Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 4

Lietotāji šobrīd: 1
aivarsz

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Bagāžnieki un koferi
uldens
Mans otrais mocīts ar bagāžnieku un koferiem...
1_1.jpg 2_5.jpg 3_1.jpg 4_1.jpg 5_1.jpg 6.jpg 7_3.jpg
 
konuss
Labs,kur,krāsoji? Pilnai laimei,hromēti dupīši un izpūtējiem galus,pa 90 grādi,horizontāli,super!
 
dzintars
Labi paveikts darbsSadizskatās super ari gribu ko taduAngry
 
RaimondsB
Labs. Izskatās patiešām labs!
 
Kaarlis
Man gan jāsaka tieši un atklāti- 360 jawas bagāžnieka atdarinājums. Smags un neveikls. baigā vienveidība. Puslīdz kvalitatīvi norestaurētam mocītim savu īpašo tēlu var piešķirt vienīgi ar papildaprīkojumu: vējstiklu, bagāžnieku, spoguļiem un citām lietām. Bet nu, kas jau saimniekam patīk, tas patīk.
 
Guntis
Nu un ,kas ka pielāgots? Arī 360 viņš ir paštaisīts Grin

Arī manai 634 ir pielāgots PSRS laikā ražotais unisex grabažnieks Grin

Izskatās labi,funkciju pildīs. Pēc bildēm spriežot,kad sieva izdzīs no mājas,tad VISU varēs aizvest pirmajā piegājienā Grin

Lai labi kalpo ! Smile
Labojis AldisK uz 22-05-2015 09:39
 
AldisK
Pielāgots tur nekas nav. Taisīts pilnīgi no jauna. Tiesa gan, par pamatu ņemot kādreiz izstrādāto šo 360 bagažnieku. Zinu šā izstrādājuma autoru. Manai 360 ir šis pats autors. Nerūsējošā tērauda caurules. Kalpo ļoti labi. Man jau šķiet, ka nekādu dižo Ameriku jau nevar izdomāt. Stiprinājuma vietas jawai nav īpaši daudz un savi fizikas likumi jāievēro. Mēģināju kaut ko fifīgāku uztaisīt kalifornijai, nesanāca salūza. Būs vien jātaisa garās atbalsta kājas uz pasažieru kāpsli. Dikti jau gribējās bez tā iztikt.
 
oilmaster
Labs, viens no retajiem, kvalitatīvs un praktisks risinājums. Man k-kā aizmugures kaste neiet kopā ar motociklu. Sānu elegantas, starpcitu JAWA orģinālie koferi.
 
Iet uz forumu: