Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
pērku
konuss
Nopirkšu 638,luxenes rāmi +- labā stāvoklī,bez dokumiem.Grin Un nesamīcītu bāku.
Labojis konuss uz 26-02-2017 18:14
 
Gints13
Pērku bāku no Jawa 634-7, der arī no 638.
Zvaniet 29455798 vai rakstiet morgans13@inbox.lv
 
bahmuc
ar ko lielā bāka no mazās atšķirās? man kaut kādas 2 gabalas mētājās, kā reiz domāju uz lūžņiem vai kādam pa kādu kapeiku atdot
 
morgans
1.''Lielajai bākai ir tādi ''vaigi''aiz šuves.





2....un mazā bāka bez ''vaigiem''
spare-parts-parts-from-one-motorcycle-11611592800.jpg iz-lopsys-ir-jawa-bakas.jpg
 
Gatis123
Sveiki.
Par cik esmu jauniņais šajā interneta vietnē,nezinu cik reāli vai nereāli ir nopirkt no kāda velorex 560 blakusvāģi..
Bet ja ir iespēja nopirk tad domāju kad šī ir īstā vieta kur jautāt...
Tātad meklēju savai JAWA 1967g velorex560..
Var piedāvāt sarūsējušu vai atrestaurētu jau.
Par cenu viennozīmīgi vienosimiesSmile
 
andris-777
Labrāt iegādātos divus jaunus klaņūs (komp.) jawa 354 ( virzuļa pirksts15)
bilde tīri informatīva



PM. vai tel:26090160
 
bahmuc
konuss rakstīja:

lielo bāku būs pagrūtāk dabūt nekā mazo,es ar neatteiktos no lielās.


paskatījos savas bākas, ir man 1 lielā un otra mazā, bet abām iekša ir brūna
 
gacha2
Pērku 1983. gada 634-7 Jawas sānu labās puses vāku labā stāvoklī (nepieciešams labs, jo tiks dots uz pulverkrāsu).
P.S. vāks bez instrumentu kastes nodalījuma ar trīs strīpām un "350" hromētām zīmītēm.
 
Dezinfektors
Ja kādam ir tās 350 spīdīgās zīmītes, ko Gacha2 negrib, es nopirkšu Grin Man divas vajag. Un aizdedzes atslēgu no 638. Ne tikai pašu atslēgu, bet visu mehānismu un metāla korpusiņu. PM.
 
Spiker
Steidzami! Nopirkšu, Jawa 360 bremžu pedāli, labā stāvoklī, veco laiku! Diemžēl nācās iegrābties uz turku mēslu!
 
gacha2
Stāsts kā parasti, blakusvāģis noņemts, stiprinājumu palikuši pie moto.
Tāpēc vēlos iegādāties 634 Jawas blakusvāģa stiprinājumus pie motocikla.
 
bahmuc
pērku 634.01 priekšējo dubļu sargu!
 
Rich
Labprāt iegādāšos: blaķenes balto gabarīta stikliņu labā stāvoklī (Velorex 562), trīs melnos (pamatne) aizmugures atstarotājus un vienu ar balto pamatni. Tauriņveida dugas. Ja kādam ir, dodiet ziņu - tel.29430333, vai PM.

Paldies Kārlim, dugas dabūtas.
Labojis Rich uz 06-06-2017 20:22
 
Rich
Rich rakstīja:

Labprāt iegādāšos: blaķenes balto gabarīta stikliņu labā stāvoklī (Velorex 562), trīs melnos (pamatne) aizmugures atstarotājus un vienu ar balto pamatni. Tauriņveida dugas. Ja kādam ir, dodiet ziņu - tel.29430333, vai PM.
 
magaivers
Pērku šādu bagāžnieku priekš 360 jawas
screen_shot_2017-06-05_at_160447.png
 
Gints13
Varbūt par tiem bagāžniekiem visi formuma gribētāji varētu kaut kā apvienoties, sameklēt kādu meistaru, kurš varētu sametināt bagāžniekus (varbūt pat no nerūsējošā tērauda), jo pa lielam atšķirības no omītes un 634, 638 būtu tikai niansēs. Meistaram labi - liels pasūtījums, mums labi - zemāka cena + meistars piešāvis roku un, ja kādam vēl vajag, nav problēmu uztaisīt pēc vecajiem paraugiem. Es mēģinu tādu meistaru atrast, bet pagaidām bez sekmēm.
 
Rich
Varbūt tas ir klauvējiens pie Pētera dēla darbnīcas, bet tās ir tikai manas aizdomas. Zinu kad ir taisījis 638tajām un exelenti. Ceru Pētreis izlasīs un dos savu padomu....Smile
 
ZXXZ
Ādažos ir metinātājs. Būtu ar mieru arī bagažniekus motocikliem sametināt. Bet ir nianse, specializējies nerūsējošā metāla metināšanā.
 
Peteris
Veikalā pie Raimonda redzēju no nerūsējošā terauda trubiņām 360 jawas bagažnieku !
 
jankaw638
Perku 638 gredzenus otrais remonts, 6gab. Veikalaa jau vairakas nedelas gaidu. Varbut kadam aizkerusies lieki, savadak jawa jau gandriz menesi stav izjaukta un nekustas tikai del gredzeniem. Paldies par atsaucibu.
Riga un raj. tel. 26168887
 
Iet uz forumu: