Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 634-01
Dezinfektors
Man domāt, ka tur ir brāķis. Jābrauc pie Raimonda cienos Wink

Raimi nesabaidīsi,samainīs un viss būs oki/doki.
Labojis Guntis uz 26-05-2015 19:34
 
Guntis
Es tak teicu atšķiras TIKAI regulatori.

Tātad pārējais VIENĀDS.
 
Guntis
Man viss strādā perfekti,palasiet citus forumus. Tas viss nav manis izdomāts.

P.S. sprieguma kritums slodzē norāda uz -auksto- ,meklējam spoles savienojumos.
ja spolē ir -īsais- spole tiek izdedzināta,jo maiņspriegums dara savu.

content3-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/634/novilcejs.jpg

pirkts scooteru detaļu veikalā.
Labojis Guntis uz 28-05-2015 10:13
 
AldisK
Lai informācija par Vapi būtu vienā vietā, es šos ziņojumus pārcēlu tēmā viss par un ap Vapi. Lai gacha2 neņem ļaunā.
 
gacha2
Sveiki.

Atkal problēma...tik īsti nezinu, cik tā ir nopietna.

Pirms pāris nedēļām noliku Jawiņu, tagad iedarbinu, dzirdu, ka motorā ir kaut kāds savāds tikšķis. Nu neko...nejauks tak tāpēc uzreiz ārā. Pabraucu 4km, motors uzsila, tikšķis pazuda. Braucot var just, ka aukstam tikšķ visu laiku, motoram uzsilstot, tikšķis sāk ar tādiem pārtraukiem pazust līdz pēkšņi pazūd pavisam. 7dien pabijām Retromoto sezonas noslēgumā, pilnīgi kauns, ka tik skaļi tikšķ. Braucot no Lubānas Depo uz 333 trasi, kaut kur pusceļā tikšķis pazuda. Mocis atdzisa, atkal parādījās.

Noņēmu aizdedzes puses vāku, jo liekas, ka tā skaņa nāk no labās puses, tur viss kārtībā, nekas nav atgriezies.

Mazliet biedē, ka šī skaņa varētu progresēt.. un slikti beigties.
Tagad tuvojas sezonas noslēgums, īsti negribas tālāk par Rīgas zīmi braukt..

P.S. Ar Jawu(arī motoru) nobraukts 1800km tikai. Un tie pirmie 1500 saudzīgā režīmā.

Cerams, ka video var dzirdēt to troksni..es dzirdu.

foto3.inbox.lv/...212153.mp4
 
Kaarlis
Vien skaņa ko spēju atšķirt ir gais plūsmas svārstību radīts karburātora droseļvāsta tirkšķis- neka krimināla.
 
gacha2
Cerams, ka tā. Viekārši droseļvārsts arī iepriekš radīja skaņu, bet tikai tukšgaitā un pie mazliet piepaceltas droseles, bet tā skaņa bija salīdzinoši daudzas reizes klusāka.
Un, kad slāpē nost motoru, slāpējot var dzirdēt, ka tā skaņa ir katrā dzinēja apgriezienā...kamēr pilnībā dzinējs apstājas.

Noņemšu to gumijas savienojumu pie karburatora un ar pirkstu piespiedīšu droseli, redzēs vai tā skaņa pazudīs.
Labojis gacha2 uz 15-09-2015 11:18
 
gacha2
Drosļvārsts tas nav, ar pirkstu pieturēju, skaņa nepazūd.

Tikko aukstam iedarbinātam motoram tās skaņas gandrīz nav, bet, ja uzsilst, skaņa pazūd pilnībā.

Šajā video vēl labāk var dzirdēt.

Un lietā tāda, ka rīt ir nepieciešamība braukt no Rīgas uz Alūksni, īsti nezinu...var braukt ar tādu vai nē...

foto3.inbox.lv/...185329.mp4
 
konuss
A pirkstam adatas vai ar seperatoru,abgriezieni ar kautkā lēni krītas.
 
gacha2
Sveiki Jawas mīļi.

Kādam mājās nemētājas B grupas virzuļi priekš "nullītes" cilindriem? Smile
Labojis gacha2 uz 06-01-2016 00:47
 
AldisK
Vakarā pēc darba garāžā jāpaskatās. Tad pateikšu. Pirkstam jābūt 16mm?
 
uldens
gacha2 rakstīja:

Sveiki Jawas mīļi.

Kādam mājās nemētājas B grupas virzuļi priekš "nullītes" cilindriem? Smile


Ja ir interese, varu piedāvāt šādus!
spain_002.jpg
 
gacha2
Jā, pirksts 16mm.

Būtu forši, ja apskatītos Smile

Tik man mazliet nav skaidrs ar tiem izmēriem. Cik saprotu, ir standarts, 1. remonts, 2. remonts un vēl 3. remonts. Zem katra no šiem izmēriem ir apakšizmērs. A,B un C. Bet ko šajā foto nozīmē Y un X? Frown
 
Dalgo
Tie ir "vecās" jawas virzuļi ar 15mm pirkstu..
Jā, ir gan remontu izmēri gan A,B un C grupas...
Bet tas viss var aŗī neko nenozīmēt, jo tā par tie izmeēri ir kafijas biezumos jāzīlē...
Salikt jaunus virzuļus un cilindrus kopā varbūt jauki izklausās, bet praksē tie izmēri peld uz visām debespusēm un ceret ka motors negrabēs... Prātīgākais ir atrast pirmo remontu un pārslīpēt. Var jau meklēt tos virzuļus, protams zinot kādu izmēru tev vajag un mērīt..
 
AldisK
Ar 16mm pirkstu ir viens B grupas P virzulis. Bet ir arī pieejami ļoti mazlietoti C grupas virzuļi. pirksts 16mm, abi, Pun L.
Par Xun Y. 15mm pirksti it kā pēc rūpnīcas teorijas arī bija divu izmēru. Izmērus no galvas neatceros, bet starpības bija ļoti mazas. Pirksti marķējās ar krāsu, bet uz virzuļiem bija X vai Y marķējums.
 
gacha2
Sveiki atkal.

Samērīju savus standarta cilindrus, sanāca 58.03 mm (ceru,ka tāds skaitlis var sanāk, ka nekur neesmu kļūdījies?)
[img]http://content32-foto.inbox.lv/albums/g/gacho7/Jawa/20160108-160702.sized.jpg[/img] is not a valid Image.
Cik saprotu, meklējot virzulus, nepieciešams, lai spēle starp cilindru un virzuli būtu apmēram 0.06 līdz 0.07mm ? Tad man virzuļi jāmeklē apmēram 57.97?
Izmeklējos google, neko prātīgu īsti neatradu, kurā vietā konkrēti ir jāmēra virzulis? Frown

Auto ir skaidrs, lejas daļā perpedikulāri pirkstam. A 634 perpedikulāri nesanāk ne īsti lūkas, ne pilnā daļa..
 
gacha2
Atradu bildi tomēr vienu, tas sanāk, ka vajadzīgais kontrolizmērs ir kreisajā pusē otrais no apakšas?
[img]http://skinonsan.users.photofile.ru/photo/skinonsan/96441321/xlarge/131586396.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Dalgo
Divi varianti, vai nu pašā apakšā perpendikulāri pirkstam, vai tieši perpendikulāri pirksta asij! Ja jaunam virzulim šo izmēru starpība ir 2 simtdaļas, tad tam liela nozīme nav, ja tur jau ir vairāk, tad jau jasāk štukot.
 
Laacis_ar07
izmērs var būt jebkurš,tikai jāzina pēc kura vadoties,slīpējam cilindru,ja pēc otrā no apakšas,,tad cilindra diametra starpībai jābūt 5-6 simtdaļas,ja 3 no augšas tad starpība 9-10 simt.d.,zīmējums viennozīmīgi kreisais,virzulim apakša jābūt konusā. Mēra jau parasti visus izmērus lai saprastu vai virzulis nav cietis transportējot,vai nav brāķis vai citāds Turku rokudarbs. Slīpējot skatās otro no lejas.
Labojis Laacis_ar07 uz 10-01-2016 14:48
 
konuss
Es nopirktu,pirmo remontu un izslīpētu.
 
Iet uz forumu: