos Smile

Noskriets man 1214km.
Labojis Guntis uz 08-06-2015 20:34
 
AldisK
Somu video. Mēs sākam ap 1.35 minūti.
www.youtube.com/...NnoKRdWtPI
 
Retais
Vajag bildes... Shock Lai ir ko pastāstīt draugiem un parādīt...Grin
 
uldens
atsūti savu E-past rīt aisūtīšu bildes
 
Kaarlis
Retais rakstīja:

Vajag bildes... Shock Lai ir ko pastāstīt draugiem un parādīt...Grin

Par bildēm, aprakstiem u.c. lietām... : Turpmāk ieņemšu nostāju, ka jārespektē kluba spice. Citās valodās šādus tipāžus mēdz dēvēt par prezidentiem. Jebkāda veida publikācijas tikai pēc viņa parauga un ne citādi.
Lēmums nemaināms!
Visticamāk kaut ko sagrābstīsi pa ārzemju soc tīkliem, kā viņus tur atrast, meklē pats.
Veiksmi.
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Retais rakstīja:

Vajag bildes... Shock Lai ir ko pastāstīt draugiem un parādīt...Grin

Par bildēm, aprakstiem u.c. lietām... : Turpmāk ieņemšu nostāju, ka jārespektē kluba spice. Citās valodās šādus tipāžus mēdz dēvēt par prezidentiem. Jebkāda veida publikācijas tikai pēc viņa parauga un ne citādi.
Lēmums nemaināms!
Visticamāk kaut ko sagrābstīsi pa ārzemju soc tīkliem, kā viņus tur atrast, meklē pats.
Veiksmi.

Nesapratu. Tādēļ oponēšu. Domāju, ja vajag bildes- ņem ciet. Ja vajag paplātīties draugu pulkā- dari to. Moš vēl kāds čoms pavilksies un reparēs smuku braucamu Jawa mopēdu. Par Latvijas Jawa prezidentūru pēc Somu pasākuma man ir savs, mazpopulārs, bet viedoklis. IMHO. Nekā personīga. Bilžu apmaiņai, nezinātājiem, kā vienu no, manuprāt, labākajām versijām, es ieteiktu, piemēram, reģistrāciju un materiālu ievietošanu failiem.lv
Bet, nākamajā dzīvē, visdrīzāk tomēr vajadzētu uztaisīt Jawaclub Latvia Facebook lapu,kur visi var brīvi izpausties. Daram? Izdarīšu.
 
siguldietis
Daudz pasākuma bildes ir izvietotas vietnē retrojawa -
retrojawa.lv/...post_15942
Labojis turists uz 10-06-2015 09:03
 
turists
Par facebook jau tika runāts. Varam atkal pacelt jautājumu, galvenais arguments kāpēc no tā atturējāmies bija doma ka nespēsim to uzturēt. Izveidot jau nav māksla to katrs var.

Par bildēm, no manas puses tās šobrīd augšuplādējas un drīzumā būs pieejamas.
Labojis turists uz 10-06-2015 09:16
 
turists
Lūk arī bildes:

https://goo.gl/photos/1AADfn1ZLktPiTpD6
 
edmunds
Pēc bildēm spriežot Mārcis ar Raimi tikai dropē un Guntis tikai ēd Smile

Vajadzēja man arī braukt, es tā jūtu...
MC Wild Hogs!
 
turists
Edmund, mēs ATPŪTĀMIES! Grin
 
Retais
Kaarlis rakstīja:

Retais rakstīja:

Vajag bildes... Shock Lai ir ko pastāstīt draugiem un parādīt...Grin

Par bildēm, aprakstiem u.c. lietām... : Turpmāk ieņemšu nostāju, ka jārespektē kluba spice. Citās valodās šādus tipāžus mēdz dēvēt par prezidentiem. Jebkāda veida publikācijas tikai pēc viņa parauga un ne citādi.
Lēmums nemaināms!
Visticamāk kaut ko sagrābstīsi pa ārzemju soc tīkliem, kā viņus tur atrast, meklē pats.
Veiksmi.


Nu tāds sagrābstītas jau man neinteresē. Priekš paša pārsvarā interesē tikai tās kurās esmu redzams es, mana paļurka vai tās kuras ir manis bildētas. Citādas es soc.portālos savās galerijās nemaz neliktu. Aprakstā jau ar, tikai padalos ar saviem iespaidiem un atmiņām par piedzīvoto. Katram mums tie iespaidi un piedzīvotās sajūtas nedaudz atšķiras.
 
dzintars
Facebook ir lieliska ideja savulaik biju meklējis bet nekā ar Jawa saistita apskatei neatradu Smilelaba vietne publicitatei
 
uldens
Somijas brauciens no mūsu skata...

www.youtube.com/...Ej4XrByngw
Labojis AldisK uz 16-06-2015 08:55
 
AldisK
Labais! Uz īsu brīdi atgriezos braucienā.
 
Retais
SuperSmile Es arī uz neilgu brīdi izdzīvoju braucienu SmileWink
 
Iet uz forumu: