Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 5

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 2015. Carnikava. Diskusijas.
aivarsz
Šinī tēmā mēs varam visi izteikties, diskutēt, nākt ar gaišām domām un idejām, protams, kritiku par pasākumu, u.t.t., kā arī, savlaicīgi pieteikt savu dalību ikgadējā Jawa lietotāju un viņu ģimeņu kopīgajā pasākumā.

Detalizēta informācija par pasākuma organizācijas finesēm, pasākuma plāniem un izmaksām taps publicēta slēgtajā tēmā "5. Jawa saiets Carnikavā 2015. Annual Rally.
Information" bez komentēšanas iespējām.
Parunāsimies šeit.

P.S. Ja kādam šķitīs lietderīgi un iespējami ieskaitīt savu dalības maksu pasākumā jau iepriekš, būsim tikai pateicīgi, ja atvieglosiet mūsu pirmspasākuma izdevumu slogu. Šobrīd vēl notiek izmaksu kalkulācijas darbi, bet provizoriski jārēķina 25 Eur dalības maksa no cilvēka. Protams, iespējamas izmaiņas, cerams, pozitīvas. Un, domāju, priekšapmaksas cilvēkiem, izmaksas varētu būt nedaudz samazinātākas, kā citiem.
Konts un precizētas dalības maksas sekos. Galvenais- rezervējiet sev brīvu augusta priekšpēdējās nedēļas nogali un labu garastāvokli!

Ar cieņu, Aivars.

Un tiekamies kārtējā, jubilejas, jeb piektajā pasākumā ar gaišām domām un emocijām.
 
aivarsz
Information about “Carnikava lamprey”.

The so-called “Carnikava lamprey” is a lamprey (Lampetra fluviatilis) which is caught in a certain region: on the River Gauja within the territory of the District of Carnikava.
Fishermen have plied their trade in Carnikava for centuries. Lamprey fishing was one of the main sources of income for Carnikava Manor, which was built in the 17th century. In the early 19th century, plentiful supplies of Carnikava lamprey could be found in both Warsaw and Berlin. Today, Carnikava is the only place along the banks of the River Gauja where lamprey fishing is still permitted.
Facts and appearance: a slim, long snake-like cyclostome with a bare body whose mouth is like a sucker; the lamprey has no ventral or pectoral fins. It can reach a length of 52 cm and weight of 250 g, while its spinal area and the upper side are dark bluish green, bluish grey or greenish brown, while the lower side and ventral region are grey, golden or white. They live for up to seven years and spawn in rivers, and also spend from one to three years of lives living in the sea. Migrations distancing of up to 250 km and relocation speeds of 13 km in 24 hours have been observed.
Lamprey spawn from May to June at depths ranging from 0.2 to 1.5 m. The male forms a redd - a nest which is deepened by the female who then deposits the eggs there. From one to six males spawn in the company of a single female. They spawn only once during the course of their lifetimes. Approximately two weeks after spawning, the female dies.
Preparation: can be cooked in various ways (fried, grilled or served in a soup or salad), but the best known recipe in the District of Carnikava is charcoal grilled lamprey.

Lamprey Festival is happening only in Carnikava Municipality - in the Kingdom of Lamprey. The Festival symbolizes lamprey fishing season opening. Festival participants and guests can enjoy variety of activities - sports, boat parade, musicians, concerts etc.
 
aivarsz
Testa režīmā salikta nojume Slavenajam Matkules Orķestrim 6x3m. Ceru, ka vietas pietiks. Smile
1436548177741.jpg

Labojis aivarsz uz 13-07-2015 10:59
 
morgans
Izskatās labi Smile Spēkā arī mans piedāvājums.
rsz_p5266854.jpg

Labojis morgans uz 13-07-2015 17:34
 
aivarsz
morgans rakstīja:

Izskatās labi Smile Spēkā arī mans piedāvājums.


Izskatās labi. Neatsaku nevienam piedāvājumam, ja vajadzēs, būs kur atkāpties. Arī Uulēns ir rezervējis vienu telti no ENC katram gadījumam, man šobrīd ir 6gb kopā sajūdzamas 3x3m būdiņas, bet ceru, ka tik daudz vis nevajadzēts, jo ir aizrunāta gigantiska jurta kopsēdēšanai. Redzama fonā.
www.vaidavaskauss.lv/pictures-galerijas/62/big_2015051917465334.jpg

Jautājums visiem. Varbūt, kāds var izlīdzēt ar sarkanbaltsarkanajiem ceļinieku piloniem vai līdzīgiem priekšmetiem? Es šeit domāju k-ko tādu:

[img]http://www.ir.lv/upload/image_file/name/2015_01/71256/piloni-media_large.jpg[/img] is not a valid Image.
Labojis aivarsz uz 14-07-2015 00:03
 
aivarsz
Augsti godātie foruma lietotāji. Ja esat nolēmuši ar savu klātbūtni pagodināt ikgadējo salidojumu, lūdzu esiet aktīvāki reģistrācijā šajā foruma sadaļā, neatliekot to uz pēdējo brīdi. Tas ir diezgan svarīgi, lai kalkulētu izmaksas un savlaicīgi informētu provizoriskos pasākumā iesaistītos ļaudis, piemēram, ēdināšanas u.c. pakalpojumu pilnvērtīgai nodrošināšanai. Kā pieredze rāda, tieši foruma nelietotāji ir lielākais pārsteiguma faktors pēdējā brīdī, kas vienmēr jāņem vērā.
 
aivarsz
Carnikavas mājas lapa uz šodienu saka tā:
carnikava.lv/...22-augusta
 
aivarsz
Starp citu:
Pasākuma ietvaros, sestdienas vakarā, pēc kopīgām vakariņām, būs arī loterija, ko nodrošinās salidojuma sponsori.

Katram pieaugušam dalībniekam jau reģistrējoties, bez maksas, viena biļete tiek uzsaukta.

Biļešu tirāža ir ierobežota- 120 gb. Laimīgā biļete- vismaz katra trešā.

Lielā balva- BELL costum 500 atvērtā tipa ķivere tieši tavai galvai ~190 Eur vērtībā no JAWA veikala.
YouTube Video

Būs arī citas vērtīgas balvas- profesionāls instrumentu komplekts ~ 80 Eur vērtībā, dažādi vērtīgi moto piederumi, apkopes līdzekļi, aksesuāri, detaļas... un vēl šis un tas.

Loterija neliks jums vilties!

Ja kādam šķitīs, ka vajag papildus iegādāties vēl kādu laimīgo loterijas biļeti pasākuma gaitā, par papildus ziedojumu 5 Eur, tas kļūs iespējams īsi pirms loterijas, laika posmā, kad atgriezīsimies no kopējā izbraukuma bāzes vietā Porto Resort, līdz loterijas sākumam.
Lai veicās!
Labojis oilmaster uz 14-08-2015 14:42
 
ImantsLG
"$" zīmīte pie reģistrētā viesa nozīmē, ka nauda jau ir ienākusi kontā. "+" zīmīte nozīmē, ka viesis ir veicis papildus ziedojumu pasākuma veidošanai.

1. Aivarsz- 2 cilvēki $+
2. AldisK 2 cilvēki=2 - $
3. Pēteris=1 - $
4. Uldens 2 cilvēki=2 - $
5. otomars=1 - $
6. Edmundo+1 =2 - $+
7. Aigars - 1 - $+
8. Siguldietis + līdzbraucēja =2 - $
9. Oilmaster =2 gb $
10. Morgans 1+2 =3 $-2 cilvēki
11. Max + līdzbraucēja =2
12. Kaarlis 2 + 1 bērns $
13. Rich + 1 = 2 - $+
14. Bargais + 1 = 2
15. Guntis P. + 1= 2
16. Kauko Suntioinen (FI) +1 =2
17. Veikko (FI) +1 =2
18. Erlands+1=2 - $
19. PinkuJanis + 1=2 - $
20. Arnis Grinbergs - $+
21. Aigars Rullis(Aigars_R) = 1 - $
22. Jānis Romanovskis + 1 = 2 - $
23. Egons=Juris+1=2 (retrojawa.lv)
24. Aigarsz (Aicis)+1 =2 $+
25. Uleens + 1 + bērns = 3 $- 2personas
26. Laacis_ar07 =1 + 1? - $+(
27. voldis 1+bērns
28. Aldis Šķesters - $+
29. Gatcha211=1 - $+
30. Archa -1=$+
31. Raimonds + 1 =2
32. Guntis - $
33. ZXZ(I.Blažēvičs)=1 cilv
34. Gundars, Evija = 2 $
35. Nauris 2cilv+ 1 bērns $
36. Rets(Retais) 1
37. Ojārs Ārstenieks 1
38. Gatis (Gacans) 1
39. Andris 1
40. Arnis G 1+2=3
42. Jancic 1 $
43. Briiivs kārtas numurs!
44. Vecaiss 1
45. KarlisV- 1+1=2 $
46. Gerhards + 1
47. Raimiks 2+1bērns=3
48. Oskars + 1
49. Aldis + 1
50. Eduards Jelgava 1+1=2 + 1 bērns$+
51. Gusts- 1 $
52. Dalgo +1 = 2
53. Brīvs kārtas numurs!
54. Brīvs kārtas numurs!
55. modrisv
56. Ēriks 1
57. ImantsLG 1
58. IvarsZ 1 $
59. amedus Jelgava 1+ 1bērns
60. Jelgava2 - 1cilv.
61. Jelgava3 - 1cilv
62. RaimondsB - 1cilv
63. Aigars
64. Ervīns Pavlovskis - 1cilv $
65. Arnis
66. Edmunds
67. Andris +1=2
68. Zigurds M 1cilv.
69. EdgarsK - 2 cilv.
70. modza 1 $
71. Juris
72. Gintaras Paņevežus
73. Viļus Paņevežus.
74. ...
Labojis AldisK uz 21-08-2015 10:32
 
aivarsz
Pasākuma plāns:

21.08.2015. 17.00 – 22.08.2015. plkst. 10:30 Ierašanās Porto Resort atpūtas centrā, reģistrācija, iekārtošanās.

11:00 – Kolonas starts, pārbrauciens uz Carnikavas Novadpētniecības centru, Jomas ielā 7, Carnikavā ~ 13 km. Iepazīšanās ar centru, izklaide.

12:10 – Pārbrauciens uz Gaujmalas estrādi Atpūtas ielas galā, motociklu izstāde, skatītāju balsojums. Koncertuzvedums „Nāc pie puikām”. Iespēja izmantot brīvo laiku noskatoties izrādi, vai apmeklējot netālo gadatirdziņu Carnikavas centrā.

13:45 – Kolonas pārbrauciens no Gaujmalas estrādes pie nēģu cepējiem „Krupis” Zvejnieku ielā 22. Pusdienu zupa, nēģu cepšana un ēšana.

~16:00 – Brauciens uz moto aktivitāšu zonu ~ 5 km. Ādažu novads, Birznieki. Atrakcijas ar un bez motocikliem.

~18:00 – Visiem, kas vēlas, kopīgs pārbrauciens no moto aktivitāšu vietas uz bāzes nometni Lilastē caur Ādažiem, Kadagu un Ādažu poligonu. ~20 km.

~19:00 Vakariņas Porto Resort, loterija, pasākuma dalībnieku apbalvošana, vakara saviesīgā daļa ar dzīvo mūziku.

**********************************************************************************************************

For the fifth year in a row, a district of Latvia is hosting a convention of JAWA and CZ motorbike users and fans. The goal is to meet up and relax together in an informal atmosphere, and to embark on a ride together with the aim of discovering our native land and to attract new followers.
The convention is being organised by the “Latvian Jawa Club”. It will take place from 21-23 August at Porto Resort, Medzābaki-2, Lilaste, Carnikava District, LV-2163 (see poster).

Event plan:

21.08.2015. 17.00 – 22.08.2015. 10hh:30mm Arrival at the Porto Resort leisure centre, registration and settling in.

11:00 – Column start, a ride to Carnikava Regional Study Centre, Jomas Street 7, Carnikava ~13 km. An introduction to the centre followed by relaxation.

12:10 – A ride to the Gaujmala Open Air Stage at the end of Atpūtas Street where there will be an exhibition of motorbikes and viewers’ vote. Concert performance “Come Join the Lads”. Those who wish to can enjoy their free time watching the show or visiting the small fair in the centre of Carnikava.

13:45 – The column will ride from the Gaujmala Open Air Stage to visit the lamprey cooks at “Krupis”, Zvejnieku Street 22. Lunchtime soup and cooking and eating lampreys.

~16:00 – Ride to the moto activity zone ~5 km. Birznieki, Ādaži District. Attractions with and without motorbikes.

~18:00 – All who wish to can embark on a joint ride from the moto activity venue to the base camp at Lilaste via Ādaži, Kadaga and the Ādaži Military Base. ~20 km.

~19:00 Dinner at Porto Resort, lottery, awards ceremony for event participants followed by a fun evening with live music.
Labojis aivarsz uz 20-08-2015 00:23
 
Retais
Uzmetās svarīgs jautājums par nakšņošanu. Man termometrs tagad rāda 38 grādu temperatūru. baidos, ka nakšņošana teltī var būt par skarbu. Kāds zina, cik tur tie numuriņi kur nolikt galvu maksā?
 
aivarsz
Retais rakstīja:

Uzmetās svarīgs jautājums par nakšņošanu. Man termometrs tagad rāda 38 grādu temperatūru. baidos, ka nakšņošana teltī var būt par skarbu. Kāds zina, cik tur tie numuriņi kur nolikt galvu maksā?


Divvietīga numura cena uz vienu nakti standartā ir 50 Eur. Ar paroli Jawaklubs, ir atlaide un numura cena reducējas uz 40 Eur, bat tas viss ir rakstīts arī pasākuma plakātā apakšā. Skatīt šeit: www.jawaklubs.lv/...post_14683
 
oilmaster
Retais rakstīja:

Uzmetās svarīgs jautājums par nakšņošanu. Man termometrs tagad rāda 38 grādu temperatūru. baidos, ka nakšņošana teltī var būt par skarbu. Kāds zina, cik tur tie numuriņi kur nolikt galvu maksā?


Ja tic sinoptiķiem!Smile
www.kasjauns.lv/...kams-laiks
 
Guntis
Naktis pavésas(salnas jau garām),bet pēc šīs vasaras mēroga ļoti siltas Grin

www.yr.no/.../long.html

manā uztverē pati precīzākā no prognozēm.

Ļoti patīk šī līkne:

www.yr.no/..._hour.html

ir vēl bilde ar meteo bildi un tās kustību.
 
morgans
''Retajam'' personīgās miesas teparatūra uzkāpusi 38 grādi Sad tapēc viņs uztraucās par nakšņošanu teltī!
 
Retais
Ja kāds grib gulēt numuriņā, vienalga 2 vietīgā, vai 4 vietīgā, tad varam visi samesties, rakstiet PM. Ja gadienā nea, tad naksies vien smagi riskēt ar veselību un guylēt teltī. Es labāk eju bojā, nekā laižu garām šito pasācienu..Grin

Ir vel brīvas majiņas, kur pa 4 var gulēt. Cena no rumpja 20 eināri

Vai numuriņi, kur pa 2 var gulēt. Cena no rumpja arī 20 eināri.

Uz doto brīdi atradās divi cilveki + es. Ja atsaucās vēl kāds. Tad varam sarunāt jau mājiņu.

Bet tas uz rītnakt ir domāts
Labojis Retais uz 21-08-2015 12:45
 
Guntis
Paldies AIVARAM & ģimenei ! un protams VISIEM Jawistiem par jauko pasákumu !
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/27-07-2015/CAM00356.sized.jpg
kūpinam nēģus
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/27-07-2015/CAM00357.sized.jpg
dodamies ceļā:
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/27-07-2015/CAM00358.sized.jpg
veltījums java vecajam saimniekam:
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/27-07-2015/CAM00360.sized.jpg
gadījās pa sīkai ķibelei:
content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/27-07-2015/CAM00361.sized.jpg
Labojis Guntis uz 23-08-2015 11:23
 
Max
Viss pa kruto !! Bildes velaak
 
bargais
Tā kā svētdien ir ieplānots cits pasākums, šogad nācās šo pamest sestdienas vakarā. Pēc pusnakts bijām mājā.
Paldies par pasākumu visiem, kas palīdzēja tam notikt. Īpašs PALDIES Aivaram ar ģimenīti, kas visu galveno organizēšanas smagumu iznesa uz saviem pleciem.
Paldies visiem dalībniekiem! JAWA nemirs un jūs esat vislabākie!!!
 
Retais
Labdien šodienāSmile

Jāsaka, godīgi, ka pasākumā bija divas lietas, kas man nepatika
1) melnais kaijens (nu pagaid tu man..) /Retajam nav miera bļin joprojām..Grin/
2) ērms ar vejdēli, cik zinu, tad ne tikai es, bet arī Kārlis apsvēra ideju ielikt viņam pa ļuteni, cik šodien dzirdēju, tad laikam vēl daži..Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Kopumā pasākums bija vnk IZCILS, es tik foršu un jautru motopasācienu nemaz neatceros, tas bija ne salidojums, bet vesels festivāls Smile Prieks bija redzēt Jawistus tik kuplā skaitā un ar ģimenēm. Kompānija kā vienmēr bija perfekta. Ar Jums kaut kā vienmēr var ritīgi izsmieties.Paldies ginčam par dzīvo mūziku un iespeju ar uzspēlēt uz lielas skatuves..Grin

Pasākuma organizācija, par tām minimālajām naudiņām ko samaksājām arī bija prefekta.
Nevienu brīdi nebija kaut kāda nīkšana un garlaicība, kā piemēram dažbrīd Somijā. Es atbraucu 5dienas vakarā, un līdz pašām pasākuma beigām, man nevienu brīdi nebija garlaicīgi. Arī programma bija izstrādāta forša un piepildīta. Labi izrēķināti laiki, nekur nebija jāsteidzas un nebija arī, ka kaut kas jau apnicis. Atrakcijas izdomātas interesantas. Vieta arī bija skaista un forša. Vienīgi nedaudz ekšenu uzsita tas,ka nav krampīšu tualetē..GrinGrin

Par organizāciju vislielākais paldies Aivaram un visiem pārējiem organizatoriem. Es visus nesaukšu, jo būs nesmuki, ja kādu aizmirsīšu..Smile

Jawu tusiņi vienmēr ir forši un es zināju, ka būs forši, bet, ka tik forši būs es nevarēju iedomāties.

Man pasākumu bisķiņ mēģināja bojāt veselība. Tajā dienā kad aizbraucu uz turieni man bija 38 temperatūra. Uz vakaru gan biki laikam nokritās. Man, lai ātri atkal kļūtu vesels, pēc dakteru domām, bija vismaz nedēļa mierīgi jāguļ mājās, bet es darīju visu pretēji, braucu ar moci, dauzījos lietoju alko uz zālēm un pat pamanījos uz it ka angīnas sākumstadijā uzdzert aukstu aliņu Shock Visam iepriekšminētajam, mani vispār vajadzēja nolikt pilnīgi gar zemi, taču šajā pasākumā no Jums visiem bija tik daudz pozitīvas enerģijas un jautrības, ka man ļoti, ļoti uzlabojās pašsajūta jau no brīža, kad iebraucu 5dien pasākuma teritorijā. Par to paldies Jums VISIEM!!Smile Ja es klausītu dakterus un tuviniekus -t.i. nebūtu aizbraucis, es būtu palaidis garām vissuperīgāko Jawapasākumu, no tā vien būtu morāli sūdīgi un vēl tagad es mocītos ar temperatūru un sliktu pašsajūtu. Tagad es jūtos ļoti labi un man ir 36,6.Smile

Par pasākumu esmu sajūsmāSmile Tad nu gaidu bildes, lai varu paskatīties un domās atkal atgriezties Pasākumā, ar lielo burtuSmile
 
Iet uz forumu: