Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
pērku
kergers
Paldies visiem par izsmeļošajām atbildēm! Wink
 
Batuts
Gusts rakstīja:

kergers rakstīja:

Pedālis kā pedālis gluži nav atbilde. Jautājums - ir vai nav tāds pats, bet ar svītrām? Es nepārzinu veco 300to Jawu detaļas. Bet ja nu kādam interesētu, tad zinātu, ka ir plauktā. Lai nepiesārņotu diskusiju var atbildi aizvākt uz atbilstošu tēmu.


Sveiki,

Tev piedāvājumā ir 360 Jawas pedālis. 354 pedālis ir ar to niansi ka tam atbalsta plāksnē ir pumpiņas nevis svītriņas un to ražoja laika posmā līdz 1960 gadam. Līgums ar PSRS par motociklu JAWA piegādēm, šajā teritorijā, tika noslēgts ap '60 gadu. Lai gan, kaut kadi "teicamnieki, kombainieri- pirmrindnieki"saņēma JAWAS jau ap 1958 gadu, kam loģiski bija bremžu pedāļi ar "pumpiņām".
Līdz ar to, man ļoti palaimējās tikt pie šī, salīdzinoši retā pedāļa. Smile

Paldies Arnim!

P.S Pedālis šorīt aizceļoja uz Starta ielu.




Nu tās 353 un 354 ražoja līdz 62 gadam.

Un tas pedālis izskatās tāds interesants, aizmugurējā daļa (tā kura pret dzinēju) ir gluda. Cik es esmu manījis tad viņa ir izliekta.
 
Gusts
Batuts rakstīja:

Gusts rakstīja:

kergers rakstīja:

Pedālis kā pedālis gluži nav atbilde. Jautājums - ir vai nav tāds pats, bet ar svītrām? Es nepārzinu veco 300to Jawu detaļas. Bet ja nu kādam interesētu, tad zinātu, ka ir plauktā. Lai nepiesārņotu diskusiju var atbildi aizvākt uz atbilstošu tēmu.


Sveiki,

Tev piedāvājumā ir 360 Jawas pedālis. 354 pedālis ir ar to niansi ka tam atbalsta plāksnē ir pumpiņas nevis svītriņas un to ražoja laika posmā līdz 1960 gadam. Līgums ar PSRS par motociklu JAWA piegādēm, šajā teritorijā, tika noslēgts ap '60 gadu. Lai gan, kaut kadi "teicamnieki, kombainieri- pirmrindnieki"saņēma JAWAS jau ap 1958 gadu, kam loģiski bija bremžu pedāļi ar "pumpiņām".
Līdz ar to, man ļoti palaimējās tikt pie šī, salīdzinoši retā pedāļa. Smile

Paldies Arnim!

P.S Pedālis šorīt aizceļoja uz Starta ielu.




Nu tās 353 un 354 ražoja līdz 62 gadam.

Un tas pedālis izskatās tāds interesants, aizmugurējā daļa (tā kura pret dzinēju) ir gluda. Cik es esmu manījis tad viņa ir izliekta.



Grozi kā gribi, tie tā pat ir +/- ir daži gadi, kas ir pietiekami īss periods.

Bildē attēlotais jau ir ar manu "šķuningu", jeb uzlabojumuSmile
ČZ 125 type 453/05
 
turists
Varbūt kādam ir 353 kloķvārpsta kuru nebūtu žèl man notirgot?
 
Laacis_ar07
559 kloķene ir savādāka? Man kautkur jābūt tāda kurai vienā pusē 2gultņi nāk!???
 
Batuts
turists rakstīja:

Varbūt kādam ir 353 kloķvārpsta kuru nebūtu žèl man notirgot?



Tāda bēdīga un ļurīga ir.

Pm ja interesē.
 
Laacis_ar07
Meklēju cz 471.4 labo hēbeli īss kā 360,bet ar bumbuli galā.
 
AldisK
Ja ir tādi paši 360, tad tādi ir nopērkami veikalä ar visu bumbuli. Nezinu vai ir pašreiz.
 
Guntis
sadabūts
Labojis Guntis uz 17-04-2020 21:31
 
otomars
Guntis rakstīja:

Kādam nav aizķēries taurenītis,no bezkontaktu azdedzes? Vai kā viņu,izgatavot pašam? Ir kādi -zemūdens akmeņi- ?

P.S. Aizdomas ,ka VW oriģinālais,nav gluži tas (liekie gabali izņemti -lai būtu- 2 cilindriem).

Gacanam uzprasi,vinjsh taisiijaWink
 
Kaarlis
Zemūdens akmeņu nav. Visideālāk darbojas ww/audi un dažu pavecāku bmw modeļu sadalītāju spārniņi. Jālikvidē 2 pretējie un viss notiek! Ja vien nelieto holla sensoru.
Un ja kas, Cz jocīgais hēbelis arī ir man plauktā.
 
gacans
Kaarlis rakstīja:

Zemūdens akmeņu nav. Visideālāk darbojas ww/audi un dažu pavecāku bmw modeļu sadalītāju spārniņi. Jālikvidē 2 pretējie un viss notiek! Ja vien nelieto holla sensoru.
Un ja kas, Cz jocīgais hēbelis arī ir man plauktā.
Un kas mainās ja lieto holla sensoru ??? un lūdzu kuri ir tie pavecie bmw modeļi no kuriem varētu derēt ?? par wag grupu viss skaidrs !!
 
andrys
Pa lielam nekas. Tikai ir nianses: holla devējs darbojas un veido savu magnētisko lauku, taču turpat blakus ir arī ģenerators, kas arī rada savu elektromagnētisko lauku, var abi sākt kautiesSmile. Optikai elektromagnētiskais lauks ir pilnīgi vienaldzīgs, tāpat kā klasiskajiem kontaktiem. Šī iemesla dēļ braucu ar kontaktiem, vismaz pagaidām ...Grin
 
gacans
andrys rakstīja:

Pa lielam nekas. Tikai ir nianses: holla devējs darbojas un veido savu magnētisko lauku, taču turpat blakus ir arī ģenerators, kas arī rada savu elektromagnētisko lauku, var abi sākt kautiesSmile. Optikai elektromagnētiskais lauks ir pilnīgi vienaldzīgs, tāpat kā klasiskajiem kontaktiem. Šī iemesla dēļ braucu ar kontaktiem, vismaz pagaidām ...Grin
Holla devējs neveido magnētisko viņā ir patstāvīgs magnēts kurš iedarbojas uz pusvadītāju ,bet ne par to .jautājums bija ar ko atsķiras spārniņš (protams jābūt no magnētiska materiāla ),Kārļa teiktajā izlikās ,ka vajadzīgs īpašas ģeometrijas spārniņš tieši holla devējam ...
 
Gusts
Sveiki,

Man interesēja laba vai teicama paskata (hromēts) slēdzis no agrīno modeļu JAWA/ČZ stūrēm un oriģinālais riteņu rokas pumpītis, var būt nestrādājošs.


Paldies,
Gusts
img_0358_2.jpg

ČZ 125 type 453/05
 
Zhubiite
Interesē 638 spoguļi. Nav ar ko doties uz TA. Veikalā Raimondam nav nekā.
 
septimus
Pērku 360 modeļa virzuļu pirkstus ar diametru 15 mm,vajadzīgs komplekts. Sapratu ,ka veikalā nav ,ja nav jauni derēs arī mazlietoti!
 
Guntis
.
Labojis Guntis uz 27-05-2020 21:14
 
Toms2019
Meklēju 634 izpūtēja stabules. Vēlams labā stāvoklī!
 
Rich
Sveiks, kuram modelim Tev vajag, jo ir atšķirīgas: 634 -8 (izplūdes gali nedaudz sašaurinās) vai 634 - 7 (gali jau kā 638)?
 
Iet uz forumu: