Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mocīša iebraukšana.
Kaarlis
Stāsts sākas vakar ap 16.00. Šajā brīdī Lapsu māju pagalmu pamet ziemā reanimētā CZ.
18.48. īsziņa- esmu Lv-Lt robežā, braucu tālāk...
22.25. īsziņa- esmu Viļņā. 342 km.
11.00 Izbrauc no Viļņas.
15.49- Kaut kur Paņevežas apkārtnē...
Turpinājums sekos. Man gan šādā laikā labāk patīk kamīns, televizors un groks... .Grin
imag1793.jpg
 
Kaarlis
19.00 mocītis jau atpakaļ uz pirmo mozo apkopīti.
 
konuss
Tak baigais dubaks ārā,es ar pie kamīna un tv.
 
Gusts
Publisku Paldies saku Kārlim par sagatavotu mocīti tik ekstrēmi zemu temperatūru pārbaudījumam. Jāsaka gan, ka šobrīd apģērbs atrisina visas problēmas ar nepatiku un tas tā arī ne reizi nepievīla pat pēc 7 h nonstopa braukšanas. Braukšana pielīdzināma sēdēšana uz vējainas terases, zvilnī iesegtu plediņā. Smile
Ja varētu rast salīdzinājumu, es pat teiktu, ka laikā no pavasara līdz saulgriežiem ar jahtu iziet reisā, Andejosta - jūras vārti ir daudzkārt ekstrēmāk.Smile)
Paldies, sievai par supportu ar busiņa pavadīšanu Smile)) ar 4 h nobīdi, lai gan tā arī ne reizi neizmantoju. Ja nu vienīgi, mocīti atstāju pa nakti ieslēgtu busiņā, kāmēr pārlaidu nakti.
image_7.jpg

ČZ 125 type 453/05
 
Max
Respect!
 
Gusts
busiņā... pec pirmās dienas izbrauciena. Rits nāca ar apsalušu šoseju, līdz ar to nācās apmeklēt kādu kultūras pasākumu Viļņā, lai varētu turpināt baudīt sačakarēto pavasari. Kopā nobraukts ap 650 km
img_5515.jpg img_5513_1.jpg

Labojis Gusts uz 22-03-2015 22:24
ČZ 125 type 453/05
 
Kaarlis
Pilnai laimei pietrūkst tas foto ar noledojušajiem spieķiem.Wink
 
Gusts
Kaut kā nepievienojās man attēls pie iepriekšējā.. centīšos publicēt pa vienam.
img_5510.jpg

Labojis Gusts uz 22-03-2015 22:40
ČZ 125 type 453/05
 
PinkuJanis
Moins!

Sveiciens to ļaužu bariņā, kas pavada brīvdienas relaksējoties uz sarkana, vibrējoša un dūmojoša priekšmeta starp kājām! Ekipējums un labi sagatavota tehnika izšķir visu. Pēc šī gājiena Itālijā varēs ieķert saulīti uz nebēdu! Lai veicas!
 
Gusts
Kaarlis rakstīja:

Pilnai laimei pietrūkst tas foto ar noledojušajiem spieķiem.Wink


Man vairs neizdodas pievienot attēlus, ne no telefona, ne no datora...Laikam kādas īslaicīgas problēmas. Bet ornamenti, iespaidīgi Mr. Lauskim sanākuši.
ČZ 125 type 453/05
 
Gusts
PinkuJanis rakstīja:

Moins!

Sveiciens to ļaužu bariņā, kas pavada brīvdienas relaksējoties uz sarkana, vibrējoša un dūmojoša priekšmeta starp kājām! Ekipējums un labi sagatavota tehnika izšķir visu. Pēc šī gājiena Itālijā varēs ieķert saulīti uz nebēdu! Lai veicas!


Pateicos! Itālijas svaigais gaiss viņai tikai nāks par labu pēc piedzīvotā Lietuvas ledus lietus.
img_5518.jpg

Labojis Gusts uz 22-03-2015 23:01
ČZ 125 type 453/05
 
Kaarlis
Gribētos domāt,ka pēc laiciņa te varētu parādīties Itālijas skati čezetas fonā.
 
Gusts
Kaarlis rakstīja:

Gribētos domāt,ka pēc laiciņa te varētu parādīties Itālijas skati čezetas fonā.



Sarunāts! Ir vēl doma atrādīties ČZ iepriekšējam saimniekam, Štutgartē un atstāt plakātiņu lai novieto to goda vietā- garāžā. Kā sacīt, jāsaka lai neviens viņa mocīts neiztrūkst no kolekcijas Smile

Tads nu tas bija kad iepirku Mobile.de
image_8.jpg

Labojis Gusts uz 25-03-2015 08:22
ČZ 125 type 453/05
 
Gusts
Tads nu tas tiks rādīts iepriekšējam saimniekam, cerams ka asariņu nobidrinās, ka tik viegli šķīrās no tik reta eksemplāra..Smile
image_9.jpg

Labojis Gusts uz 25-03-2015 21:49
ČZ 125 type 453/05
 
Gusts
Kaarlis rakstīja:

Gribētos domāt,ka pēc laiciņa te varētu parādīties Itālijas skati čezetas fonā.


Dodos pretī siltākai saulītei
ČZ 125 type 453/05
 
Gusts
Kaarlis rakstīja:

Gribētos domāt,ka pēc laiciņa te varētu parādīties Itālijas skati čezetas fonā.


Dodos pretī siltākai saulītei
img_5534.jpg

ČZ 125 type 453/05
 
Kaarlis
Iebraukšana turpinās.Smile Bet ne bez klupšanas akmeņiem...
002_2.jpg 002_1_1.jpg
 
Iet uz forumu: