Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas atklāšana 2015. 26. 04
AldisK
Šogad motsezonas atklāšana būs 26.04.2015. Kā parasti mēs organizēsimies uz šo pasākumu. Vēl gan nav zināma visa informācija no MCA. Tad arī ieliksim papildus informāciju par pulcēšanās vietu un pasākuma norisi.
Pasēdēšana pie klāta galda ir paredzēta Apšuciemā Villa "Anna". Apmēram 50-60km no Rigas. Trīs ēdieni, zupa, otrais un saldais, vēl kāds nealkoholiskais dzēriens - Cena 15.00 eiro no galviņas +10% apkalpošana. Vieta ir aizrunāta, bet man vajadzētu skaitu, tāpēc kuri grib šo pasēdēšanu, rakstāmies šeit vārds un cilvēku skaits.

http://www.villaanna.lv/

1. AldisK -- 2cilv
2. uldens -- 2cilv.
3. Rich ----1cilv
4 Kaarlis +?( Elīnai var sanakt darbadiena)
5. Sandris (Cyprus1)--1cilv.
6. Aldis no Cēsīm - 1 cilv.
7. Aivarsz - 2 gb, ar blaķeni
8. Pēteris - 1 cilv.
9. Siguldietis- 2 gab.
10. Oilmaster 2
11. Guntis, solo, 1 gb, bez gastronomijas.
12. PinkuJanis 1 solo
13. Gundars 2cilv.
14. Erix 1cilv. tikai gastronomija
15. Laacis-ar007 2cilv.
16. Dezinfektors. Solo. Bez gastronomijas.
17. Max. Bez gastronomijas. Ar blaķeni.
18. Atis. Bez gastronomijas.
19. Voldis. Ar blaķeni. Bez vakariņām.
20. marcux. Solo. Bez vakariņām.
21. rechijs. Jawa ar blaķeni. Ja izdosies nokārtot A tiesības. Vēlu veiksmi, bet maz izredžu. Ja nesanāks, laid ar auto uz galapunktu un izjūti jauko Jawa cilvēku auru. (aivarsz)
22. Erlands 2cilv.
23. Peterisp. Ar blaķeni, bez vakariņām.
24. Andris M solo 1cilv. ar vakariņām
25. Archa7(arturs) 2cilv ar blaķeni un vakariņām.
26. Aivars Jawa650 1cilv ar vakariņām.
27. Mārcis (turists) ar vakariņām.
28. Gints29 1cilv ar vakariņam.
29. Arnis Grinbergs 1cilv un vakariņas
30. UldisK, ar blaķeni, bez gastronomijas, ja nelīs lietus???
31. Sviestc- solo, bez gastronomijas.
32. ZXZ- Ivars -1 cilv+ jawa ar blakusvāģi + vakariņas
33, Eduards Straumītis 3cilv vakariņas.
Labojis AldisK uz 19-04-2015 21:19
 
AldisK
Saņēmu ziņu no villas Annas. Viņi grib, lai cilvēku skaitu piesakām līdz 20 aprīlim. Tātad, kas līdz šim datumam būs pieteikušies, tie ēdīs, Dabūt uz vietas kaut ko papildus varētu būt problemātiski, jo vēl sezona, viņu izpratnē, nebūs sākusies un produktu rezerves varētu nebūt.
Visu cauru gadu viņiem strā'dā Arkadija, bet tas ir šosejas malā apmēram kādu 0,5km no Annas.
 
Guntis
Neredzu iemeslu uztraukumam,cilvēki jau ir daudz.Te reģistrējas,kas grib ieturēt kopīgo maltīti,kopā cilvēku skaits būs daudzreiz lielāks.

Maltīti es uzskatu par tukšu laika nosišanu,ko arī jau teicu.Ideju es atbalstu,jo ir jauka un laba. Visiem NAV jābūt vienādiem(aunu barā ir arī melnās avis).

Ceru,ka dusmu zibšņji nebija man adresēti Grin
 
aivarsz
Augsti godātie Jawa markas lietotāji, tai skaitā Gunti. Kā iepriekš rakstīju kluba biedru slēgtajā topikā, man ļoti gribētos šogad MCA atklāšanā norezervēt un norobežot Jawa lietotājiem nepieciešamo telpu pie Mola. Tādēļ man šķiet, ka katra aktivitāte ir svarīga, lai varētu izkalkulēt nepieciešamā laukuma rezervācijas m2 startā, normālā kolonas vietā. Tādēl, ir svarīgi 2 faktori.
1. Pasākumā piedalīšos. Norādot, vai mocītis solo, vai ar blaķeni.
2. Gastronomiskajā pasākumā piedalīšos, vai nepiedalīšos. Viss tak ļoti vienkārši.

P.S. Vai zini, kas notiek aunu barā ar aitām, nav svarīgi, baltām, zaļām, zilām vai melnām? Sākumā klope ar galvaskausiem, pēc tam tas, par ko tu, laikam neaizdomājies. Tādēļ, lūdzu, saudzīgi izvēlies komentārus, lai nerodas jocīgas sajūtas un traktējumi tam lasītprotošajam aunu baram. Ar cieņu, Smile
Labojis aivarsz uz 07-04-2015 21:42
 
Retais
šitā foršā kompānija, žēl, ka tik ilgi novilcinājos ar motoremontu Sad

ja būtu gatava uz 26. es noteikti gribētu ar Jums tusiņā..
 
AldisK
Ātri pārskaitīju, vakariņas vēlas ap 30 cilvēkem. Laika vairāk nav daudz. Svētdienas vakarā es piesaku Annai galīgo cilvēku skaitu.
 
zxz
ZXZ- Ivars -1 cilv+ jawa ar blakusvāģi + vakariņas
 
Kaarlis
Nu tad! Atsevišķi starta laiki var tikt koriģēti pēc apstākļiem.
sezonas_atklaana_2015_2.jpg
 
aigars
Mēģināšu piedalīties, viss atkarīgs no grādiem un ūdeņiem, kas no gaisa, tāpēc arī nedodu nekādas garantijas par kopējām nodarbībām pie kopgalda, bet ja viss saies tā kā es vēlos, un ja kopgaldā liekas kotletes nebūs , tad draudzīgi uz Annas Willas trepītēm apēdīšu sviestmaizi, kas palikusi somā no sezonas noslēguma 2014...
Aigars Birzniekos.Wink
 
oilmaster
Ha, ha, ja nu kas piesakos ar Aigaru padalīties!Grin

Kungi! Vēl viena lieta, ko būtu jāievēro iespēju robežās. Katru gadu ir kādas pāris JAWA motociklisti, kuriem šķiet pareizi benzīnu ar nezināmas izcelsmes eļļu ur sajaukt pusi uz pusi, protams būs nepiebraukti motori, es tajā skaitā...Moš, vismaz uz atklāšanu Motul 510 pamēģināt var.
Masu pasākumā nemaz nav tik forši, ja kāds dūmo tā ka motociklu nevar redzēt....un pārējie paelpot nevar
Labojis oilmaster uz 18-04-2015 11:32
 
Gatcha211
Es, tāpat kā Aigars, mēģināšu piedalīties kopējā pasākumā,bet tas atkarīgs no gaisa temperatūras un ūdens daudzuma, tāpēc par kopgaldu 100%garantiju nav.
Gatis Palsmane.
 
Guntis
Ar dūmu ir tik pat nereāli cīnīties,kā ar noteikumu,ka uz pasākumu jāierodas ar PILNU BĀKU !

vienmēr būs kāds,kas nebūs dzirdējis,vai nav sanācis...

P.S. es leju apmēram 1:30 -1:35 un auksta dūmo uz nebēdu(dūms ir izteikts),vēlāk dūma nav. Ar dūmu gan skatu neaizsedzu.

te gan laikam tas nav mērķēts man....
Labojis Guntis uz 18-04-2015 13:25
 
AldisK
Savilku kopsavilkumu, Tātad uz vakariņām pretendē:
1. AldisK -- 2cilv
2. uldens -- 2cilv.
3. Rich ----1cilv
4 Kaarlis +?( Elīnai var sanakt darbadiena)
5. Sandris (Cyprus1)--1cilv.
6. Aldis no Cēsīm - 1 cilv.
7. Aivarsz - 2 gb, ar blaķeni
8. Pēteris - 1 cilv.
9. Siguldietis- 2 gab.
10. Oilmaster 2
12. PinkuJanis 1 solo
13. Gundars 2cilv.
14. Erix 1cilv. tikai gastronomija
15. Laacis-ar007 2cilv.
22. Erlands 2cilv.
24. Andris M solo 1cilv. ar vakariņām
25. Archa7(arturs) 2cilv ar blaķeni un vakariņām.
26. Aivars Jawa650 1cilv ar vakariņām.
27. Mārcis (turists) ar vakariņām.
28. Gints29 1cilv ar vakariņam.
29. Arnis Grinbergs 1cilv un vakariņas
32. ZXZ- Ivars -1 cilv+ jawa ar blakusvāģi + vakariņas
33, Eduards Straumītis 3cilv vakariņas.
34. Gethards blakus vāģis 2 cilv vakariņas.
Kopā 36 cilvēki. Šo skaitli tad arī noziņoju Villai Annai.

Vēl gribētu piebilst: iesākumā rakstīju, ka cena ir 15 eiro + 10% apkalpošana. Tātad kopā 16,50 eiro.
Cipars, kad jasamet nauda ir diezgan muļķigs. Tāpēc būt labi, ja laicīgi par to padomātu un mēģinātu šim pāsākumam nolikt precīzu naudu.
Labojis AldisK uz 20-04-2015 20:59
 
Laacis_ar07
aigars rakstīja:

Mēģināšu piedalīties, viss atkarīgs no grādiem un ūdeņiem, kas no gaisa, tāpēc arī nedodu nekādas garantijas par kopējām nodarbībām pie kopgalda, bet ja viss saies tā kā es vēlos, un ja kopgaldā liekas kotletes nebūs , tad draudzīgi uz Annas Willas trepītēm apēdīšu sviestmaizi, kas palikusi somā no sezonas noslēguma 2014...
Aigars Birzniekos.Wink
nemet krenķi,,man līdzbraucēja atteicās,,ēdamais būs!Wink
 
Kaarlis
Maza piebilde Alda vārdā: Pieteikšanās un neierašanās neatbrīvo no samaksas. Ja kāds neierodās un kāds pienāk no malas iespējama protams, savstarpēja vienošanās.
Plača organizēšanai adresējot- vēl jo projām nezinu ar kādu transportu braukšu- 2 vai 3 riteni. darbu tik daudz, ka netieku pat savu piekurbulēt pēc ziemas guļas.
 
gacans
Labdien,tāka motors ir jau rāmī,krāsotajs ar deva ziņu par detaļu gatavību,tad ir cerība sezonas atklāšanā piedalīties ..Cerams ,ka vieta Jawistu bariņā pie Mola atradīsies , par krogu skaidrs .
Ar cieņu : Gatis !
 
AldisK
gacans rakstīja:

Labdien,tāka motors ir jau rāmī,krāsotajs ar deva ziņu par detaļu gatavību,tad ir cerība sezonas atklāšanā piedalīties ..Cerams ,ka vieta Jawistu bariņā pie Mola atradīsies , par krogu skaidrs .
Ar cieņu : Gatis !

26,04 no rīta pie mola pienāc, varbūt ka kaut ko vēl varēs koriģēt. Bet 100% nesolu.
 
gacans
AldisK rakstīja:

gacans rakstīja:

Labdien,tāka motors ir jau rāmī,krāsotajs ar deva ziņu par detaļu gatavību,tad ir cerība sezonas atklāšanā piedalīties ..Cerams ,ka vieta Jawistu bariņā pie Mola atradīsies , par krogu skaidrs .
Ar cieņu : Gatis !

26,04 no rīta pie mola pienāc, varbūt ka kaut ko vēl varēs koriģēt. Bet 100% nesolu.

Kā tas domats,26,04 no rīta pie mola pienāc, itkā es pāri ielai dzīvotu ,pretīm Molam .ja vieta pie mola nav ta nav ........
 
Laacis_ar07
gacans rakstīja:

AldisK rakstīja:

gacans rakstīja:

Labdien,tāka motors ir jau rāmī,krāsotajs ar deva ziņu par detaļu gatavību,tad ir cerība sezonas atklāšanā piedalīties ..Cerams ,ka vieta Jawistu bariņā pie Mola atradīsies , par krogu skaidrs .
Ar cieņu : Gatis !

26,04 no rīta pie mola pienāc, varbūt ka kaut ko vēl varēs koriģēt. Bet 100% nesolu.

Kā tas domats,26,04 no rīta pie mola pienāc, itkā es pāri ielai dzīvotu ,pretīm Molam .ja vieta pie mola nav ta nav ........
vieta krogam ,bij domāts.varbūt atradīsies!
 
AldisK
Pulcējamies Krasta Mcdonalds(ja izlasiji), tad braucam uz molu. Domāju tur vieta visiem atradīsies.
 
Iet uz forumu: