Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
cz 472.4 1981.gads
otomars
mocis paliek mocisWink,nav perfekti viss:jaapaarhromee prieksheejas dakshas glaazes ,jaadabuu jauni izpuuteju liikumi,dereetu stuuri arii jaunu,nesanaaca kraasu izpuleet. bet nu tas aatrumu nemazina,jau pirmie 4km noripinaati,
p.s pa granteni nepatiik ar haarli ,jo tam siksnu ar akmentinjiem var sapleestSad
Labojis otomars uz 31-01-2016 14:17
 
Guntis
Nu tad gan uz ielām neredzēt,ja visu realizēsi Grin

būs jāliek -sekcijā-,jeb stikla būrī kā dārgo V.I.Ļ Grin
Labojis Guntis uz 31-01-2016 20:56
 
otomars
shosezon braukshu ar taadu pashu ,maaja sekcija nevarees,man vinjs ir taads slepenais projekts :tjipa taisu chomam mociGrin hvz kas buus kad uzzinaas....
 
Maris
Galvenais, lai neuzzina cik tas viss izmaksā... Grin Ir lietas par kuram labāk tuviniekiem nezināt Grin
 
Vilcins
O jaa,es kad saku savejo jawu sieva ar prasija cek men tas izmaksasot,es teicu nekas ndauidz isti nebus.
bet kad pateicu cik esmu ieguldijis un kad tas vel nav vis sai zoklis atkarasShock
 
bargais
Nu, ja manējā zinātu, cik man Vizmas remonts izmaksāja, mans paša žoklis ilgi būtu jāmeklēGrin
 
valdis 1
Aņuks par tēmu.

Baikeris sapnī murgo, ka šis ir nomiris !!!
Tālāk seko lielākie murgi, ka sieva iztirgo viņa motocikla detaļas, par tām naudām, ko šis ir sievai nosaucis.ShockShockShock
 
otomars
Grin taa var nepamosties
 
otomars
YouTube Video
 
morgans
Tiešām grezna!Smile Es nekādā gadījumā neesmu speciālists...bet vai bākai jābūt tik tuvu cilindru galvām. Varbūt tas tik tāds optisks māns.
 
otomars
taa tur ir ,minimaala atstarpe
 
rechijs
Cik var saprast, tad pirmais līkums jau pirms video uzņemšanas ir jau izzāgēts Smile
Mocis pa smuko Smile
 
otomars
nu protams ka izgaasts pa pagastuGrin
content32-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/cz/20160207-213324.sized.jpg
content32-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/cz/20160207-213409.sized.jpg
 
Maris
Izskatās, ka bāka ir vēl tuvāk galvām nekā 472.6 Grin
A bildē, kur redzama bākas apaksējā kants... krāsa pati atlēkusi, vai mehānisks bojājums?
 
otomars
pats atdauziiju,negribeeju njemt nost baaku ,kad mainiiju galvuFrown
 
Maris
Nekas traks! Sīkas skrambas un rētas piešķir tehnikai savu šarmu! Smile
Sterilai tehnikai aiz stikla jāstāv, bet ja grib braukt, tad tas ir pašsaprotami,ar laiku parādīsies, kasjacinji .Grin
 
Vilcins
Kamdel divi degvielas krani?
Lai no abam pusem vienadi pumpetu lauka?
Ja ta tad laba stelle.
 
Maris
Šeit gan jau tas pats kas krosa CZ. Lai pagriezienā saguldītam mocim pietiktu degvielas! Tik ielas versijai neredzu tam lielu jēgu, nevar tak tā CZ aprīt tik daudz degvielas!
 
otomars
nee,baakai tunelis ir augstu izvietots,degviela nepaarplust ,paliek abaas pusees
content3-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/cz/motorcycles-cz-3208953-800.sized.jpg
 
Dalgo
Es teiktu, "nu briesmīgi smuks" Super! Grin Angry Smile
 
Iet uz forumu: