Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawasaki brauciena grupa nr. 2
oilmaster
Brauciens Jawasakki pasākumu Somijā 5,6,7 jūnijā 2015 gadā.
Grupas braucēji līdz 7 motocikli. Piedalīties var jebkuras markas motocikls, ja vienīgi tas ir JAWA vai ČŽ.
Brauciena maršrutu uz Jawasaki pasākumu un atpakaļ plānos paši braucēji ar interesējošām apskates vietām. Palikšana gan pa ceļam gan pasākuma norises vietā tikai un vienīgi teltī. Vismaz viena ēdienreize dienā ar līdzi paņemto pārtiku.
1. Raimonds Freimanis JAWA 634
2. Mārcis Zariņš CZ
Labojis oilmaster uz 21-01-2015 22:21
 
Jancic
Piesakos arī.
3. Jānis Bergmanis
350 / 360
350 / 634.7
 
Aigars_R
Es ar piesakos:
4.Aigars_R + solo motocikls JAWA
 
Janiss
Piesakos.
5.Jānis S.
 
giross
Piesakos
6, Giross (M. Girvaitis)
 
peterisp
peterisp (Jawa) - cerams braukšu ar skandināvu versiju.
 
Dalgo
Piesakos (Kristaps T.), protams solo jawa.
 
Max
Nu jau viens ir lieks Grin
 
aivarsz
Max rakstīja:

Nu jau viens ir lieks Grin


Jā, šī matemātika mani arī piedūra. Ilgi un garšīgi iesmēju savā nodabā. Jautājums, ko tagad darīt? Smile
 
Dalgo
Var jau būt, kas pirmais brauc tas pirmais maļ.. Grin bet tik pat mulsinoši ir tas, ka ir gribētāji, kas līdz ar pieteikšanas mirki, vispār tiko ir reģistrējušies šai forumā Grin
 
aivarsz
Dalgo rakstīja:

Var jau būt, kas pirmais brauc tas pirmais maļ.. Grin bet tik pat mulsinoši ir tas, ka ir gribētāji, kas līdz ar pieteikšanas mirki, vispār tiko ir reģistrējušies šai forumā Grin


Hi Liepāja, Kur problēmas? Zvans laimīgā cipara 7 mopēdu barvedim Oilmaster. Tak jau novienosieties, bet, ja nē- tātad- nav riktīgi nodefinēts viens mazekskursijas formāts.
Savukārt, ja gribas aizbraukt k-kur brīvdienās kopā ar Jawu onkulīšiem... Man domāt, PM Aldim- 100% zinu, ka viņš bez stresa smuki un pareizi aizvedīs (kā man šķiet) arī 50 kvalitatīvi un tehniski sagatavotus mopēdus no punkta A līdz punktam B, iekļaujot, bez tam, interesantus apskates objektus pa ceļam. Tikai kāda naktsmītnes rezervācija var būt bik nokavēta. Aldis visu organizē ļooti kārtīgi un savlaicīgi. Telts tak tev ir, un galva uz pleciem tāpat. Bez tam, pēc iepriekšējo gadu pieredzes, kāds bikiņš no šī brīža foruma runātājiem pārvērtēs savu individuālo situāciju, un nebrauks nekur. Parasti, šī dabīgā atlase notiek, kad jāpārskaita zināms skaits naudas vienību par, piemēram, rezervācijām prāmjiem, naktsmītnēm, vai citiem papildus izdevumiem. Tkai normāli, tādēļ, domāju viss būs OK. Galvu augšā!
 
oilmaster
Ok. Nu nav jau nekas akmenī kalts. Ja 8 tad astoņi. Man tikai prieks!Smile.
Ja Tev Dalgo neapmierina mulsinošā grupa vari veidot savējo ar kādiem noteikumiem sirds vēlas. Varbūt vēl neesi atradis no tā ka mamma mājās bāž mutē pilnu karoti ar putru, bet te tā nenotiek. Nav te k-kas, kas sakārtos visu citu vietā un jebkāda veida paša aktivitāte un iniciatīvas uzņemšanās ir tikai apsveicama. Tavā vietā es vairāk saspringtu ar tehnikas sagatavošanu.. Visādi citādi laipni aicināts bariņā.
 
oilmaster
Ja kādam ir vēlme braukt un neapmierina Alda vai Aivara grupas dodat ziņu. Domāsim. Aicināti ir visi!
 
oilmaster
Kas attiecas uz mūsu grupu, pirmais ko sakārtosim pa nākamo mēnesi ir prāmja biļetes taka braukt gribētāji laicīgi plānojat savu budžetu, jo būs jārēķinās ar izmaksām, kuras tiks precizētas.
 
oilmaster
Bijām. Patika. Tehnika nepievīla.
Te dažas bildes kā mums gāja:
photos.google.com/...kzSkFwcnp3
 
Kaarlis
Daivai no sava aparāta! Šitais ož pēc plaģiāta. Šās nedabiski zilganās bildes jau ir citā topikā.
 
Iet uz forumu: