Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Uz Kurzemi!
AldisK
Esmu jau mājās. Paldies visiem ceļabiedriem par jauko kompāniju. Manuprāt bija divas brīnīšķīgas dienas.
Labojis AldisK uz 13-09-2015 20:09
 
morgans
15:45 arī es ieripoju sētā ar pēdējām degvielas rezervēm.Nobraukti 555 km. Tu Aldi maldies...šīs nebija ''brīnišķīgas dienas''...Šīs bija vienkārši IDEĀLAS dienas labā kompānijā!!!! Paldies par visu! Grin
 
aigars
Es arī ar nelieliem sānsoļiem iegrabināju Birznieku pagalmā. Šis bija kārtējais feinais pasākums manā gaumē 815 km km garumā. Prieks par jauko laiku, omulīgiem ceļabiedriem kā arī par skaisto Kurzemi. Pateicība Aldim par mūsu vizināšnu. Wink
 
kaasiits3
Arī es esmu veiksmīgi atgriezies mājās Jaunjelgavā! Pasākums ļoti jauks, ceļabiedri vēl jaukāki!Nobraukti nedaudz virs 600km! Paldies Aldim par organizēšanu! Viss bija OK!!!Smile
 
morgans
Tā mēs iekarojām to Kolkas ragu!
rsz_20150912_143243.jpg
 
morgans
Te var apskatīt kādu bildi vairāk: http://failiem.lv/u/fueakcd#
 
PinkuJanis
Paldies visiem un jo īpaši Aldim par organizāciju. Mans dienas plāns arī izpildīts. Pamodos pie Mikeļbākas , eju gulēt Daugavpils novadā. Latvija ir skaista!
 
Kaarlis
Atļāvos pārkopēt uz šejieni Eduarda ziņu:

Sveiks, Karli!
Sanemu Tavu testa vestuli, sakari darbojas. Darba skaitos jau kops 2. septembra, lidz ar izlidosanas bridi no Rigas lidostas. Uz kuga klaja uzkapu
5. septembri. Pec ilgaka partraukuma naksies pastradat ar divtaktnieku, ka jau tas protams pieklatos JAWA braucejam.Smile Kuga galvenais dzinejs ir ar
6 cilindriem, 60 cm diametra, ar kopejo jaudu 11 300 z.s.
Cik noprotu, sodien JAWA klubs dodas izbrauciena pa Kurzemi, es aprunajos ar kapteini, lai varetu laicigi paiet garam Kolkas ragam un pasveicinat, bet mazdruscin kavesim, nolemam soreiz neskriet.Smile Esam cela no Dienvidafrikas ostas Richjards Bay uz Mossel Bay. Praktiski esam pie Dienvidafrikas galeja dienvidu punkta, salidzinosi netalu no Labas ceribas raga.
Sveicieni klubinam.
Eduards, kimiskais tankkugis "Stot Sapphire", Dienvidafrikas piekraste.
 
AldisK
Kaut kādi kuģi jau gar Kolkas ragu brauca. Izskatījās, ka viens māja sveicienus. Domājām, ka Eduards. Tad jau tas nebūs bijis viņš. GrinGrinGrin
Tāds neliels virzulītis, jawai jau gandrīz tik pat 58mm. Uz mērvienībām naskatāmies. Grin
 
aigars
Žēl, ka tas bija Eduards uz tā vienīgā kuģa, jo viņš nebija uz Jawas...
 
PinkuJanis
http://www.failiem.lv/u/vthxxeb

Tā ir adrese bildēm no mana telefona.

Patiesi jauks izbrauciens!
Labojis turists uz 04-12-2015 16:53
 
AldisK
Paldies Jāni, foršas bildes.
 
Retais
Es vēl tagad nespēju pārdzīvot, ka so foršo pasakumu palaidugarām.. Sad Angry
 
morgans
Šeit var apskatīt ka mums gāja rudens izbraucienā pa Kurzemi. YouTube Video
 
Iet uz forumu: