Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Anris Jawa 634.8-15 1980
Anris
Tad nu jāsāk kas kustināt .Šī ir mana Jawa ieguvu savā īpašumā par 65 ls ar visiem dokumentiem. Plāns atrestaurēt, iegūt VS .
Pašlaik Jawa ir izjauktā stāvoklī, cilindri nostrūkloti un nokrāsoti, atdoti uz slīpēšanu. Cinkojamās daļas atdotas cinkot, melnās detaļas atdotas uz pulverkrāsu, motora bloki un citas alumīnija detaļas atdotas uz ultraskaņas tīrīšanu. Nākošnedēļ ceru ka bus jau viss satīrīts, sakrāsots tad varēšu likt kopā.
pic2.fotki.lv/photos2/9/W0003582/000358108/000035810715_%23_3_%23_anris.jpg
Vēl sēdeklis jāizjauc un jāved salabot. Vai kāds ir saskāries ar pāršūšanu, kur labāk vest
www.automix.lv kāds ir sadarbojies ?
Labojis Anris uz 10-04-2012 22:15
 
Kaarlis
Neesmu baigais specs par konkrēto modeli, taču kaut kā nelīmējās kopā pagriezieni, lampa un izpūtēji. Var jau būt, ka bija arī šāda modifikācija?
Man blaķenes sēdekli salaboja mēbeļu remontvīrs vārdā Roberts, kas darbojas Rīgā, tajā rajonā kur krematorija.t- 26-09-10-10
 
Anris
Jā vajag citus izpūtējus, sēdekli gludo, stūri arī citu. pagaidām būs šādi izpūtēji tikai labāki, kad parādīsies lieki 180 ls tad būs cigārnieki .
 
aivarsz
Anris rakstīja:

Jā vajag citus izpūtējus, sēdekli gludo, stūri arī citu. pagaidām būs šādi izpūtēji tikai labāki, kad parādīsies lieki 180 ls tad būs cigārnieki .


Varu samuldēties, pameklēšu, kurā gadā sāka stellēt tās jaunā tipa pagriezienu lampas, tāpat arī tos taisnos izpūtējus. Pieļauju, ka varētu iet runa par 81. gada beigām. Tur jau toreiz viskautkas mainījās ņigu ņegu nenormālā ātrumā, bez īpašas sistēmas un lietu kārtības. Te vēl ir jautājums, ko tu vēlies panākt- baigo autentiskumu, vai labi atjaunotu mocīti? Jāsaprot, ka šie izpūtēji šobrīd ir apmēram 2x lētāki, kā cigārveida, kas ir baigais deficīts. Un tā ar veselu virkni sīkumiem, kas baigi pedantiski pieejot, nemaz nav sīkumi. Par beņķi- 300 metrus no jawa bodes centra virzienā dabojas Latvijas beņķu pāršūšanas un salonu restaurācijas guru ar senu iesauku Letiņš. Telefonu varu iedot. Pāršuvu tajā kantorī, izmaksas beņķim 20 Ls, blaķenes komplekts -35 Ls. Šuva jauneklis, vārdā Uģis, uzskatu, ka gana kvalitatīvi. Bet, neteikšu, ka baigā ātrumā. Dažas nedēļas pagāja. Bet, vieta pārbaudīta no daudzu šeit sērfojošo darboņu puses. Tā kā, veiksmi, izturību, pacietību un finansiālo resursu pietiekamību, lai projekts izdodās!
Labojis aivarsz uz 18-05-2012 19:43
 
Jancic
Pagriezieni ir ritīgie, lūk bilde no 634-8-15 detaļu kataloga 1979. gads.
pic2.fotki.lv/photos2/8/W0003582/000358114/000035811341_%23_2_%23_jancic.jpg

Būs ok, kopīgiem spēkiem dabūsim gatavu. Tagad mērkaķa ātrumā top mana 634.7, kad pabeigšu ielikšu bildes un aprakstu. Savu roku pavisam niecīgi šai jawai ar esmu pielicis klāt, drīz ķeršos tā pamatīgāk, kad nobeigšu savu. Smile
 
aivarsz
Manam 79. gada modelim, vēl ir iepriekšējā parauga pagriezieni, taisnais beņķis (vēl bez baltās josliņas, ko iešuvu gan, veicot restaurāciju, un cigārveida glušakiem) . Bet, kā jau es teicu, baigi grūti ir tur tajā Jawismā izķert autentiskumu.
 
AldisK
Es sēdekli savai 360 pagājušajā gadā pāršuvu tepat Tukumā. Tīles atīrīšanās strādā tāds Imants, kurš kadreiz daudzus gadus šuvis ATU autobusu un smago sēdekļus.Man paprasīja kādus 15Ls. Vienīgi viņam nebija materiāls. Man nedaudz bija palicis padomju laika. manam sēdeklim iznāca. Vienīgi nezinu par tām nošuvēm, kas Tev bildēs. Vai viņš tādas arī var nošūt. Man kaut kur ir viņa t-Nr. Ja interesē piezvani man, sameklēšu.
 
Anris
Laiks ir pagājis un darbi arī ir pagājuši uz priekšu.
Motocikls ir pārkrāsksots, cinkojamās detaļas sacinkotas, kloķene pārpresēta, cilindri izslīpēti, sagādāti pareizie izpūtēji un citas daļas.Darba gaitā iegādāts donors. Un aktīvi notiek kopā likšana.
Tāpēc enjoy manu mazo klausītāj.Wink

content23-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/02-10-2010/manas-bildes-022.jpg
Labojis Anris uz 19-05-2012 14:28
 
Jancic
labi, labi, labi!!! Mums iet mats matā sacencība. Rīt manējais būs tādā pat paskatā. Varbūt pat uz riteņiem nostāsies... Smile
 
Anris
Pirms
pic2.fotki.lv/photos2/9/W0003582/000358108/000035810715_%23_3_%23_anris.jpg
Pēc
content28-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/24-05-2013/2013-05-24-16-43-16.sized.jpg
 
Motopele
Diezgan lēti sanāca tev pa 65 ls, labs pirkums
 
Dalgo
Super, ļoti smuks mocītis Smile
 
Guntis
Par vienu skaistuki vairāk,lai labi ripo ! Smile
 
aivarsz
Izskatās labi. Vai tev tur nepienākās arī baltās bardažoku uzlīmes 350? Pieļauju, ka man vēl kāds pārītis varētu būt aizķēries. Vēl jāpārbauda. Ja kas, PM.
 
Iet uz forumu: