Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas atklāšana 2015. 26. 04
gacans
AldisK rakstīja:

Pulcējamies Krasta Mcdonalds(ja izlasiji), tad braucam uz molu. Domāju tur vieta visiem atradīsies.

Ok,biju mazliet satraucies ,par vietu pie Mola ,jo pieteicies laicīgi nebiju,a gribas būt pie Jawistiem !!!! Par krogu ,parunāsim . Paldies par sapratni !!! Tiekamies svētdien !!!
 
Eduards
Rīga.lv ir nopublicēta informācija par satiksmes ierobežojumiem šīs nedēļas nogalei Rīgā. Ir arī nopublicēts moto parādes maršruts. Atbilstoši rakstam, tas izskatās šadi:

26.aprīlī no plkst.13.00 līdz plkst.14.00 notiks motobraucēju parādes brauciens pa maršrutu: brauciena sākums pie tirdzniecības centra „Mols” (Krasta iela 46), tālāk pa Krasta ielu, Salu tiltu, Mūkusalas ielu, Trijādības ielu, Raņķa dambis, Vanšu tiltu, Krišjāņa Valdemāra ielu, Pils laukums, Torņa ielu, Pils laukums, Muitas ielu, 11. novembra krastmala.

Motobrauciena maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme, izņemot pasākuma dalībnieku transportlīdzekļus un operatīvos transportlīdzekļus.

26.aprīlī no plkst.13.00 līdz plkst.14.00 tiks slēgta nobrauktuve no Vanšu tilta virzienā uz Balasta dambi.

Motoparādes laikā minētajā maršrutā sabiedrisko transportlīdzekļu satiksme tiks regulēta vai slēgta atbilstoši nepieciešamībai.
 
Ernests
Motopowerā ļoti sīki aprakstīts kopējais pasākuma plāns. Ir arī vizuāli sazīmēta maršruta karte. Lūdzu:
www.motopower.lv/...php?id=783
 
edmunds
Nu nav forši, īpaši 2T motoriem. Agrāk reāli ieskrieties uz 50kmh varēja tikai pie Brīvībenes, kad kolonna aizmauca pa taisno Brīvībeni. Šitas maršruts būs viss uz pirmo ātrumu.
MC Wild Hogs!
 
Max
Smile gan jau būs labi! Nav jau ārā +30*C.man būs mazāka iespēja neierakstīties līkumā ar blaķeni braucot ar pirmo robu Grin
 
aigars
Laacis_ar07 rakstīja:

aigars rakstīja:

Mēģināšu piedalīties, viss atkarīgs no grādiem un ūdeņiem, kas no gaisa, tāpēc arī nedodu nekādas garantijas par kopējām nodarbībām pie kopgalda, bet ja viss saies tā kā es vēlos, un ja kopgaldā liekas kotletes nebūs , tad draudzīgi uz Annas Willas trepītēm apēdīšu sviestmaizi, kas palikusi somā no sezonas noslēguma 2014...
Aigars Birzniekos.Wink
nemet krenķi,,man līdzbraucēja atteicās,,ēdamais būs!Wink

Sanāca ta kā neplānoju...dažas aktivitātes Jawas mugurā, pie pazemākiem grādiem pāris simtu garumā, sagrāva imunitāti - Jawa rūc un pilots arī...tā , ka to sviestmaizi ēdīsu mājās, bet Laacis_ar07 jau var sludināt konkursu uz brīvo kotleti, paldies arī Raimondam par iejūtību! Tiksimies uz " perona " maijā...
Aigars Birzniekos.
 
Kaarlis
aigars rakstīja:

Laacis_ar07 rakstīja:

aigars rakstīja:

Mēģināšu piedalīties, viss atkarīgs no grādiem un ūdeņiem, kas no gaisa, tāpēc arī nedodu nekādas garantijas par kopējām nodarbībām pie kopgalda, bet ja viss saies tā kā es vēlos, un ja kopgaldā liekas kotletes nebūs , tad draudzīgi uz Annas Willas trepītēm apēdīšu sviestmaizi, kas palikusi somā no sezonas noslēguma 2014...
Aigars Birzniekos.Wink
nemet krenķi,,man līdzbraucēja atteicās,,ēdamais būs!Wink

Sanāca ta kā neplānoju...dažas aktivitātes Jawas mugurā, pie pazemākiem grādiem pāris simtu garumā, sagrāva imunitāti - Jawa rūc un pilots arī...tā , ka to sviestmaizi ēdīsu mājās, bet Laacis_ar07 jau var sludināt konkursu uz brīvo kotleti, paldies arī Raimondam par iejūtību! Tiksimies uz " perona " maijā...
Aigars Birzniekos.

Kā tev neiet! Bet peroni būs, kā katru gadu. Šā gada 16 maijs. Tikai tev dikti neizdevīgā attālumā. Bet vienalga, būtu super, ja sastādītu kompāniju.
 
Guntis
Neaizmirstam pilnas bākas satikšanās vietā.

P.S. būs arī tādi ... būs,ir lietas KAS NEMAINĀS !
 
Kaarlis
Guntis rakstīja:

Neaizmirstam pilnas bākas satikšanās vietā.

P.S. būs arī tādi ... būs,ir lietas KAS NEMAINĀS !

Kas nemainās? Benzīna izbeigšanās pārsteiguma sajūta? Grin
Par to lai domā katrs pats!
 
UldisK
Pasākums krastmalā ar braucienu pa Rīgu bija iespaidīgs, mocis izturēja, tikai kilometrus vairs neskaita... Kurš tur palika uz vantinieka?
Paldies tiem, kas visu saorganizēja...
 
Ernests
UldisK rakstīja:

Pasākums krastmalā ar braucienu pa Rīgu bija iespaidīgs, mocis izturēja, tikai kilometrus vairs neskaita... Kurš tur palika uz vantinieka?
Paldies tiem, kas visu saorganizēja...


Es ķīpsalā pirms vantinieka nogriezu uz māju pusi lai dotos Smile
 
Dezinfektors
Šogad patika labāk kā 2014. Ļoti patika, ka Raimonds apturēja pārējo motociklu kolonnu un visiem Jawistiem deva iespēju izbraukt rezē. Smile
 
Max
Es paliku uz vantinieka Smile sajūgs uzcepās. Nu nekas nopirkšu jaunus diskus un būs labi.
 
Guntis
Skaidrs kurš palika,par cik finiš(krastmala) bija ĻOTI tuvu,atļāvos nepiestāt(ceru ka piedosi).
 
UldisK
Max rakstīja:

Es paliku uz vantinieka Smile sajūgs uzcepās. Nu nekas nopirkšu jaunus diskus un būs labi.


skaties.lv/...s/#foto-39

pieķerts
 
AldisK
šādā lēnbraukšanā un sastrēgumos nedrīkst jawu turēt atrumā uz sajūga. Jāslēdz katru reizi tā brīvgaita, lai cik tas apgrūtinoši liekas. Rezultāts ir uzcepies sajūgs. Var jau būt, ka iztiksi bez jauniem diskiem, atdzisīs, pietrīsies un sāks strādāt normāli. Līdzīgu izdarīju braucot cauri Oslo nokļuvām pamatīgā sastrēgumā. Neesmu pat atjaucis paskatīties. Sajūgs strādā normāli.
 
Erlands
Paldies Aldim,paldies visiem.Bija forši.
 
Laacis_ar07
Esmu laimīgi nonācis savā kūku pagastā! paldies visiem organizatoriem,,bij labi,,un īpašs paldies par noregulētajiem laika apstākļiem!Smile
 
amedus
Liels paldies organizatoriem un dalībniekiem par lielisko pasākumu. Piedalījos pirmo reizi. Ļoti iepatikās kopējais brauciens un atmosfēra kas valdīja tajā. Vēlāk pievienošu dažus kopējos foto (kādi jau nu ir). Ar cieņu Andris M.
 
Rich
Vēlreiz sirsnīgs paldies vīriem, kas organizēja un arī tiem kas piedalījās!
Prieks bija daudzus pēc ziemas guļas satikt Wink
Lai izdevusies mums visiem šī sezona.... priekā.Smile
 
Iet uz forumu: