Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
CZ 450
DarkChemical
Nu jā, kā jau no virsraksta var redzēt manā īpašumā ir 62 gada cz. Nevaru saprast. Tā kā gribētos labot, taču, gadus 4 atpakaļ uzsāku, un nozaga man motoru ar visu kārbu no garažas kopā ar daudz dažādām citām nesaistītām lietām. Pagaidām atlikušais no viņas stāv 2 kastēs.
Ss.lv sludinājumus pētu jau apmēram gadu, taču nevaru uztrāpīt neko jēdzīgu.

Tātad 2 jautājumi:
1. Vai vispār ir jēga mēģināt labot?
2. Un varbūt kāds zin, kur iespējams atrast viņai 175 kubu motoru ar kārbu. Zinu, ka var uzkraut kaut ko no jawas, taču, ja taisos taisīt gribas kārtīgi, nevis "kā sanāk".

Paldies,
Ģirts
 
AldisK
1. Vai ir jēga to atjaunot, jāizlem Tev pašam. Cik tas Tev ir svarīgi un kāda ir interese par to. Mūsdienīgu modernu motociklu Tu neiegūsi. Iegūsi smuku retro motociklu. Pie tam, čezetas nebija tik izplatītas, kā jawas, bet arī vienīgā Tev nebūs.
Es protams pieņēmu, ka Tev uz to moci dokumenti ir kārtībā un Tu varēsi legāli rādīties uz ceļa. Ja kaut kas nav ar dokumentiem, tad diezvai ir liela jēga atjaunot.
Ja gribi to visu atjaunot, Latvijā droši vien būs grūti kaut ko atrast. Droši vien izdevīgāk nopirkt visu donoru moci bez papīriem. Diezgan liels piedāvājums ir Čehijā, vienīgi jātagādā uz Latviju. Ja, nu kas, Tad to var apspriest, bet tad uz PM.
Vari paskatīties šeit.
http://motorky.bazos.cz/veterani/
 
Kaarlis
Ja radīsies tāda vajadzība, man ir šis tas no kārbas un sajūga detaļām, varbūt vēl kāds sīkums. Pa ziemu viens tāds dzinējs tika norestaurēts. Latvijā tādi mocīši reģistrēti ir gauži maz- Iespējams ka tikai 1. Ir vel bez dokumentiem reanimētie. Ja papīri ir, jēga celt augšā stipri lielāka kā jawu.
 
kaasiits3
Savukārt es zinu vienu šķūnīti kur stāv ļoti noputējusi ČZ 175! Varbūt ar saimnieku ir iespējams kaut ko sarunāt! Kad prasīju viņam par dokumentiem atbildēja tikpat kā nav , bet kā donors.....PS telefona nr man ir ja nav mainījies!
Labojis kaasiits3 uz 06-05-2015 10:05
 
DarkChemical
Piedodiet, ka nesanāca ātrāk atbildēt.
Nu jā, dokumentus teorētiski vajadzetu varēt nokārtot. Mocītim ir vēl vecā PSRS pase, un teorētiskais īpašnieks arī ir pazīstams.
Doma jau atjaunot bija sen, taču ar laiku un finansēm bija par īsu. Laika vel jau projām nav, taču ar finansēm ir mazleit labāk.
Nu ja, reāli interesē iegādāties donoru.
 
AldisK
Es tad ieteiktu vispirms sakārtot dokumentus. mocis jāatrāda komisijai un vecais īpašnieks un dokumenti uz šo īpašnieku ir tad nēeādu problēmu nevajadzētu būt. Vienīgi mocim aptuveni jāiskatās pēc moča. Apmērām jābūt kaut kā kopā saskrūvētam. Ar rezerves daļu kaudzīti uz CSDD nevajag braukt.
 
DarkChemical
AldisK rakstīja:

Es tad ieteiktu vispirms sakārtot dokumentus. mocis jāatrāda komisijai un vecais īpašnieks un dokumenti uz šo īpašnieku ir tad nēeādu problēmu nevajadzētu būt. Vienīgi mocim aptuveni jāiskatās pēc moča. Apmērām jābūt kaut kā kopā saskrūvētam. Ar rezerves daļu kaudzīti uz CSDD nevajag braukt.

Bez motora jau ar nevar. Nedomāju, ka šie dos reģistrāciju mocim bez motora.
 
oilmaster
Lai veiktu numuru salīdzināšanu, var iztikt bez motora. Galvenais, lai mocis kaut cik komplektā. Motora nr. CSDD neinteresē un netiek uzskaitīts.
 
KarlisV
oilmaster rakstīja:

Lai veiktu numuru salīdzināšanu, var iztikt bez motora. Galvenais, lai mocis kaut cik komplektā. Motora nr. CSDD neinteresē un netiek uzskaitīts.


No personīgās pieredzes pietiek ar rāmi uz riteņiem (bez bākas, sēdekļa utt).
 
Gatcha211
vai šeit nav kaut kas derīgs.
www.ss.lv/...nikeo.html
Labojis AldisK uz 08-05-2015 21:06
 
DarkChemical
Paldies par atbildēm. Sākumā mēģināšu laikam tomēr noreģistrēt, un tad kaut ko taisīšu.
Paldies arī par linkiem.
Tad nu, te kaut ko ierakstīšu, kad kaut kas virzīsies uz priekšu.

Merged on May 11 2015 14:56:41:
Biju iebraucis Liepājas CSDD (pats dzīvoju Liepājā), šamie teica, ka pie pārreģistrācijas mocim esot jābūt pilnā komplektācijā, tas ir, ar visu motoru, izpūtēju utt...
Sad
Labojis DarkChemical uz 11-05-2015 14:56
 
Iet uz forumu: