Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa ielās un uz ceļiem.
rechijs
Tas bija mans bràlis. Šis teica ka kautkàds jawists esot satikts...
Šis bija atbraucis uz Ogri. Kopā pavizinàjàmies
[img]http://i65.tinypic.com/28b5hyp.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Laacis_ar07
Sestdien centrā uz Voldemāra ielas sastrēgumā stāvēja jawa360..?Sarkandaugavas virzienā.Nesapratu kurš tas bij,jo bij jamauc iedegās ilgi gaidītais zaljš!!
 
Guntis
Ap 18:25 P.Brieža ielas maliņā nobēdājies saimnieks ar 634,kaut ko bakstījās...
 
kergers
Guntis rakstīja:

Ap 18:25 P.Brieža ielas maliņā nobēdājies saimnieks ar 634,kaut ko bakstījās...


Un es jau cerēju, ka nepamanīs Grin TIk ļoti nobakstījos, ka beigās dabūju stumt uz mājām Grin

Respektīvi, pārlējās tā, ka vienam pašam ne čiku ne grabu. Un protams, ka aizbraucot ieliet benzīnu svečatslēga palika mājās uz plaukta. Pēc tam pagalmā savedu kārtībā un viss gāja rūkdams. Īsāk sakot, par savu glupību ir jāmaksā Smile
 
Vilcins
Nezini vai ka jakurbule jawa kad ir parlejusies?

Maksimali sagaz uz kreiso pusi un kurbule
 
kergers
Pabūts pie Kārļa, paldies par tehnisko palīdzību un jaunām zināšanām. Un atpakaļceļā uz Salu tilta Jūrmalas virzienā saskatīts tandēms - omīte un kāds jaunāka gadagājuma rumaks braucam pāri.
 
rechijs
Asinu zàģim ķèdi...dzirdu... jawa rùc... skatos viens ar çeźu atripojis.
Izbraucám mazu lìkumu kopá Wink
[img]http://i65.tinypic.com/15xst5f.jpg[/img] is not a valid Image.
 
rechijs
[img]http://i64.tinypic.com/k17uv.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Guntis
Jaunciema gatvē samāta 360+pasažieris(pēc 19:00). Brauca ar iedegtu -kapu lukturi-,diezko droši tas nav...
 
Spark
Dzīve pati par sevi nav droša.
 
Guntis
Ap 18:54 Krastmalā(Rīga) pieķerta JAUNA vecā JAWA,devās Akmens tilta virzienā.Zinu divus kam viņas ir,bet kurš tas bija ?.

Pieķerts Andis un Oilmaster kaut ko buroties ap JAWA motociklu(pēc 19:10).
Labojis Guntis uz 12-04-2016 21:03
 
Vilcins
Tas biju Es un Rechijs,ka reiz no Jawa bodes,nopirkts ko vajaga un paplapats ar Andi un Oilmaster
 
Vilcins
content32-foto.inbox.lv/albums/a/atamansvilks/jawa/IMG-20160412-WA0015.sized.jpg
 
morgans
Es ar šitos divus(Vilcins un Ko) piefiksēju ar skatu Akmens tilta virzienā un tieši ap to pašu laiku.Smile
 
Guntis
šoreiz laikam JAWA pagalmā,slēgtā un apsargātā ,un tā aizslēgta ar piekaramo atslēgu. Zili pelēka,bez kurbuļa gumijas... 360.
1362 .ATSAUCĀS !

P.S. Apnika skaidrot,ka nav mana Grin Bildes sekos .
Labojis Guntis uz 13-04-2016 14:53
 
uvisgo
Šodien ap 15:30 Zemgala gatves un Brīvibas ielas krustojuma redzēta skaista 638tā jawiņa stāvam ar visu saimnieku blakusGrin
Labojis uvisgo uz 13-04-2016 19:13
 
Guntis
Pēc satiktā JAWA daudzuma,man liekas ka kāds ir par daudz Grin
 
kergers
Uz Pulkveža Brieža krusta Centrālās stacijas virzienā aizdevās 634. Jawa ar blaķeni TB 3487, ja nemaldos par cipariem Smile
 
Iet uz forumu: