Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
1.02 Ozolkalns !!! :)
Guntis
1.02 jau vismaz trīs jawisti nolēmuši doties uz Ozolkalnu(no rīta,kamēr laiks vēs un maz tautas).
Ja kāds nav izlēmis kur slēpot šajās brīvdienās ? Varbūt lielākā bariņā interesantāk?

P.S. Nekur nav jāpiesakās Smile pats varbūt būšu arī sestdien,bet vakarā, iesildīšu -kājas-(šoziem pirmo reizi).
Labojis Guntis uz 29-01-2015 10:23
 
aivarsz
Ļoti iespējams, ka būšu, tāds plāniņš par svētdienas rītu Siguldā vai Cēsīs ir nobriedis jau pirms nedēļas. Uz slēpēm- šoziem otro reizi.
 
Guntis
ir maza(liela?) problēma,sola lietu pat Ozolkalnā.

es būšu ! un labu kompāniju ! pat štrunta laiks nesabojās !

P.S. svētdien trase atvērta no 9:00 ,es gan domāju,ka visiem uz starta vienlaicīgi nav jābūt...
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

ir maza(liela?) problēma,sola lietu pat Ozolkalnā.

es būšu ! un labu kompāniju ! pat štrunta laiks nesabojās !

P.S. svētdien trase atvērta no 9:00 ,es gan domāju,ka visiem uz starta vienlaicīgi nav jābūt...


Bļāviens, brīvdienas šobrīd tiešām, provizoriski, izskatās slapji! Kādēļ tas dieviņš nesacūko darba dienas, man vēl joprojām nav skaidrs. Viss ir slikti tikai tad, kad ir brīvs brīdis, ko pavadīt kopā ar līdzīgi domājošajiem. Bet, protams, cerēsim, ka meteorologi, kā ierasts, ir iebraukuši auzās. Smile
 
Kaarlis
Nu nekā neiebraucu, kā jūs varat noprognozēt laika apstākļus 1 martā??? 1.03... jeb tas ir pēc kāda, nezināmas izcelsmes, kalendāra?
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Nu nekā neiebraucu, kā jūs varat noprognozēt laika apstākļus 1 martā??? 1.03... jeb tas ir pēc kāda, nezināmas izcelsmes, kalendāra?


Ha! Laba piebilde. Es te normāli izrunājos par nākamo svētdienu, škiet, ka Guntis tāpat. Smile
 
Guntis
Divas jaukas pavadītas dienas uz kalna.
Kas man patīk? Ja Rīgā slikts laiks?
Tas nenozīmē,ka Vidzemes augstienē tāds pats Grin Kā rezultātā ABAS dienas,likās ka neesmu Latvijā ( nu varbūt nedaudz pārspīlēju).Pārsvarā leišu un estiņi.

Cilvēku maz ,Ozolkalns perfekts - neskatoties uz it kā nelāgo laiku.

Šoreiz laika apstākļi mainījās starp Līgatni un Siguldu,protams ka uz slikto pusi tuvojoties Rīgai. Es nosacīti esmu -Priekuļnieks- un zinu šo -joku-.
 
Iet uz forumu: