Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
RetroTūrists 2015
Dezinfektors
Šogad beidzot apstākļi sakrita tā, ka izdevās piedalīties RetroTūristā pirmo reizi Smile Man PATIKA. Pasākums ļoti pozitīvs, dalībnieki tik pat pozitīvi. Patīkami atrasties līdzīgi domājošo vidū Smile Organizatoriem- cepuri nost. Vienīgais kas nepatika bija mocīša dzīšana pa tiem briesmīgajiem putekļiem, bet ar to jau laikam jārēķinās katru gadu. Tāpēc uz nākošo gadu laikam būs jāsagatavo cita Jawa, kuru nebūs žēl tā skarbāk pamocīt.
 
turists
No putekļiem šajā pasākumā neizbēgt.. ja vien nenogāž lietus, bet tad būs DUBĻI! GrinGrin
 
Laacis_ar07
Tā viņš ir,man šogad bij piemērota jawa tieši lauzšanai.Pirmajā reizē sapratis būšu kas vēl jāuzlabo,jo krāsotās un dārgi lakotās jawas te nevajadzētu piesmiet!Grin
 
Guntis
Márci saki ká ir ! NEPATÏK nepiedalies ! Ko klusē?

NAV SPIESTA LIETA !
Labojis Guntis uz 07-07-2015 18:44
 
konuss
Ar moci ir jābrauc,nevis uz viņu,jāstudzina!
 
gacha2
Arī man šis RetroTūrista pasākums bija pirmo reizi. Tiešām patika. Paldies par to. Patika tas vienkāršums, draudzīgie cilvēki. Ēšana vispār bija ideāla. Un kā to visu var noorganizēt par 20 Euro, arī skaidrs īsti nav. Jā, arī man mazliet bija žel savas Jawiņas braucot pa tiem trakajiem zemes ceļiem, bet jā, tam jau laikam tas aparāts ir domāts. Smile

Un tas kā tika noslīcināts Urāls, sākumā šokēja, kā tā var. Bet redzot to čali, kurš visu nakti viņu mēģināja atdzīvināt. Ka viņš zin katru skrūvīti tam mocim, ka katra skrūve ir paša skrūvēta, domas krasi mainījās. Nevienam nav bildes, kur viņš no rīta zem klajas debess gulēja blakus savam dārgumam? Smile

P.S. Tikai mazliet šokēja tas, ka organozatoriem bija jālūdz kādam pa krūmiem savākt pudeles...Biju kaut kā pārliecināts, ka tā dara tikai urlāni, kuri neciena sevi un apkārtni sev apkārt..
 
Dalgo
content31-foto.inbox.lv/...G-3558.jpg

Lai Kārlis parāda savus moto amortizatorus, esot tur kko nobeidzis.. Grin
 
edmunds
Vēsos rezultātu tabulā 'nolaida' vēl pa vienu vietu lejā. Tomēr jūtams pieredzējušo biedru iztrūkums komandā Cool
MC Wild Hogs!
 
turists
Paskatās šito! : https://vimeo.com/132903716
 
konuss
Labs,tikai,priekš kam?
 
IvarsZ
Ar aizķeršanos arī bildes no Ivara:

www.flickr.com/...N05/SW42yz
 
Rich
Taisni laicīgi, paldies Ivar par foršajām foto......Wink
 
uldens
YouTube Video



kopsavilkums pasākumam,kā mācēju tā sanāca,tā kā ziemas vakaros varat paskatīties.......Wink
Labojis aivarsz uz 03-12-2015 23:23
 
Dalgo
Ar nokavēšanos!

YouTube Video
 
Kaarlis
cik noprotu, 2017 versijas nebūs nav info...
 
turists
OPĀ! Nja, esmu pāraizņemts ar visādām problēmām, pasākumiem utt., līdz ar ko vairs nerakstu plašus izklāstus katrā forumā un aprobežojies ar info uzturēšanu Facebook. Cerībā, ka lielākā daļa tur seko notikumiem un pastāsta arī tiem kas tur neapgrozās. Visā šajā jezgā esmu esmu pats sevi apčakarējis un neesmu ielicis šeit pat saiti uz RT2017 info lapu. Lai gan iesāku to darīt vienlaikus ar Retromoto.lv apziņošanu, bet izskatās, ka kaut kas no domas bija norāvis un šeit līdz publicēšanai neesmu ticis, biju pārliecināts ka ir izdarīts.
ATVAINOJOS!
 
Dalgo
Iekš to RetroMoto.lv
 
Iet uz forumu: