Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa ielās un uz ceļiem.
valdis 1
Lai gan pavasaris izdevies diezgan nesilts, esmu norullējis te pa rajonu aptuveni 1300 km, taču nevienu jawistu nav nācies stikt. Kur visi IR???Cool
Labojis AldisK uz 12-07-2015 14:27
 
kergers
Tiek liktas tiesības. Un tad rullēs Smile

Lai gan pašā Rīgas centrā kādu senāku agregātu var redzēt labi, ja pāris reizes mēnesī. Iespējams gan pagados ne tai īstajā laikā un vietā.
 
modza
valdis 1 rakstīja:

Lai gan pavasaris izdevies diezgan nesilts, esmu norullējis te pa rajonu aptuveni 1300 km, taču nevienu jawistu nav nācies stikt. Kur visi IR???Cool

Bet pashapzina toties kaa pieaug- braukaa te visaadas Hondas, Suzuki, utt, bet Tu ar Jawu vieniigais...Smile
Ir, ir Jawas manamas Riigas ielaas. Pirmdien vienu redzeeju Dzutas- Viskalju ielas rajonaa.
 
Guntis
% JAWA skaits pret motocikliem? 1:300? 1:1000 ? Cik daudz motociklu ielās?
uz to daudzumu ,cik apmēram JAWA ?

Ja uz atklāšanu,tusiņiem ap 50,tad ikdienā LABI JA 10 .
 
UgunsX
Nu, nu, tā jau nav, ka nav. Šodien aizbraucu uz TA un tur jau divas jawas priekšā Grin
 
valdis 1
Viena laikam bija mana!Frown
 
Guntis
Ne uzspéju Grin es nokomentēt Grin

KAD !

Braucot uz TA ,samāts IVARS,BET mūs abus piefiksējis ARNIS ! Grin

Par piedzīvojumiem pie TA jau rakstīja Grin

Par satikto -oilmaster- (bieži satieku),un atkal Arni Grin es paklusēšu Grin

P.S. atbraucot mājā no TA vairs nedega viens pagrieziens un bremžu uguns(lampiņas bija izdegušas !!! ).

TA pa -0- pie Zeķīša !
Labojis Guntis uz 14-05-2015 21:01
 
Guntis
Kad es redzu Aivaru braucot(mums fazendas vienā virzienā)-es arī nerakstu Sad
 
Guntis
Vakar Sarkandaugavā (tilta iela) sirsnīgi sasveicināta ČZ (jaunā).
 
valdis 1
Redzēju, nobrauca gar Raimonda bodi!
 
Eduards
Vakar uznāca iedvesma, izlēmu šadus tādus darbus veikt autiņam. Izjaucu, noņēmu daļas un ar paraugiem aizbraucu lidz auto daļu bodei "Grosauto", Jelgavā. Ieeju, sasveicinos kā man uzreiz, o, pirms kāda laiciņa arī viens esot bijis ar Jawa 360 pēc daļām. Jautājums, kurš vēl brauc ar Jawa 360 pa Jelgavu un tās apkārtni?Wink
 
Dalgo
Šoreiz ne par Rīgu..
Svētdien uzsākām braukt ap Latvijas kontūru, un pirmdienas pēcpusdienā uzskrējām virsū vienam Jawistam:

content31-foto.inbox.lv/albums/d/danston/Ap-Latviju-2015/IMG-2813.jpg
content31-foto.inbox.lv/albums/d/danston/Ap-Latviju-2015/IMG-2826.jpg

Tā teikt iesildījos pirms Somijas, 6 dienas, un lieta darīta Smile
 
dzintars
Sveiki visiem šodien pēc četriem braucu caur Salacgrīvu Statolā redzēju paprāvu pulciņu ar Jawistiem laikam devās uz Suomi pasākumu Smilenu tad lai labs ceļš un neviena nagla
 
Kaarlis
Tā nu bija gan! Tagad esam Tallinā pie alus kausa
 
Guntis
Vakar satikts Jānis(no Berģiem) ar JAWA 638.
 
Guntis
nav korekts virsraksts...

kāpēc TIKAI Rīgas???

1. Samāts intensīvi !!! Pēteris,Kristaps,Aivars,Kārlis uz Talinas šosejas (čoperizēts jawists Grin ,bez JAWA). Sveiki mājās !

2.Īsi pirms 20:00 uz V-grāvja tilta. PREZIDENTS un viņa svīta(ceturtais bija Raimis),piektais stingri atpalika. Biiu ar velo uz tilta.
 
UgunsX
No rītiem, ejot uz darbu, pa Piedrujas ielu man regulāri garām pabrauc Jawa, ap 7.15 tas parasti notiek
 
Eduards
Šodien pēc 11:00, Grēcinieku un 11. novembra krastmalas krustā tika samāts Arnis. Ja nemaldos, vēlāk, arī Arnis, tika pasveicināts uz Ganību dambja.Smile
 
Guntis
Vakar V-grávī ieradās divas JAWA(ap 13:50). Samātas no vellapēda.

omītes.
 
aivarsz
Nerīgā- Carnikavā vakarpusē biju bezgala pārsteigts savā ieliņā izdzirdot 638 dziesmu. Izbāzu degunu uz ieliņas, lai ievērtētu, kas par brīnumiem- un raugi- pārgaujas Gacans ar savu īpašā krāsojuma mocīti tapa satikts. Forši.
 
Iet uz forumu: