Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa ielās un uz ceļiem.
kergers
Guntis rakstīja:

Vakar redzēts Raimis laižam,vizuāli ar Eduarda(?) JAWA ?


Nekļūdies. Tā arī bija. Par testa brauciena vajadzību gan jautā pašam saimniekam.
 
rechijs
ar Pēteri sestdien piegāzējām Ogres ielas.
Ogres svētku noskaņās pie reizes pamērojāmies jawu spēkiem uz Daugavpils šosejas.
Bija riktīgi labais Smile
[img]http://i58.tinypic.com/2eqbbih.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://i59.tinypic.com/2mxmzjc.jpg[/img] is not a valid Image.
 
morgans
Tikko uzLietuvas robežas sapiegoti Karpatu braucēji!
 
rechijs
Šodien ar Pēteri ...
@csdd Rīga
Atrādījām savus kapļus "Rīgas Motormuzejam"

[img]http://i59.tinypic.com/ztghs6.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://i59.tinypic.com/35bhu35.jpg[/img] is not a valid Image.
 
aivarsz
Šovakar ap 20.00 starp Garupi un Garciemu virzienā Rīga braucošs, sastapts un savstarpēji laipni pasveicināts kāds onkulītis uz 634/638.5? Mocīša. Braucu ar nejawa un ātrumā neatpazinu.
 
Laacis_ar07
Vakar izgāzu līdz ķegumam ar savu 360,palūrēt blaķeņu gonku,nevienu citu jawa nesatikuFrown toties trīs automašīnas mani apdzenot pamirkškināja avareikas,,dabūju arī lietu,,labu lietu,,lab ka bij līdz citas drēbes!
 
gacans
Vakar ar mazliet pavizinājamies, Gauja-Ērgļi-Mālpils-Sigulda-Ragana-Murjāņi- Saulkrasti Gauja !!! Nobraukti apmēram 270km !!! Divas Jawas un viena Honda ..... Ideja, ka jābrauc uz Ērgļiem radās ap 15.00.izbraucām ap 16.00 ,ar visām vakariņām Raganas ķēķī ,mājās ieripojām 22.00...... Siguldā LN pildot degvielu ,meitene apjautājās ,vai kāds Jawistu saiets ,pirms mums esot vēl 6gab. pildījušās !!!!!!
 
siguldietis
Vakar ar Richu aizbraucām līdz Līgatnes pārceltuvei, tur mums pretīm brauca 638, ar tieši tādu pašu vējstiklu kā Retajam, protams, uzpildījāmies Siguldas LNSmile Kuri ir tie pārējie četri?!
 
morgans
Nu jau rodās tā sajūta ka Jawu skaits paliek arvien lielāks. Kamēr stāvēju šodien pie veikala...trīs onkulīšiem parādījās miklums acu kaktiņos. Viens atzinās ka šķūnītī ir Jawiņa un šis tika nosūtīts uz Ganību dambi.Wink
 
Spiker
Šodien Lācis (ja nemaldos) ap 13.00 nobrauca gar manas sievasmātes logu, pie bijušā CSDD Jēkabpilī. Ķivere bija labā, tāpat kā pats mocis... Grin
 
Laacis_ar07
Spiker rakstīja:

Šodien Lācis (ja nemaldos) ap 13.00 nobrauca gar manas sievasmātes logu, pie bijušā CSDD Jēkabpilī. Ķivere bija labā, tāpat kā pats mocis... Grin
Es katru dienu tā braukāju uz darbu,ar auto jau sen neesmu pārvietojies!Cool13tos bij kad atgriezos no pustdienām,,un bik pamainiju maršrutu,citād jau braucu caur apli!
 
otomars
pasveicinaats laikam Raimis uz apvedcelja
 
valdis 1
Šodien Ķekavas statoilam garām pabrauca Guntis(jawa 634) sēdēju malkoju kafiju. Man uzmeta skatienu , taču nepasveicināja. PROTAMS, kā, pēc gan!??? Es taču biju ar HD.
 
Guntis
Sad steidzos uz Rīgu no observatorijas,-trafiks- bija saspringts,pa malām neskatījos Sad

Mani pamanīji cikos? (es biju ceļā uz -obseni- ? vai atceļā? )
 
Guntis
šodien ap 7:06 uz Ganību dambja samāta -vecenīte-,devās -sarķenes- virzienā.
P.S. samāju tevi no VW.
 
valdis 1
Tas bija ap 17 00. Devies Rīgas virzienā. Un vēl vakar vienu apdzinu uz krasta ielas , uzreiz aiz dz.tilta. Vecenīte ar blaķeni.
 
Guntis
Ap 18:35(šodien) Carnikava,ČZ -vecenīte- saspiegota (brauca divatā).
Nogriezās no galvenās ielas Gaujas virzienā.
 
Guntis
5.09
No Rīgas devās ārā ķiršu sarkanā 634(ap 17:45).

6.09
Jánis(JAWA 638 ar blaķeni un pasažieri tajā) no P Smile šodien ap 15:00 zagās pa Jūrmalas šoseju uz Rīgu Grin Pfft
Samirkšķināju ar -avareikām-,tik domāju ka nesaprata Grin
Labojis Guntis uz 06-09-2015 20:26
 
PinkuJanis
No Gunta modrās acs ir grūti pasprukt nepamanītam.
Laiciņs bija foršs un ar Peppiju blaķenē aizlaidu līdz pilsētai. Godīgi atzīstos- nepamanīju sveicienu, bet paldies!
 
Guntis
Pamaníts RETS,18:50-18:55 pagriežoties no Merķeļa uz Kr.Br ielu.
 
Iet uz forumu: