Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pa veco dzelzceļu uz... Ventspili!
uldens
Ja ir kāds no Tukuma puses, kas plāno braukt uz šo pasākumu, sazvanamies un sarunājam kādu tikšanās vietu!
tel.:29330805
 
Kaarlis
Laiks sarosīties. Tātad, starts 9.00 no spices stāvlaukuma. Tas nenozīmē pamošanās vai pulcēšanās brīdi. Tajā mirklī izbraucam. Vēlams ierasties ar pilnu bāku, jo nākamā apstāšanās un tikšanās vieta plānota Kuldīgā, Statoil Fuel & Retail, Ganību iela 22.
Neaizmirstam apčubināt trosītes, lampiņas un riepas, jo diena būs pietiekami gara un nebūtu vēlams kavēt ar mājās neizdarītajiem sīkumiem savus ceļabiedrus.
obligāti līdzi jāņem vismaz 2 kilogrami spara, 800 mililitri attapības, un pusotra kubikmetra veiksmes!~Grin
Tiekamies uz ceļa!
 
KarlisV
Būšu ~12:00 Kuldīgas Statoil
Laika apstākļi Kurzemē paredzami ļoti labi. Norvēģu meteo ziņas vēl nav pievīlušas.

Žēl kad nesanāk pieķert klāt pasākumu "Latvijas gada motocikls 2015" Ventspilī.
www.motopower.lv/...php?id=789
 
Guntis
Kuldīgā točj būs lietus,neatminos,ka kaut reizi ,kad esmu tur bijis,NELĪTU,LIETUS GALVASPILSĒTA .
 
Eduards
Braucienam pievienošos Kuldīgas Statoil DUS.
 
Laacis_ar07
Mani atturēja laika apstākļi!Pie maniim liist,veejs!,parasti braucu priekam,,nevis extreemiem pārbaudījumiem,.zeel ka vasara tas pa iistam nesākās,iepriekš sarunaato brīvdienu izmantoshu tehnikas uzlabošanai!
 
UgunsX
Bija doma piebraukt un sasveicināties, bet pamodos no rīta, paskatījos pa logu un sapratu ka jāguļ vien tālāk Grin Grin
 
Guntis
PALDIES ! Kárlim ,par jauko pasākumu !

Tiem,kas nobijās no trim lietus lāsēm... es neteikšu neko(labāk būtu klusējuši),bet ko es padomāju,labāk nezināt.
 
valdis 1
Brauciens izdevies!
 
Guntis
Ievilku elpu,mājās tupētājiem:
1. lietus beidzās pie zīmes -Jūrmala-.
2.Iegāza Kuldīgas Statoil(95),pēc tam ,kad Kandavas Statoil ielēju 98 moto sāka lidot. Citiem kreņķi bija nopietnāki. Tas ieildzināja -ekspedīciju-.

Visā visumā,bez sarežģītiem notikumiem.

3.Stiga bija interesanta,Kārlis aiz rokas NEVEDA,lika pašiem visu pētīt.Pieņemt lēmumu Grin bet mums visiem iepatikās Grin

4.Odometrs man klāt pieskaitīja 586km,viegli nebija Grin

5.Jawistu kompānija kā vienmēr draudzīga ,saliedēta,izpalīdzīga !

6.Bildes varbūt šovakar. es esmu piekusis ! (Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu,Dailes teātra izpildījums,kas redzējis sapratīs Grin )

7. Piemirsu,ka Venstpilī ,-piesējās- ļoti draudzīgs un sirsnīgs JAWA fans.Solīja šampi,vīnus un degvīnus.Visu ,ko mēs gribot un jebkura veida palīdzību(tas nebija joks)-par brīvu,tikai tāpēc ka viņam ar ir bijusi JAWA Smile. Vīrs pats teica,ka viņa iespējas neesot ierobežotas( ne ne tas nebija pilsētas mērs).
Saprazdams,ka kompānija pie stūres.Atnesa(uzsauca)atspirdzinošus dzērienus.
Labojis Guntis uz 17-05-2015 17:06
 
dzintars
Sveiki visiem jawistiem! Smilevispirms paldies Kārlim un visiem citiem šodienas pārbrauciena dalībniekiem par emocijām un superīgo pasākumu. Atbraucot mājās pirmais darbs bija piereģistrēties šeit ,jo pēc šodienas kļuva skaidrs ,ka tas viss patiešām priekš manis. Neskatoties uz slapjo dienas sākumu un aukstajām beigām ir gandarījums par paveikto un, skaidrs ,ka diena ir izdevusies .Paldies jums visiem par pozitīvismu un kopības sajūtu ,ka nepaliksi ar savam likstām uz ceļa viens.
Labojis dzintars uz 17-05-2015 08:46
 
valdis 1
www.zudusilatvija.lv/...bject/548/
Labojis AldisK uz 17-05-2015 10:59
 
aigars
Es arī, Smiltenes motostūmējs ar savu divriteni esmu zem jumta - šorīt pa slapjo līdz mājām - veiksmīgi. Šis bija mans ceturtais dzelzceļnieku pasākums, tāpēc vien , spītējot laika prognozēm, gribēju saglabāt savu reitingu dzelzceļa braucēju vidū. Protams, paldies Kaarlim par viesmīlību un ceļabiedriem par Jawas gara kompāniju, paldies arī jāsaka Ventspils sponsoram par mazajām koliņām , kas labi noderēja pie viskija naktī...Jā, un diena jau bija saulaina, tik tie rīti un vakari slapji un drēgni. Kopā norulleju apmēram 900km.
Aigars Birzniekos.Wink
 
bargais
Pāris stundas kā mājā. Braukšana nebija baudāma - lietus visu ceļu no Olaines līdz Madonai. SadTas pierādīja, ka mani ūdensnecaurlaidīgie moto zābaki tomēr nemaz tik necaurlaidīgi nav.Angry Toties apsildāmās ručkas - šādos laika apstākļos tā ir štelle!Smile
Paldies Kārlim par pasākumu. Paldies visiem "dīvaiņiem", kas piedalījās. Bija jauki, labi, ka lietus nelija (vakar).
Nobraukti 890km.
 
Guntis
Šis tas,pie īpašām vēlmēm uzrādam epastu.

foto.inbox.lv/...2015-dzelz
Labojis Guntis uz 17-05-2015 21:42
 
Guntis
Cerībā uz medījumu Grin
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/17-05-2015-dzelz/P1100222.sized.jpg

mednieku posteņu bija ĻOTI daudz.
 
Maris
Galīg dulli! Grin Man negribējās no garāžas ārā līst, bet Viņi roudtripā pa vecu dzelzceļu dodas! Visu cieņu! Smile
 
Guntis
Normāli neesam Grin esam Jawisti Grin
 
AldisK
Apsveicu visus ar dzelzsceļa apgūšanu. Mazliet žēl, ka šogad netiku. Vienīgais nelielais mierinājums, ka izlūkos ar Kārli šo stigu izbraucu. Kā sapratu, tad manis ieliktās bildes ar dzelzlceļa tiltu neredzējāt. Tā arī ir pareizi. Šie tilti atrodas Polijā. Polijas ziemeļpusē netālu no Krievijas-Kaļiningradas apgabala robežas. Šajā teritorijā dzīvojošie cilvēki pēc 1 pasaules kara nobalsojuši par iekļaušanos Vācijas valstī.Pēc 1 pasaules kara tad arī ši dubultā dzelzsceļa līnija uzbūvēta. Tiltu ir vairāki. Arī saglabājušies. Pati stiga gan ir diezgan aizaugusi un vietām diez vai ir izbraucama. Šie divi lielie tilti atrodas pie miestiņa Stanczyki. Augstums apmēram 35m. Iežogoti, un lai uz tiem uzietu jāmaksā kaut kādi nelieli zlotiņi. Mūsu naudiņās nekas traģisks, pat lēti. Pēc 2 pasaules kara dzezlzceļa līnija nojaukta. Vēl viena bildīte ar veco lielceļu šķersojot šo dzelzcelu. Gar ceļa malām akmens stabiņi. Vispār šī bijusī Austrumprūsijas teritorija ir interesanta ar līkumotiem ar kokiem apsta'ditiem ceļiem, mazajām pilsētiņām, muižām, pilīm un katedrālēm.
img_2030.jpg

Labojis AldisK uz 17-05-2015 22:47
 
Ernests
Malači, izskatās forši un mocīši ar diezgan kuplā skaitā pārstāvēti, putekļu mākonī laikam vizinājāties... Smile
 
Iet uz forumu: