Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Suomi 2015 pagarinātā versija
aivarsz
Esam nositušies no Kursa. Tallinnk mūs ir izmetis hren zina kur. Kãdam ir nojausma?
image_10.jpg image_11.jpg
 
morgans
Varētu jau domāt ka esat piepildījuši daudzu moto braucēju sapni un esat Sapņu un Marlboro zemē uz Route 66....bet īstais jau laikam Somija,Kotka,Kotolahdentie 22. Grin
 
Erix
Ko Jūs vedat Motul mucā?Smile Tas ir veids kā ievest alkoholu vairāk kā atļauts, vai kas cits(benzīns)?
 
aivarsz
Vakar saeedaamies fish. Jums skaudiibai. Gan pannaa ceptas, gan folijaa. Taa luuk.
20150602_1953361.jpg
 
aivarsz
Biku pabaudiijaam ziemas priekus bez tam. GUNTI AR PIKOSHANOS!!!
P.S.Neviens nebalsii nebljaava Kush tas bija. NEINTERESANTI.
imag14981.jpg
 
aigars
Aivaram , Šitās jau naf fish, fish ir kuha, grayling, jarven taimen un trout, šitos ja uzkaras sviež prom...Wink
 
bargais
Tam visam ir viens mīnuss-manis tur navAngry
 
Eduards
Žēl gan, dikti žēl, ka somu ūdeņu loms ir tik precīzi dokumentēts, izpaliks daiļrunīgie makšķernieku stāsti un leģendas par copi Jawa motocikla dūma fonā, lai odi nekostu, kā arī motocikla izmantošana loma izvilkšanai krastā, ar ne mazāk izteiksmīgiem žestiem un pantomīmu.Grin
 
aivarsz
Esam uz vietas, jau otro dienu kopā are Kauko. Raujam zolīti un mazliet sīvo, Jawasakki pasākuma atklāšanu gaidot. Zviedru galds bija gluži labs.
image_12.jpg

Labojis aivarsz uz 09-06-2015 12:58
 
aivarsz
Te vēl.
image_13.jpg
 
aivarsz
Laižam mājās. kuģa Wi-Fi neļāva pievienot bildi. Sad
Labojis aivarsz uz 10-06-2015 16:36
 
aivarsz
K-ko var ieraudzīt Jawasakki Facebook lapā.
www.facebook.com/...mp;theater

Te vēl.
www.facebook.com/...mp;theater

Arī Kauko man atsūtīja dažas bildītes, bet foto iepostēšu vēlāk!

Mūsu ceļotāju grupā mans nobraukums ir otrs mazākais, jo mans starts bija Carnikavā. Bet, vienalga kopā ir noripināts 2458 km, tātad gandrīz 2000 pa Somijas un Karēlijas skaistumiem jaukā atpūtas režīmā un jaukā kompānijā.
Labojis aivarsz uz 09-06-2015 13:06
 
Dalgo
Brauciens aizvadīts, Somija redzēta, kompānija draudzīga!
Noripināti 2 798 km, nokurināti 115L zupas, ~3,3L eļļas.
Publikācijas protams vēlāk, kaut ko kopā ar Kaarli gan jau uzcepsim. Smile
 
Dalgo
Šeit bildes no mana trauciņa:
https://goo.gl/photos/PMs1mCVz7qK9zYty5

Filmiņa tapšanas sākumstadijā, jo Kārlis guļ garāžā.. Pfft
 
Kaarlis
Parasti visas šāda rakstura aktivitātes tiek finišētas tuvojoties ziemai. Ir iegājies, ka ziemā tiek organizēts visu braucienu dalībnieku rauts ar kluba biedru iesaistīšanos, kura laika arī tiek demonstrēti foto un video materiāli ar iepriekšējās sezonas veikumiem. Līdz tam neredzu iemeslu saspringumam.
Jāatzīst, darba šobrīd man ir pāri acīm. Varu nakšņot garāžā vismaz līdz ziemassvētkiem. Sestdien iedošu tev karti ar visiem video- varēsi šķirot un montēt.
 
Dalgo
Beidzot izdevās salikt filmiņu!


Novilkt var šeit: files.inbox.lv/...54eae50dc8



YouTube Video

Labojis aivarsz uz 18-09-2015 21:45
 
aivarsz
Paldies Kristap. Lielisks darbiņš. Mani bikiņ parāva sentiments, atceroties šo pavasara kopbraucienu. Bija tak forši, vai ne?
 
Dalgo
Bez šaubu ēnas!
 
Kaarlis
Jocīgākais, ka tūrista sarunu biedrs absolūti perfekti viņu saprataGrin "Jaunvalodnieks" Grin
Varbūt Esperanto??? Grin
 
Iet uz forumu: