Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 9

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
RetroTūrists 2015
turists
RetroTūrists 2015

VisLatvijas XI mototūrisma orientēšanās čempionāts Zemgalē 70to un 80to gadu stilā

Nolikums:

Pasākuma norises laiks: 03.07.2015. - 05.07.2015.

Pasākumā piedalās retro motociklu komandas, kuru sastāvā ir no 2 līdz 4 motovienībām.

Tehnika:

- PSRS un sociālistisko valstu ražotie motocikli, ne jaunāki par 25 gadiem.

- Citu valstu tehnika, ne jaunāka par 35 gadiem.

- Organizatora uzaicinātie, bez ierobežojumiem.

Pasākuma norises vieta: Zemgale

Tehnikas atbilstība CSN (Ceļu Satiksmes Noteikumi) :

- Par tehnikas neatbilstību un jebkādām ar šo faktu saistītām sekām atbild konkrētās tehnikas vadītājs.

- Organizators patur tiesības nepielaist dalībai pienācīgi nesagatavotu vai neatbilstošu tehniku

Ceļi:

- Tūrisma rallijs notiek pa koplietošanas ceļiem. Rallija laikā ir spēkā visi CSN, to neievērošana ir katra dalībnieka individuāla atbildība. Organizators uzsver, ka CSN pārkāpšana rallija laikā ir nepieļaujama un par to komandai pienākas diskvalifikācija.

- Rallijā iekļauti ceļi ar dažādiem segumiem tajā skaitā arī grants ceļi.

- Braukšana pa tiem ir katra dalībnieka brīva izvēle, organizators neuzņemas atbildību par ar to saistītajām sekām.

Minimālais inventārs, lai komanda tiktu pielaista startam:

- Mobilais telefons (ārkārtas gadījumiem).

- Aptieciņa

Individuālais inventārs katram dalībniekam:

- Dzeramais ūdens (vismaz 1,5l).

- Ķivere, cimdi

- Telts (var būt uz vairākiem viena)

- Guļammaiss

- Paklājiņš vai matracis

- Tūrista galda piederumu komplekts (krūzīte, karote, bļodiņa)

• Dalības maksa:

- 20 EUR no personas (priekšapmaksa - reģistrējoties pasākumam saņemsiet rēķinu uz e-pastu)

- 8 EUR komandas maksa (tiks iekasēta uz vietas pasākuma laikā)

- Papildus varēs iegādāties komandas krekliņus. Krekliņa cena 12EUR

• Dalības maksā iekļauta:

Ēdināšana

- Vakariņas 03.07.2015.

- Brokastis 04.07.2015.

- Vakariņas 04.07.2015.

- Brokastis 04.07.2015.

- Nakšņošanas vietu izmaksas

- Zaļumballes izmaksas 04.07.2015. vakarā

- Citi materiāli pasākuma norisei

Pieteikšanās līdz 15.06.2015.

Pieteikuma forma: (Gadījumā, ja nav komandas, jāpiesakās individuāli, lai organizatori var izveidot papildus komandas vai pievienot esošām)

________________________________________________________________________

Pasākuma norises plāns:

03.07.2015.

17.00 - 20.00 Ierašanās un komandas reģistrācija “Tīsu bāzē”, Jelgavas novada, Lielplatones pagasta, teritorijā, pie Bauskas – Dobeles šosejas. Bijušajā PSRS Armijas raķešu bāzes teritorija (4km no Elejas Tērvetes virzienā).

19.00-21.00 Vakariņas

21.00 Orgenizatoru uzruna un veiklības bruacieni A.Beļakova vadībā

23.00 Ekskursija uz pazemes bunkuriem (līdzi jāņem lukturīši)

04.07.2015.

7.00-8.00 Patriotiskās audzināšanas rīts

8.00 – 9.00 Brokastis un gatavošanās startam

9.00 – STARTS

Trases garums aptuveni 250km. Rallija laikā darbojas vairāki KP (kontrolpunkti) ar uzdevumu. Tāpat izvietoti KP bez uzdevuma. Par katra KP apmeklēšanu komandai tiek piešķirti punkti. Neviena KP apmeklēšana nav obligāta. Distancē pavadītais laiks netiek vērtēts, rezultātu veido tikai iegūto punktu summa. Finišējot jāveic reģistrācija pie organizatoriem. Distances kontrollaiks 10 stundas. Sods par kontrollaika pārsniegšanu -1 punkts par

katrām 15 minūtēm.

FINIŠS - sporta un atpūtas parkā “ Pīlādžu mototrase” Stelpe, Vecumnieku novads

19.00 – 21.00 Vakariņas.

22.00 – Zaļumballe līdz rītam

Ap 24.00 apbalvošana

N.B.(!) Dienas gaitā ēdināšana nav paredzēta, tāpēc par to jāparūpējas pašiem.

05.07.2015.

9.00 - 10.00 Brokastis

Izklaides brīvā formā.

Vairāk informācijas:
http://www.retromoto.lv[/url] ,...www.retromoto.lv[/...ts?fref=ts ,

retroturists@gmail.com

vai zvanot: +371 292 66 117

Starta nometne: “Tīsu bāzē”, Jelgavas novada, Lielplatones pagasta, teritorijā, pie Bauskas – Dobeles

šosejas. Bijušajā PSRS Armijas raķešu bāzes teritorija (4km no Elejas Tērvetes virzienā)

Rallija rezultātu vērtēšanas kārtība.

Pamatsacensības:

Rezultātu sastāda trīs pozīciju summa:

• Stila atbilstību 70to un 80to gadu stilam - vērtē visi tiesneši

• KP (kontrolpunkta) apmeklējums: 1 - 10 punkti atkarībā no KP atrašanas sarežģītības līmeņa.

• Uzdevumu izpildes rezultāts: 1-10 punkti par katru uzdevumu, vērtēšana atkarīga no uzdevuma specifikas un to nosaka konkrētā KP tiesnesis. Vērtējums var būt subjektīvs gadījumos ja to prasa uzdevuma specifika.

Distances kontrollaiks 10 stundas. Sods par kontrollaika pārsniegšanu -1 punkts par katrām 15 minūtēm.

Papildsacensības:

• Motociklistu veiklības brauciens: Ar pamat sacensību nesaistīta atrakcija - Tiesnešu noteikta vērtēšanas kārtība

• Stilam atbilstošākā komanda – tiek vērtēta visā pasākuma norises laikā

• Atraktīvākā komanda - Vērtē visi tiesneši
 
turists
Vasaras pirmā mēneša priekšvakarā, lai iet oficiāls apstiprinājums izskanējušām baumām. Tieši tā! Paķeriet līdzi mazcenas mobilos, jo Retro Tūrists 2015 zaļumballe kopā ar Duets Sandra!

Tikšanās vieta sporta un atpūtas komplekss "Pīlādžu Mototrases" deju pļava jau 4.jūlijā, pēc orientēšanās noslēguma.

Pucē laķenes - Tev tur jābūt!

YouTube Video
 
Guntis
Vēsie saņemās,esmu aktivizējis komandu.
 
turists
Labrīt, 5dienas retro-ļaudis!
Kamēr rīta kafija dziest, bliez pa pogām un piesakies RT 2015, jo atlikušas vairs tikai 3 dienas, kad tiks slēgta pieteikšanās. Šogad viss būs čikeniekā. Joki mazi! Tie, kuri nepaspēs - tie nokavēs.

Pieteikšanās kā parasti te: [url]http://www.retromoto.lv/retroturists.htm
[/url]
YouTube Video
 
Guntis
raksti parezi ! kā citu gadu !

retroTŪTISTS
 
turists
Pēdējie jaunumi par RetroTūristu te: www.retromoto.lv/...htm#151249
 
Kaarlis
Visi ceļi ved uz Romu jeb... uz RT. Ta kā daudzi Rīgas apkaimē dzīvojoši brauks pa Jelgavas šoseju, piedāvāju ieņemt kopīgu zemo startu no starppunkta -Olainē esošā Lapsu Māju Šķūnīša Rīgas iela 3. Falšstarts 17.00.
 
Guntis
Ká vienmér GRANDIOZS pasākums Smile

PALDIES ORGANIZĒTĀJIEM !

P.S. Anatolijs šogad kaut kāds maigs palicis... ,vai pie tā nav pārinieks vainīgs?Grin
Labojis Guntis uz 04-07-2015 23:01
 
Laacis_ar07
Jau ieripoju sētā,īpaša pateicība organizatoriem.man prieks ka vēl! ir tādi cilvēki kas visu pasākumu saregulē,,un līdz galam.Un principā domāju par to vēl paši piemaksā.Es četrreiz ārpus mājas par 20euro nemaz nemācētu paēst,kā jūs to visu! dabūjāt gatavu,tas droši ir profesionālisms.Es esmu šokā! Jūs un mēs esam Komanda ar lielo burtu! No mūsu puses visas vienības(tehnika) izturēja šo pārbaudijumu,arī tas ir brīnums,ka pilnīg nekas nenokrita no močiem. Laiks bij siltsGrin.Lai jums visiem veicas!!!paldies! (es šo rskstu pie skaidra prāta)Wink
 
Spiker
Liels paldies visiem, kas izlīdzēja naktī no piektdienas uz sestdienu reanimēt mana moto kreiso cilindru.... pasākums bija lielisks un emocijas vienreizējas.... Paldies visiem!


PS
"Madonas Vēsie" RULZZZZZ!
 
turists
Paldies par labiem vārdiem! Lielais Paldies par visu 6V komandai, es savu roku, protams, pieliku, bet stipri mazāk kā ierasts un lai arī gonkā pats nepiedalījos tomēr trasi izbraucu kopā ar vienu no komandām filmējot un uzskatu ka Nils, Ilona un visa atbalsta komanda ļāva man šogad pilnībā izbaudīt pasākumu! MALAČI! Finansiāli, šis viss tiešām nevienam nav izdevīgi, bet nejau vienmēr ar visu ir jāpena! Smile UN PROTAMS MEGA PALDIES LAURAI UN ANDIM!! Mūsu vēderi kā vienmēr bija pilni!
 
bizits
Paldies par pasākumu visiem kas organizēja un gatavoja maltīti.
Nav nekādu šaubu, ka retrotūristā nepieciešama zupa, kurā karote stāv! Smile
Emocijas netrūka!

Linkā bildes no Ugāles Rododanderiem:
http://failiem.lv/u/vwdheoc
Labojis bargais uz 06-07-2015 11:19
 
bargais
Lēnā garā, nesteidzoties un baudot krāšņo Zemgales dabu, Madonas Vēsie veica trasi. Viss bija noorganizēts "uz ūsiņu". Brīnišķīgi laika apstākļi, lieliski cilvēki apkārt. Tagad gan sāp rokas. Domāju, ka no stūrēšanas pa grants ceļiem. Nekā nebija! Pie vainas jaunsargi ar rīta atspiešanās vingrinājumiem. Paldies viņiem un visiem visiem par pozitīvo emociju lādiņu.

Te mazs video, kā notika moču pārvietošana rīta agrumā, kamēr visi, arī es, saldi gulēja. Tautai jāzin savi varoņi!
YouTube Video
 
Rich
Ir jau teikts daudz sirsnīgu vārdu, bet "Dzied Jawas Siguldā" komandas vārdā gribu sirsnīgi pateikties organizatoriem Ilonai un Nilam, kā arī Mārcim. Tāpat sirsnīgs paldies par lielisko maltīti.. Pasākums bija organizēts perfekti un gūtas neaizmirstamas emocijas. Paldies visiem dalībniekiem par jauko kompāniju un atsaucību! Lai Jums visiem jauka vasaraWink
 
turists
Haaa.. Smile bija šaubas vai izdevās Bargā kameru ieslēgt. Bet no šī secinājums ka mūsu diezgan lielajā kompānijā valda uzticēšanās Bargā mocis bija vienīgais kura stūre bija saslēgta, daudziem pat atslēgas aizdedzē stāvēja, nemaz nerunājot par privātajām mantām, kamerām utt. Ir patīkami, ka par to visu var nedomāt un nebaidoties ne par ko mierīgi gulēt savu saldo RetroTūrista miedziņu. Runājot apr lietām kuras kāds, iespējams, pazaudējis un kāds cits pēc tam atradis un nodevis organizatoriem, tās visas vēlāk tiks sabildētas un publicētas. Iespējams, ka tad arī atgūsiet savas zandales un saulesbrilles.. Smile
 
Guntis
Vēsie vienmēr būs tie LABĀKIE !

Vai arī Andrim no kauna... Grin

Īss ieskats vēsturē.

Tiek dibināta komanda -Vēsie-,toreiz bijām divi,abi gandrīz vienādām JAWA,abi elektriķi(0303 RTU)-no VIENA izmetiena(izlaiduma Grin). Tas,ka esam radinieki(es to ilgu laiku nezināju) es noklusēšu.

Tātad : ANDRIS un GUNTIS.

Ļoti ātri komanda bija 4 motociklu sastāvā(nākamos retrotūristus)- vēl aizvien -VĒSIE-.

VĒSAJOS bija izteikti līderi kartogrāfijā ANDRIS un KĀRLIS (arī es vienu gadu biju -vadātājs- Grin ),bet perfekti ir tikai Andris un Kārlis.

šogad -VĒSIE- nespēja ietilpināt sevī braukt gribošos motociklus.

Savstarpēji vienojoties tika izveidotas jau divas komandas.Sadalot perfeltos kartogrāfus katrai pa vienai,ar rezervēšanas iespējām(kā es).

Reāli uzskatu,ka VĒSIE ir tikai vieni,vienalga kādi Grin

Trasi veicām atdalīti.Kaut man bija doma ka varējām braukt 7 motociklu komanda,kaut uz papīra divas komandas. Izvērtējot putekļaino laiku,startējām kā uz papīra -divās- komandās.

Mums ir manevrēšanas iespējas,ja kādreiz kāds skaits atkrīt,mums ar atkal viena komanda. Kaut skatos ja tā turpināsies,būs trīs dazādi VĒSIE Grin (trīs komandas,jo izaugam Grin )
 
bargais
turists rakstīja:

Haaa.. Smile bija šaubas vai izdevās Bargā kameru ieslēgt. Bet no šī secinājums ka mūsu diezgan lielajā kompānijā valda uzticēšanās Bargā mocis bija vienīgais kura stūre bija saslēgta, daudziem pat atslēgas aizdedzē stāvēja, nemaz nerunājot par privātajām mantām, kamerām utt. Ir patīkami, ka par to visu var nedomāt un nebaidoties ne par ko mierīgi gulēt savu saldo RetroTūrista miedziņu. Smile


Tā nebija neuzticēšanās, bet ilgos gados izveidojies refleksīvs ieradums saslēgt moci, to atstājot. Starp citu video bija nofilmējies divu stundu garumā, tikai pārējais nebija interesanti-redzama tikai mazgāšanas boksa sienaGrin
 
edmunds
Es arī tādus Vēsos no Madonas nezinu. 2012. un 2013. gadā braucu es ar Gunti (Rīga), Kārlis Vanags no Tukuma novada un Bargais no Madonas. Skaiti kā gribi, bet Vēsie ir Rīgas blice.
MC Wild Hogs!
 
turists
Nu jā, izslēgt kameru nevienam vairs prātā nieienāca.. Grin
P.S. ceru ka visi joku saprata un dikti neapvainojās. Smile
 
Guntis
edmunds rakstīja:

Es arī tādus Vēsos no Madonas nezinu. 2012. un 2013. gadā braucu es ar Gunti (Rīga), Kārlis Vanags no Tukuma novada un Bargais no Madonas. Skaiti kā gribi, bet Vēsie ir Rīgas blice.


Slikti,ka nezini.

Sákotnéj nav nekáda rígas blice,es nezin ko rīdzeniek no sevs tik dikti iedomājas ???

kā maskavieši kreivijā !

pasaules neba...
 
Iet uz forumu: