Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uz Kurzemi!
Kaarlis
Nu ko! Rudens ir klāt. Vai kādam nav interese par kādu kopīgu jawisku, divdienīgu un rudenīgu izbraucienu? Pēdējos gados tā gandrīz jau ir tradīcija. Varbūt kādam ir kādas idejas? Varētu turpināt>?
 
Retais
Es tā kā par būtu. Izgājušgad bija Latgola, šogad varētu būt Kurzem Cool Vienalga kurš gals. Kādam varbūt ir idejas ko tur apskatīt un kur nakšņot.
 
AldisK
Viens no variantiem varētu būt pavandīties pa Kurzemes jūrmalu no Kolkas lidz Ventspilij. Tur ir vairāks bākas, kurās varbūt var uzkāpt. Un Irbenes lokators. Arpusi esmu redzējis, bet esot ekskusijas arī pa iekšu ir izeju gandrīz uz paša lokatora. Piedalīties es varu vienīgi 12 un 13 septembrī.
 
aigars
Precīzu ideju nav , bet es jau sāku krāmēt ceļasomu...
 
morgans
Jā...es ar būtu ar mieru. Datumi varētu būt mazsvarīgi. Kurzemes variantam ne vainas. Laika apstākļi ar vēl cerīgi izskatās. Ja neguļ teltīs tad viesu namos ar jau vajadzētu būt rudens cenām.
Labojis morgans uz 01-09-2015 20:59
 
Retais
Aldis ļoti labi papildināja Kurzemes ideju. Man vajadzetu samainītieslai varu 12.13. bet tie ir vienīgie realie datumi
 
aivarsz
Laimīgie jūs. Vajag tikai gāzt. Diemžēl, man septembrī vairs datumu nav Sad
Ja viss labi saiesies, cerams, ka spēšu ņemt dalību vismaz MCA sezonas noslēguma braucienā. Bet, tikai cerams...
 
Kaarlis
Pats visus sakūdiju un tagad sanāk, ka man šie datumi neder. Bet ja ir idejas vajag tik rīkot.
 
Peteris
Man ļoti žēl, bet šajos datumos netieku !
 
AldisK
Es te ātrumā apsmadzeņoju un varu piedāvāt sekojošu variantu.
12.09 no rīta tiekamies Ragaciemā.
Tad braucam Kolku ap 100km. Pa ceļam var kaut ko apskatīt. Par to vēl jāpadomā. Dažas idejas ir.
Kolkas raga apskate un brīvais laiks pusdienām.
Brauciens uz Miķeļbāku (augstākā Baltijā) Esot iespējas tajā uzkāpt.
Pie bākas blakus ir kempings ar dažādām mājiņām, ja ir vietas var pārnakšņot.
Svētdien 13.09 Neliels brauciens līdz Irbenei. Ekskursija pa lokatoru.
Pēc Irbenes ceļš uz mājām.
Kempings un Irbenes lokators iepriekš jārezervē. Tāpēc, būtu jāzin vai kādi gribētāji un cik?
Vajag skaitu, tad var mēģināt zvanities uz šīm vietām.
 
AldisK
Piezvanīju uz Lokatoru. Diemžēl šogad notiek renovācija un ekskursijas iekšā netiek pieļautas.
 
Guntis
Lokatorá-uz šķīvja- ekskursijas, jau ir aizliegtas uz laiku laikiem.
 
Retais
Vot škrobe, tas bija galvenais objekts ko gribeju redzēt Sad Es jau aktīvi meklēju ar ko samainīties, lai man datums brīvs. Mani var skaitīt pie gribetējiem
 
Guntis
Esmu savaņģots 12.09 ievest kāzās līgavaini.
13.09 retromoto.
neaļjo datumi Sad
skumji Sad
 
Retais
kādi vel varianti, ja lielākā daļa tajāsdienās netiek?
 
Guntis
Ne jau visiem jātiek,nekad visi ,nekad netiks...
 
AldisK
Tas ir tikai mans piedāvājums, pakārtots manām iespējām. Var jau šo maršrutu braukt arī nedēļu vēlāk. Varbūt kādam ir kas cits interesants? Tad es netieku. Par to Irbeni , varbūt var kaut ko Irbenes vietā. Par tām ekskursijām, nākošgad solija, vienīgi vai būs uz tā šķīvja, nezinu.
 
morgans
Es tieku...lokatoru var tak atlikt uz citu reizi. Kārtīgi izpētīs jūras malu un bākas. Nedēļu vēlāk būs jau rudens!
 
Guntis
Uz šķīvja vairs nebús,nekad.

ir Riekstukalna observatorija. Obsene bija PIRMĀ ! ,pēc tam leišu izklaides kalns.

man tur nav nekā interesanta(es tur krustu šķērsu visu zinu),bet vai citiem...

www.baldone.lv/...rvatorija/

www.youtube.com/...DVqALSP9is
Labojis Guntis uz 02-09-2015 18:16
 
morgans
Mēs ar ''Kaasiit3'' esam gatavi braukt.
 
Iet uz forumu: