Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
retromoto 1maijs
ja
www.retromoto.lv/...htm#149722

būsiet gaidīti!
Labojis aivarsz uz 13-04-2015 09:32
 
ja
Laiks būs labs!
www.retromoto.lv/...htm#150255
 
uldens
vai kāds no Kurzemes puses ar brauks uz šo pasākumu?... jawa Tukums....
 
ja
ieliec jautājumu retromoto, zinu ka vienmēr ir.
 
Kaarlis
Dien skaista, bez lietus un citām nejaucībām. Biatlona pirmajās divās kārtās sanāca nekļūdīgi šāvieni, trešajā rokas notrīcēja un nācās piekāpties. Gan jau citu gadu būs iespēja mēģināt vēl.
 
aivarsz
Paldies Retromoto un Jānim Liņķa k-gam un darbīgajai organizatoru komandai jo īpaši. Es neesmu ne biežs nedz arī baigi aktīvs šī pasākuma apmeklētājs. Un, kad esmu, varu veltīt pasākumam vien dažas stundas, jo, diemžēl, 1. maijs man ir arī citu personisko un sabiedrisko pasākumu pārsātināts datums.
Tas, ko šodien redzēju, cilvēkus, ko satiku, mirkļus, ko pavadīju visai kuplā līdzīgi domājošu ļaužu sabiedrībā, bija forši, vēlreiz paldies organizatoriem.
 
Kaarlis
Jānim šodien visi vēji sanāca nelabvēlīgi. visos aspektos. Bet cepuri nost, viss izdevās!
Par pasākumu ka tādu... diezgan daudzi notinās, jo bija pārāk daudz tukšās pauzes- pareizāk būtu, ja notiktu paralēli vairākas sacenes vai stafetes- neviens negarlaikotos. Zinot pretvējus un atsevišķas nianses- vērtēju pasākumu par izdevušos. Pie kam, cepto desu dubultporcija sanāca lieliska.
 
Iet uz forumu: