Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Videoreģistrātors INNOVV C3 motociklam
Aigars_R
Esmu atradis un iegādājies sev videoreģistrātoru INNOVV C3, kurš ir domāts primāri izmantot uz motocikla. Aparāts tiek ražots Ķīnā.
Pati svarīgākā īpašība šim komplektam (manā skatījumā) ir tā, ka pati kamera ir neatkarīga no bloka un ir ūdens izturīga. Kameras vada garums ir 1,5 m.
Pats bloks ir alumīnija korpusā, maza izmēra. Mīnuss ir tas, ka nav ūdens izturīgs, bet pie tā var piestrādāt.
Uzņemtā HD video kvalitāte ir (manā skatījumā) ļoti laba.
Aparāts atbalsta atmiņas kartes līdz 32 Gb lielumam.
Komplektējot pirkumu var izvēlēties:
1. Bloku nokomplektēt ar bateriju vai kondensātoru (labs variants motocikla versijai)
2. Kameru ar 90 vai 120 grādu uztveršanas leņķi.
3. Liels piedāvājums ar stiprinājumu, vadu un citu nepieciešamo paildaprīkojumu par ļoti demokrātisku cenu.
Mana nokomplektētā komplekta cena ar muitas nodokli kopā bija 148.00 euro.
Pirku tieši no ražotāja. Pats sūtījums bija bezmaksas.Sūtījums līdz Rīgai atnāca nedēļas laikā.

Šeit būs ražotāja, pārdevēja info:
http://www.innovv.com/#!the-c3/ckmf

Šeit būs neatkarīga eksperta viedoklis, kā arī iespēja lejuplādēt kvalitatīvus uzņemtos video failus apskatei:
www.techmoan.com/...amera.html

Esmu uzlicis šo aparātu uz savas JAWA 638 modeļa.Te būs arī bildes ieskatam.
dscn2349.jpg dscn2334.jpg
 
Kaarlis
Videoreģistrātors ir laba lieta, taču ir pāris ne īsti skaidru lietu: Tev gan jau tāpat, ka dažiem citiem jawa nav vienīgais mocis motoparkā un sanāk ka reģistrātoru uzmontējot stacionāri vari lietot tikai uz konkrētā braucamrīka. Kaut kā nav loģikas. Un otra lieta: Noskatijos reklāmas video un viešās šaubas, ka ierakstā būs iespējams atpazīt automobīļa nimuru.
 
Aigars_R
Laikam tomēr neesmu visu izstāstījis līdz galam. Jā, man kā daudziem citiem, ir vairāki transporta līdzekļi .Un tieši tāpēc es izvēlējos konkrēto modeli (jau sen un daudz esmu pētījis videoreģistrātorus šādam nolūkam), lai būtu praktisks, jo ir iespēja nopirkt atsevišķi kameru (cena=35.00$), barošanas bloku(cena = 1.00$), kameras stiprinājuma skavu(cena=1.00$), un paša bloka stiprinājumu(cenu nevaru nosaukt, bet nepārsnieks 10.00euro). Ar šādu komplektu es varu nokomplektēt vajdzības gadījumā katru savu transporta līdzekli. Pašu reģistrātoru atliek pārlikt sagatavotajā vietā un saštekerēt divus savienojumus uz man nepieciešamā transporta līdzekļa.
Par uzņemtā video kvalitāti. Mašinu nummurus ,ļoti labi var saskatīt apturot video ierakstu.
Skatāmā video kvalitāte ir ļoti atkarīga no tā, cik kvalitatīvi ir spējīga ierīce atskaņot skatāmo video. Piemēram uz sava garāžas kompja, es labu video nevaru dabūt, bet uz jaunāka ar iespējams labākiem aparatūras parametriem, video ir labs.
Piebildīšu, ka ieraksta stabilizācijas funkcija ar ir diezgan augstā līmenī. Ņemot vērā, ka man jawai, nav balansēts priekšējais ritenis un ir pastingra priekšējā dakša, līdz ar to ir vibrācija, kura nebūt nav atsaukusies uz uzņemtā video kvalitāti.
Čalis, kurš ir izstrādājis un uzražojis šo produktu, to attīsta un pilnveido kopā ar motobraucēju, lietotāju ieteikumiem. Viņa mērķis ir izstrādāt produktu tieši priekš moto braucējiem.
Šeit būs iespēja palasīt info kādā citā forumā:
www.advrider.com/...?t=1005421

Šādi biju nokomplektējis savu komplektu:
dscn2316_1.jpg

Labojis Aigars_R uz 27-06-2015 09:13
 
rechijs
Forši jau ir. Katram savas spēļmantiņas Smile
Manuprāt diezgan padārgi.
Tāpat arī ja ir vēlme pārlikt uz citu moci atkal jāčakarējas un jāsprauž vads, jāslēpj pats aparāts.
Es vairāk sliecos uz GoPro vai alternatīvajiem variantiem kuri stiprinās visur citur tai skaitā uz ķiveres, tādiem, kurus var arī citiem mērķiem lietot...
Tas, protams, ir tikai mans viedoklis.
Video kvalitāte laba..
PEACE Wink
 
turists
GoPro ir lēti..? Grin Tās taču ir nesalīdzināmas lietas! GoPro Tev, kā likums vajadzīgajā momentā nebūs ieslēgts vai būs nosprādzis jo batereja neko ilgi netur, vai atmiņas karte pilna. Protams, dod Dievs, ka nevienam motociklistam tāds vajadzīgais brīdis NEKAD nepienāk!
 
Guntis
GoPro 4(?) NAV dārgi.
 
Iet uz forumu: